Gündem

AKP Milletvekili Kenan Sofuoğlu 560 Binlik Saatini Çaldırdı

Geçtiğimiz aylarda yaptığı paylaşımlar ve kartvizitine yazdırdığı ünvanı sebebiyle gündeme gelen AKP milletvekili Kenan Sofuoğlu saatini çaldırdı! Saatini havalimanında çaldıran Sofuoğlu, 560 bin liralık saatin bulunması için sosyal medyada paylaşım yaptı.

AKP Milletvekili Kenan Sofuoğlu 560 Bin Lira Değerindeki Kol Saatini Çaldırdı

Bir organizasyon için Bangkok’a giden Soğuoğlu, kendisi için özel üretilmiş olan ve dünyada yalnızca 100 adet olan 560 bin liralık kol saatini havaalanında çaldırdı. Sofuoğlu saatinin çalınmasından sonra sosyal medyada paylaşımda bulundu.

Kendisine özel 560 bin liralık saat çalındı

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir etkinlik için Bangkok’a giden AKP milletvekili Sofuoğlu, havaalanında kendisi için özel olarak üretilen ve dünyada yalnızca 100 tane bulunan Hublot marka saatini çaldırdı. Bu tatsız durum ardından sosyal medyada paylaşım yapan milletvekili, saatin bulunması için yardım talebinde bulundu.

Instagram’dan yardım çağrısı

Milletvekili Sofuoğlu, Instagram hesabından saatin fotoğrafını paylaşarak, saatin bulunması için Hublot markasına çağrıda bulundu ve yardım istedi. Saatin fotoğrafını paylaşan Kenan Sofuoğlu, saatten dünyada yalnızca 100 tane olduğunu, bu kaybolan saatin kendisi adına özel olarak üretildiğini, kol saatinin Bangkok havaalanında çalındığını bu nedenle de Hublot’tan yardım istediğini yazdı. Milletvekili Hublot’u da etiketlemeyi ihmal etmedi.

Justin Bieber Klip Çekti İzlanda Karıştı

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Halka mal olmuş insanların siyasete girmesi kadar yanlış başka bir şey olamaz ya

  2. Sevgili Kerem Sofuoğlu, Shall we Yardım’da post açarsanız saatinizi bulmak için elimizden geleni yaparız. Saygılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu