in

Ak Parti’den Ekonomiye Dair Açıklama

ak partiden ekonomiye dair açıklama

Ak Parti’den ekonomiye dair açıklama Ak Parti sözcüsü Ömer ÇELİK’ten geldi. Haberimizin detaylarını sizler için derledik.

Ak Parti’den Ekonomiye Dair Açıklama

Ak Parti’den ekonomiye dair açıklama geldi. Yapılan açıklamada Türkiye’nin yükselmeye devam eden güç olduğu vurgulandı. İktisatta, dış siyasette, terörle gayrette, iç siyasette, toplumsal siyasetlerde amaçlarımıza yürümeye devam edeceği söylendi. Muhalefetin çıkışlarının lejyoner siyaseti olduğu ve bunun amacının anlaşıldığı yinelendi.

Ak Parti adına açılamayı Ömer ÇELİK yaptı. Çelik, konjönktüre dayanmayan, değişkenlik göstermeyen, sürekli ve sağlam politikalarla ekonominin ve demokrasinin garanti altına alındığını söyledi. Çelik ayrıca milletin, kendisi için çalışanların yanında olduğunu da ekledi.

Kriz Senaryolarını Boşa Çıkaracağız

“Hükümetimiz Cumhurbaşkanımızın dirayetli idaresi ile dimdik ayaktadır. Her türlü kriz senaryosunu şimdiye kadar olduğu üzere bundan sonra da boşa çıkaracağız ve amaçlarımıza yürüyeceğiz.”

Adalet ve Kalkınma Partisi Sözcüsü Öemer ÇELİK, yaptığı açıklamada pek çok konuya değindi. Refah, güvenlik, adalet ve demokratikleşme üreten siyasetleri her türlü tesirden koruyacağının mesajı verildi. Bu doğrultuda güçlü adımlar atıldığını söyleyen Çelik, konjönktürel siyasetlerin propagandalarının de boşa çıkarıldığını söyledi.

BAKANLARIMIZI AMAÇ ALANLARIN MAKSADINI BİLİYORUZ

Daima kriz senaryolarının buyruğuna girerek, Hükümetimizi ve bakanlarımızı amaç alan propagandaların maksadını ve siyasi adresini biliyoruz. Bunları tekraren gördük. Bunların prestiji ve siyasi geleceği yoktur.

Bizim için değerli olan milletimizin talimatlarıdır. Milletimizin her bir ferdinin sesine kulak vermek en yüksek siyasi hassasiyetimiz ve prensibimizdir. Her bir ferdiyle tüm milletimizin sesine kulak vererek, siyasi kelamımızı yalnızca milletimizin talimatı ile inşa ediyoruz.

Ömer ÇELİK, yaptığı açıklamada sert ifadeler kullandı. Muhalefetin çıkışlarını lejyoner siyasetine benzetti ve bu siyasetin hükümeti ve bakanları hedef aldığını belirtti. Ancak bu siyaseti takip edenleri demkokrasimizi dışa bağımlı bir hale getirmeye çalışmakla suçladı. Ak Parti’nin izlediği siyasetin millete dayandığını söyledi.

Muhalefete ağır eleştiriler yönelten Çelik, muhalefet kanadını kriz senaryolarına dilencilik yapmakla suçladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’a ve bakanlara yapılan eleştirinin haksız olduğunu ve bunların yok hükmünde olduğunu ifade etti.

 

Döviz Kurları Durulmuyor: BİST 1000 Puanın Altında

2 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

istanbullular-dikkat

İstanbullular dikkat; Edirnekapı-Okmeydanı Bir Süre Tek Şerit

Onur Tuna Yeni PRoje İçin Kolları Sıvadı

Onur Tuna Yeni Proje İçin Kolları Sıvadı