Gündem

Aile içi Facia Kameralara Yansıdı. Kayınbirader Eniştesini Öldürdü.

Aile içi facia kameralara yansıdı. Kayınbirader eniştesini öldürdü. Ablasıyla boşanmak üzere olan eniştesini öldürdüğü anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

Aile İçi Facia Kameralara Yansıdı. Kayınbirader Eniştesini Öldürdü.

Bursa’da gözü dönen kayınbirader, ablasıyla boşanmak üzere olan eniştesini sokak ortasında pompalı tüfekle vurdu. Dehşet anları kameralara saniye saniye yansıdı. Eniştesini hiç acımadan vurdu.

Aralarındaki Tartışma Büyüdü

Olay, Dr. Ziya Kaya Mahallesi Dede Korkut Sokak’ta meydana geldi. Saat 16:00 sularında meydana gelen olayda iddialara göre Ali Görçin ile kayınbiraderi Bayram Candan K. arasında henüz sebebi bilinmeyen bir tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede büyürken kayınbirader Bayram K. pompalı tüfekle eniştesini vurdu.

Kaçmaya Çalıştı Ama Kurtulamadı

Pompalı tüfeği gören Ali Görçin her ne kadar kaçmaya çalışsa da ne yazık ki başaramadı. Eniştesini tüfekle kovalayan Bayram Candan K. sonunda hedefine ulaştı ve acımasız bir şekilde ateş etti. Başından vurulan enişte sokak ortasında yere yığıldı ve o anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

Zanlı Kaçtı. Polisler Aramaya Devam Ediyor

Olay yerine gelen polis ekipleri kaçan zanlı ile ilgili arama çalışmaları başlattı. Ceset incelenmek üzere adli tıp morguna gönderildi.

Bu Gerilim Filmleri Tüylerinizi Diken Diken Edecek!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Hergün böyle haberler görmek gerçekten üzüyor, nasıl bir millet haline geldik yahu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu