Gündem

Ahmet Kural Sıla Kavgası – Şaşırtan Yeni Görüntüler

Ahmet Kural Sıla kavgası bitmiyor. Bir süredir gündem zirvesinden düşmeyen Ahmet Kural Sıla kavgasında yeni görüntüler soruşturmanın seyrini değiştireceğe benziyor.

Ahmet Kural Sıla kavgası ve yeni şaşırtan görüntüler

Kanal D haberin ulaştığı görüntüler soruşturmanın seyrini değiştirecek cinsten. Görüntülerde şiddet gördüğünü iddia eden Sıla’yı izliyoruz. Olaydan 18 saat kadar sonra çekilen görüntülerde şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun yüzünde ve kolunda olduğu iddia edilen morluklar görünmüyor.


Olaydan 18 saat öncesine ait olduğu söylenen görüntü delil dosyasına koyuldu. Savcıya sunulan 6 kare fotoğraf gerçek mi yoksa sahte mi? Kanal D Haber’in ortaya çıkardığı bu görüntüler herkesi şaşkına çevirdi. Ahmet Kural tarafından darp edildiğini iddia eden şarkıcı, ortaya çıkan videoda arkadaşlarıyla eğlenirken görülüyor.

Ahmet Kural Hapis Cezası Aldı! Son Dakika!

Bu görüntüler soruşturmanın seyrini değiştirecek!

İddialara göre görüntü 30 Ekim gecesi, yani iddiaya göre Sıla’nın dayak yediğini iddia ettiği saatten tam 18 saat sonrası… Bir arkadaşının evinde oldukça neşeli bir şekilde video kaydına alınan Sıla’nın kollarında ve yüzünde morluklar olmaması izleyenleri ve bugüne kadar Sıla tarafını tutanları da şaşırttı.

Ahmet Kural Sıla Gençoğlu, Mahkemelik Oldu

Görüntülerin ardından Kural’ın avukatı açıklamada bulundu

Müvekkilim iddiaların asılsız olduğunu ifade etmişti diyen Kural’ın avukatı, “Yaşanan son gelişmeler sonrasında kamuoyundan tek beklentimiz, kadının toplumdaki konumu ve önemi azaltılmadan ve bu hassasiyet ile ilgili sahiplenilen tutumdan taviz verilmeden, bu olayın kendi içinde farklı gerçekleri olabileceğinin de göz önünde bulundurulmasıdır” dedi.

Bakalım önümüzdeki günlerde duruşmanın seyrinde ne gibi değişiklikler olacak…

 

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. İnsanların özel hayatları ülke gündeminden bu kadar olmamalı bence. Kutuplaşmaların en büyük sebebi medya. Bazen çok kolay çözülecek sorunlar olayın içine üçüncü kişilerin girmesi ve duyulması ile çözülemez hale gelşyor :(

  2. örnek olabilecek kişilerin şu durumda gözönüne gelmesi üzücü.. neyseki cezasını aldı, ne kdr uygulanacağı belli olmaz tabi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu