in

Ahmet Kural Sıla Kavgası – Yeni Şaşırtan Görüntüler

Ahmet Kural Sıla kavgası
Ahmet Kural Sıla kavgası

Bir süredir gündem zirvesinden düşmeyen Ahmet Kural Sıla kavgası yeni şaşırtan görüntülerle soruşturmanın seyrini değiştireceğe benziyor.

Ahmet Kural Sıla kavgası ve yeni şaşırtan görüntüler

Kanal D haberin ulaştığı görüntüler soruşturmanın seyrini değiştirecek cinsten. Görüntülerde şiddet gördüğünü iddia eden Sıla’yı izliyoruz. Olaydan 18 saat kadar sonra çekilen görüntülerde şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun yüzünde ve kolunda olduğu iddia edilen morluklar görünmüyor.


Olaydan 18 saat öncesine ait olduğu söylenen görüntü delil dosyasına koyuldu. Savcıya sunulan 6 kare fotoğraf gerçek mi yoksa sahte mi? Kanal D Haber’in ortaya çıkardığı bu görüntüler herkesi şaşkına çevirdi. Ahmet Kural tarafından darp edildiğini iddia eden şarkıcı, ortaya çıkan videoda arkadaşlarıyla eğlenirken görülüyor.

Bu görüntüler soruşturmanın seyrini değiştirecek!

İddialara göre görüntü 30 Ekim gecesi, yani iddiaya göre Sıla’nın dayak yediğini iddia ettiği saatten tam 18 saat sonrası… Bir arkadaşının evinde oldukça neşeli bir şekilde video kaydına alınan Sıla’nın kollarında ve yüzünde morluklar olmaması izleyenleri ve bugüne kadar Sıla tarafını tutanları da şaşırttı.

Ahmet Kural Sıla Gençoğlu, Mahkemelik Oldu

Görüntülerin ardından Kural’ın avukatı açıklamada bulundu

Müvekkilim iddiaların asılsız olduğunu ifade etmişti diyen Kural’ın avukatı, “Yaşanan son gelişmeler sonrasında kamuoyundan tek beklentimiz, kadının toplumdaki konumu ve önemi azaltılmadan ve bu hassasiyet ile ilgili sahiplenilen tutumdan taviz verilmeden, bu olayın kendi içinde farklı gerçekleri olabileceğinin de göz önünde bulundurulmasıdır” dedi.

Bakalım önümüzdeki günlerde duruşmanın seyrinde ne gibi değişiklikler olacak…

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loading…

0

Yorumlar

0 yorum

Written by yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

Eski sevgili ile dost kalınır mı?

Eski Sevgili İle Dost Kalınır mı?

uyku tulumu ve uyku tulumu tipleri

Uyku Tulumu Ve Uyku Tulumu Tipleri