SON DAKİKA

Ahmet Kural Sıla Gençoğlu, Mahkemelik Oldu

ohaaa
Ahmet Kural Sıla Gençoğlu, Mahkemelik Oldu

Türk Pop müziği kadın sanatçıları arasında şarkılarıyla, davranışlarıyla, sempatikliğiyle en sevilenlerden biri olan Sıla Gençoğlu, eski sevgilisi başarılı oyuncu Ahmet Kural’ı savcılığa şikâyet etti. Şikâyetin sebebi Ahmet Kural Sıla Gençoğlu arasında yaşanan olayda Ahmet Kural’ın Sıla’ya fiziksel şiddet uygulamış olması.

Ahmet Kural Sıla 2

Ahmet Kural Sıla Gençoğlu İlişkisi

Ahmet Kural ve Sıla 2017 senesinin bahar aylarında birliktelik yaşamaya başladılar.

2018 senesinin ocak ayında Sıla’nın Okan Can Yantır ile yemek yemesi üzerine kıskançlık krizine giren Ahmet Kural, öfke kontrolü yaşadı ve sevgilisi Sıla’ya tokat attığı iddiası öne sürüldü.

Bu olay üzerine şiddete asla tahammülü olmayan Sıla Gençoğlu, sevgilisi Ahmet Kural’la olan ilişkisini bitirdi.

Bu olayın Ahmet Kural’ın ilişkileri dâhilinde şiddet göstermesi olmadığı biliniyor. Ahmet Kural’ın, daha evvelden eski kız arkadaşının parmağını kırmış olduğu biliniyor.

Sıla’ya Ahmet Kural ile tekrar barışıp barışmayacağı sorulduğunda kesin bir şekilde “Hayır” cevabını vermişti.

İlişkide İkinci Şiddet Durumu

2018 ekim ayında tekrar birleşme kararı alan çift, 29 ekim saat 00:04’te kimi kaynaklara göre Sıla’nın kimi kaynaklara göre de Ahmet Kural’ın evinde Ahmet Kural tarafından Sıla’nın ağır bir şekilde saldırıya uğradığı belirtildi. Bu esnada Ahmet Kural’ın aşırı alkol almış olduğu belirtilen şikayet dilekçesinde, Kural’ın Sıla’yı yerlerde sürüklediği, kafasını duvarlara vurduğu, kül tablası ile saldırdığı, kafasına ve kulağına, vücudunun değişik bölgelerine çok sert şekilde vurduğu belirtildi.

Sıla’nın avukatının adliye çıkışı basın mensuplarına yaptığı açıklamada Kural’ın Sıla’ya uyguladığı şiddetin 45 dakika sürdüğü, çok defa öldürmek ile tehdit ettiğini söyledi. Bu saldırıdan kaçan Sıla’nın evden kaçtığını, saldırı üzerine darp raporu aldığını belirtti. Ahmet Kural için “hakaret”, “tehdit”, “kasten adam yaralama” suçları ile kamu davası açılarak ceza almasını istediklerini belirtti.

Ahmet Kural’dan gelen açıklamada bu çirkin iddiaların hiç birini kabul etmediğini, bu iddialarla basında isminin anılmasına çok üzüldüğünü belirtti. 28 Ekim akşamı Sıla ve kendi ailesiyle yemek yedikten sonra eve geldiklerini, savcıya verdiği ifadede belirttiği üzere, eve geldikten sonra aralarında çıkan tartışmada itişmeler olduğunu, kendisinin Sıla’nın sadece kolunu tuttuğunu ve bundan başka hiçbir iddiayı kabul etmediğini belirtti. 

Sıla Sosyal Medya Hesabında Hislerini Paylaştı

Yaşanan bu üzücü olay üzerine Sıla sosyal medya hesabında kırgınlığını, kızgınlığını; hislerini anlattığı bir mesaj paylaştı.

Ahmet Kural Sıla dayak yazısı Sıla açıklama

Sanatçılardan Sıla’ya Destek Yağdı!…

Sanat camiasından değerli sanatçılar, kadınlar, erkekler Sıla için destek verici mesajlar yayınladılar.

 

Senin İçin Bir Kadında Olmazsa Olmaz Özellik Hangisi? anketimiz için tıklayın

Yorumlar

6
Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MugettaNlnOryseher35arslantatlicadiTamer Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
gokhanakbas
Üye
gokhanakbas

Kadına şiddet her yerde maalesef

Tamer
Üye
Tamer

Umarım Sıla ya yapılan bu olaya verilen tepkiler kadar diğer olaylara da tepkiler verilir ve bu tarz haberleri bir daha duymayız

tatlicadi
Editor

Ünlüysen herkes arkanda değilsen sokak ortasında bile şiddete uğrasan kimse dönüp bakmıyor bile

seher35arslan
Üye
seher35arslan

Artık kadına şiddet Son busun 🙁

NlnOry
Editor

Oysa ki Ahmet Kural’ı ne kadar çok sever beğenirdim. Gerçekten şaşkınım…

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

27 Ağustos 2018, 19:36

Game Of Thrones 8. Sezon

Game Of Thrones 8. sezon haberleri Game Of Thrones 8. sezon ile ilgili son gelişmeleri sizlerle paylaşmak istedim. Şu ana kadar başarı ile 7 sezonu bitiren Game Of Thrones 8. sezon hepimiz tarafından merakla bekleniyor. Yayın tarihi ile ilgili sürekli değişiklik oluyor. Bu gelişmeleri heyecanla takip ediyoruz. George R.R Martin...

Devamını Görüntüle