Astroloji

Ağustos Ayı Burç Yorumları 2018

Ağustos Ayı Burç Yorumları yazıma hoş geldiniz.

Yaz başından beri oldukça fazla gökyüzü olayı oldu ve olmaya devam ediyor. Gezegenler retro hareketini sürdürürken tutulmalar da onlara eşlik etti. Tutulmaların etkileri gerçekleşmesinden bir iki gün önce başlayabilir ve gerçekleştiği andan itibaren de 3 ila 6 aya kadar hissedilebilir. 27 Temmuz’da zor etkilere sahip bir “Kanlı Ay Tutulması” yaşadık. Bu tutulmanın etkilerine göz atmak isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Kanlı Ay Tutulması 27 Temmuz 2018

Ardından 11 Ağustos’ta yine zorlayıcı bir “Güneş Tutulması” gerçekleşti. Bizlere etkileri ile ilgili bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz.

Güneş Tutulması 11 Ağustos 2018

Uranüs de diğer retro yapan gezegenlere eklenerek 8 Ağustos’ta geri hareketine başladı. Devrimin habercisi olan Uranüs dönüşüm evinde etkili olur. Bu nedenle bu geri hareket bizim yaşam alanlarımızı sorgulamamıza neden olacak.

Gezegenlerin geri hareketinin ne olduğunu merak edenler “Retro Nedir?” yazıma göz atabilirler. 

Retro Nedir?

Tüm bu gökyüzü olaylarının tek amacı bizlere yardımcı olmak ve yol göstermek. Bu tutulmaların ve retroların etkilerini doğru şekilde anlamayı başarabilirsek hayatımız düzene girebilir. Geçmişimizle yüzleşip gelecekle ilgili sağlam adımlar atabiliriz.

Ağustos Ayı Burç Yorumları

Koç Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

2018 yılı tüm burçlar için adeta değişim dönüşüm yılı oldu. Bu ay koç burçları için bu değişimi sağlam temellere oturtacakları bir ay olacak. Çevrenizde sizi üzenlere karşı kırgınlıklarınızı söylemeye bu yaz başı itibariyle başladınız, Ağustos ayında da bu konularda daha net olmaya devam edeceksiniz. Edindiğiniz tecrübeleri de heybenize koyarak yolunuza devam ederken şansınızın yaver gittiği zamanlara geldiniz. Hayattaki bir çok beklentinizin gerçekleştiği bir aya hazır olun. Aşk hayatınızda da adeta bir devrim yaşayabilirsiniz, eşitlik ve adalet sizin için en önemli kavramlar olacak. Bir ilişkiniz var ise karşınızdaki insana ilişkiden beklentilerinizi tüm cesaretinizle bir bir sıralayacaksınız. Eğer evliyseniz ve eşinizin sizin üzerinizde baskı kurduğunu düşünüyorsanız bununla ilgili de konuşmalar yapabilirsiniz. Hoşlandığınız bir insan varsa kendinizi ona sürprizler yaparken bulabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizi, hedeflerinizi, hayallerinizi yeniden gözden geçireceksiniz. Ağustos ayı boyunca kendinizi sürekli bu konularla ilgili düşünürken bulabilirsiniz. Ayrıca bu ay borçlarınızı ödeyebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz, yatırımlarınız varsa değerlenebilir, iş yerinizde kendinizi ifade edebilirsiniz, ayrıca bir tatil planı da gündeme gelebilir. İş yerinizde göz önündeyseniz, çevreniz tarafından kıskanılabilir ve bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sağlık açısından da baş ağrılarınız tetiklenebilir, belinizle ilgili rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda var, ağır kaldırmamaya özen gösterin.

Koç Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Boğa Burcu ( 21 Nisan- 21 Mayıs )

Boğa Burcu yönetici gezegeni Venüs’ün aktif olduğu bir yıl yaşıyorsunuz. Bugüne kadar verdiğiniz mücadeleler sonrasında geleceğiniz ile ilgili kararlarınızı zorlanmadan hayata geçireceğiniz bir dönemin içindesiniz. Kendinizle ilgili değiştirmek istediğiniz özelliklerinizi değiştirecek, yeteneklerinizi geliştireceksiniz. Bu yeteneklerinizi maddi kazanca bile dönüştürebilirsiniz. İçsel olarak yaşadığınız sıkıntılar geride kalıyor. Bir ilişkiniz var ise bu ay susmayı ve duygularınızı saklamayı tercih edeceksiniz. Ancak bu şekilde devam ederseniz istediğiniz ilişkiyi yaşamanız pek mümkün değil. Karşınızdaki kişi bu durumdan rahatsız. Evli iseniz eşinizle birbirinizi daha iyi tanıdığınızı düşüneceğiniz keyifli günler geçirebilirsiniz. Yaşadığınız ilişkiyi ya da evliliği bitirme kararı almışsanız bu konuyla ilgili kafanızı karıştıracak, sizi kararınızdan döndürecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır bir ilişkiniz var ise ciddi kararlar alabileceğiniz bir zaman dilimine girebilirsiniz. Bu aralar ertelenen ya da yarım kalan işleriniz varsa endişelenmenize gerek yok. Tatil planlarınız, düşündüğünüz organizasyonlar, aile içi ilişkileriniz ve işinizle ilgili yoğun temponuz düzene girecek. İş hayatınızda içinde bulunduğunuz projelerde bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Kendi işini kurmak isteyen Boğa Burçları için ise güzel bir dönem. Ticaretle ilgili bir iş yapıyorsanız işleriniz biraz aksayabilir ancak şans yine de sizinle. İyi niyetiniz suistimal edilebilir. Dikkatli olun.

Boğa Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

İkizler Burcu ( 22 Mayıs- 22 Haziran)

Geçtiğimiz sene hayatınızda sarsıcı gelişmeler yaşadınız ve elinizden bir şey gelmedi. Ancak bu yıl gerçekten şans sizden yana. Aklınızdaki endişeler sizi yoruyor ve bu nedenle başardıklarınızın farkına varamıyorsunuz. Geçmişten bugüne aslında son derece zorlu olayların üstesinden geldiniz, sizi sıkıntıya sokan insanlarla ilgili mücadeleler verdiniz. Ağustos ayı tüm bunların farkına varacağınız, geçmişinizle yüzleşeceğiniz bir ay olacak. İkili ilişkilerinizde sorunlarınız varsa bu konularda gelişmeler yaşayacaksınız. Düşünce şeklinizde ve bakış açınızda değişimler olacak. Bu süreçte karşınızdaki kişi de size olumlu yaklaşımlarda bulunacak. Geçmişte bıraktığınız bir kişi tekrar karşınıza çıkabilir. Evli iseniz eşinizle konuşamadığınız, içinizde kalan konuları masaya yatırabilir ve sorunlarınıza çözümler bulabilirsiniz. Bu ay gündeminizde iş hayatınız, çevrenizdekilerle ilişkileriniz ve sağlığınız olacak. Bir terfi haberi almanız mümkün olabilir. Sorumluluklarınız artabilir. Yaşantınızda alışkın olduğunuz düzeni değiştirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi bulmak isteyeceğiniz bir aydasınız. Sağlığınızla ilgili beslenme konularına dikkat etmeniz ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerekirken görünüşünüzle ilgili de bir takım değişiklik kararları alabilirsiniz.

İkizler Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Yengeç Burcu (23 Haziran-22 Temmuz)

İkili ilişkilerinizde ve aile içinde konuşulmayan konular gündeme gelebilir. Evliliklerinizde, ilişkilerinizde, yaşam alanınızdaki değişiklikler yaşanabilir ve siz bu değişikliklere adapte olmakta zorlanabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların bir anda değiştiğine şahit olabilirsiniz. Hayatınızın her alanında bir kaos yaşayabilirsiniz. Fikir çatışmaları, farklı düşünceler, sorular, cevaplar derken yorulabilirsiniz. İnsanları yönlendirmeye çalışmaktansa onların da fikirlerine kulak verebilirsiniz. Kendinizi yoracak anlamsız mücadelelere girmekten en azından ağustos ayı boyunca vazgeçin derim. Eğer bir ilişkiniz varsa bu ayın başlarında kendinizi karşınızdaki kişiden soğumuş hissedebilirsiniz. İlişkiler konusunda biraz med-cezirli geçecek bir dönem olabilir Yengeç burçları için. Duygularınızın yanında mantığınızı da biraz önemsemelisiniz. Evliyseniz eşinizle aranızdaki sorunlar Ağustos sonuna kadar çözümlenecek. Yatırım planlarınız varsa bu yatırımlardan daha iyi nasıl kar ederim diye düşünmeniz gerekecek. Paranızın çabuk bittiğini düşünüyorsanız biraz daha tutumlu olmaya çalışmalısınız. İlgi alanlarınızda fazlalaşma söz konusu, bunları bir sıraya koymanız gerekebilir, çok fazla dağılmadan bir ya da iki konuya yoğunlaşmak sizin için faydalı olabilir. Hedeflerinizden şaşmadan hırsınızı da abartmadan güzel günlere doğru yola çıktığınız bir ay sizi bekliyor. Baş ve diş ağrıları yaşayabilirsiniz. Kronikleşmiş rahatsızlıklarınız varsa doktor kontrollerinizi de ihmal etmeyin.

Yengeç Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Kendinize inanırsanız, bu ay karşınıza çıkacak tüm fırsatları değerlendirebilirsiniz. Amaçlarınız doğrultusunda adımlarınızı atarsanız, evren size destek olmaya hazır. Çevrenizdeki insanlarla fikir çatışmalarına girebilirsiniz, hatta bu çatışmalar sırasında güzel işler çıkartabilir ya da çatışmaya girdiğiniz insanla sürpriz bir aşka yelken açabilirsiniz.  Kendinizi geliştirmek için güzel girişimlerde bulunacaksınız. Başımıza gelen olumlu ya da olumsuz her olayın bir sebebi ve hayatımız için bir anlamı vardır. Bu düşünceyi siz de bu ay yaşadıklarınızla daha da benimseyeceksiniz. Yaşadığınız bir ilişkiniz varsa veya evliyseniz çevreniz tarafından gıptayla bakılan bir uyum içinde olabilirsiniz. Yaşanması olası küçük tartışmaların da üstesinden sevgiyle gelebilirsiniz.  Yalnız olan bir Aslan burcu iseniz arkadaş ortamlarında yaptığınız büyük konuşmaların altında ezilmeye hazır olun. Karşınıza sizi etkileyecek birinin çıkması an meselesi. Ve bu defa kendinizi sorgusuz sualsiz sevgiye adamaya hazır görünüyorsunuz. İş hayatınızda arkanızdan dönen dedikodular ortaya çıkabilir. Liderlik vasfınızın yanına biraz da hoş görü ve sağduyu eklerseniz daha başarılı olabilirsiniz. Sağlık açısından baş ağrıları yaşayabilirsiniz. Üst solunum yolları şikayetleriniz varsa bu dönemde tetiklenebilir.

Başak Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Sürekli hayattan ve insanlardan beklenti içindesiniz. Bu bakış açınızı değiştirmediğiniz sürece istediğiniz hayatı yaşamanız çok zor. Mucizeler beklemediğimiz anda gerçekleşir. Bu sözü benimsemeniz gerekli. Ve hayatınızı bekleyerek geçirmemeli, istediklerinize ulaşmak için icraata geçmelisiniz. Bu ay kendinize yeni yollar belirleyeceksiniz. Bir takım kararlar alacak ve sizin için değişim zamanı olduğunu kabullenip ona göre davranacaksınız. Ruhunuz yaşadıklarınızdan dolayı biraz yorgun ve artık dinlenmek istiyor. Geçmişte yaşadığınız aklınıza takılan konular bu ay yine gündeminizde olacak. Ağustos ayı sonunda çok daha güçlü olarak yolunuza devam edeceksiniz. Aşk sizin için çok önemli. Bu ay duygular ve romantizm doruk noktasında olacak, bu yoğunluktan dolayı yaşanacak kıskançlıklar olabilir. Bir ilişkiniz varsa aşk dolu keyifli zamanlar sizi bekliyor. Biraz hızlıca ve düşünmeden attığınız adımlardan dolayı pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Evliyseniz her şeyi sürekli birlikte yapmak zorunda olmadığınızı düşünüp kendinize vakit ayırmak isteyeceğiniz bir aya giriyorsunuz. Bir ilişkiniz yok ise ya da yeni ayrıldıysanız kendinizi biraz yalnız hissedebilir, ilgiye ve sevgiye ihtiyaç duyduğunuz günler geçirebilirsiniz, bu süreçte ilişkilerinizdeki hatalarınızı sorgulayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal ortamlara katılan yeni insanlardan haz etmediğiniz için kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizde ilerleme yaşayabilirsiniz. Yine de sorumluluklarınız konusunda rahat davranmak isteyebilir, ara ara kendinizi  rehavet içinde hissedebilirsiniz.

Terazi Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Bu ay sizin için karar ayı. Bu ay içinde aldığınız kararlar hayatınızın bundan sonraki kısmında çok etkili olacak. Endişelerinizi bir kenara bırakıp güçlü bir şekilde ilerlemelisiniz. Hedefleriniz konusunda ciddi gelişmeler yaşayacaksınız. Özgürce hareket edeceğiniz, grup çalışmalarına gireceğiniz, hayatınızda bol hareketin yaşanacağı bir dönem sizi bekliyor. Hayatınızda güzellikler yaşayacak ve siz de bu gelişmelere şaşıracaksınız. Hayatınızda kimse yoksa kafanızdaki kişiyi bulabilirsiniz. Yaşadığınız bir ilişkiniz varsa belirsizlikler mevcut. Uzun süreli bir birlikteliğiniz varsa özgürlük ihtiyacınız ağır basabilir. Ve sıkıntılar çıkabilir. Sorunsuz bir beraberliğiniz varsa da bir kaç sorun sonrası kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Evliyseniz karşınızdaki kişi ile ilgili kafanızdaki sorunları büyütebilir ve onunla paylaşmadığınız için sıkıntılı zamanlar yaşayabilirsiniz. Oysa onunla iletişim kurmayı deneseniz sorunların çözüldüğünü göreceksiniz. Bu davranışınızın sebebi ise yorgun ve stresli hissetmeniz. Zaman zaman hayatınızın dağınık olduğunu düşünüyorsunuz, bu ay bunun nedenleri üzerine biraz düşünmelisiniz. Sorun sizden mi yoksa çevrenizdeki insanlardan mı kaynaklı önce bunun cevabını bulmalısınız. İş hayatınızda hırs ve rekabet bu ay gündeminizde olabilir. Kendi işinizi kurmak istiyorsanız bu ay girişimlerde bulunabilirsiniz. Sağlık açısından beslenme ve uyku düzeninize özen göstermelisiniz. Yaptırmanız gereken kontrolleriniz varsa ihmal etmeyin.

Akrep Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

Sevdiklerinizle bir arada güzel zamanlar geçirmeye ve duygusal anlar yaşamaya hazırlıklı olun. Görmediğiniz dostlarınız ve uzak akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Kendinizi işinize verecek, kariyer açısından kendinizi bir üst seviyeye taşımak için elinizden geleni yapacak ve sorunlarınızın üstesinden geleceksiniz. Bu ay kendiniz için güzel planlar yaptığınız bir ay olacak. Sosyal açıdan da hareketli günler yaşayacaksınız. Evliyseniz ve eşinizle aranızda sorunlar varsa, sorunları halledebilmek adına iletişim kuracaksınız. Bu konuşmaların sonunda sorunlar çözülmüyorsa bazı kesin kararlar almanız gerekebilir. Devam eden düzgün bir ilişkiniz varsa aynen yola devam ediyorsunuz. Ve birbirinize daha çok bağlanacağınız güzel günler sizi bekliyor. Bir ilişkiniz yoksa ama hoşlandığınız biri varsa onun size olan davranışlarında olumlu değişiklikler görebilirsiniz ve bu sizi mutluluktan havalara uçurabilir. Uzun zamandır bir ilişkiniz yoksa sosyalleşerek birileriyle tanışma olasılığınız yüksek.  Maddi açıdan karşınıza çıkan fırsatları değerlendireceksiniz. Öz güveniniz hat safhada.İş hayatınızdaki insanlara biraz dikkat etmelisiniz, bu aralar etrafınızda biraz ukala tiplerle karşılaşmanız mümkün. İş arayan bir akrep burcuysanız yakın bir arkadaşınız vasıtasıyla iyi bir iş bulabilirsiniz.

Yay Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Bu ay kendinizi hiç düşünmediğiniz yolculuklara çıkarken ve ihtiyacınız olan tatile giderken bulabilirsiniz. Öz güveniniz yükselecek ve yeteneklerinizin farkına varacaksınız. Farklı ortamlara girerek, yeni insanlarla tanışacaksınız, ancak bu kişilerle ilgili güven sorunları yaşayabilirsiniz. Bir ilişkiniz yok ise bu ay karşınıza çıkacak ve  gönlünüze hitap edecek kişiyi de güvensizliğiniz yüzünden gözlemlemek isteyebilirsiniz. Evli iseniz eşinizin ailesinde herkesi şaşırtacak ciddi kararlara şahit olabilirsiniz. Bu süreçten eşiniz duygusal anlamda oldukça etkilenebileceği için sinirli davranışlar sergileyebilir, anlayışlı olmaya çalışın. Uzun süredir devam eden sıkıntılı bir ilişkiniz varsa karşınızdaki kişiyle aranıza soğukluk girebilir, monotonluktan yakınabilirsiniz. Bu ay hayatınıza ve ilişkinize daha gerçekçi gözlerle bakacak kadar cesaretli olacaksınız. Bir ilişkiniz yoksa sosyal hayatınızda tanışacağınız biri ile aşk yaşamanız mümkün. Ancak bu aşkın hemen tükenmemesi için de elinizden geleni yapacaksınız, bu tavırlarınız karşınızdaki insan tarafından yanlış anlaşılabilir, sorgulamalara maruz kalabilirsiniz dikkatli olun. Maddi açıdan sıkışık bir dönem olabilir, önlem almanızda fayda var. Bu ay hedeflerinizde ve kariyerinizde değişimlere açık olmalısınız. Bir anda farklı bir iş alanına geçebilir, kendi işinizi yapıyorsanız biraz vurdumduymaz davranabilirsiniz. İstediğiniz hayata ulaşmak için çok çalışmanız gerektiğinin de farkına varacağınız bir süreç sizi bekliyor.

Oğlak Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Oğlak Burcu (22 Aralık-21 Ocak)

Hayatınızın son iki yılı sizin için oldukça yorucu oldu, bir çok şeyi deneyimlediniz ve bir çok değişimler yaşadınız. Bu yılın başından beri de bir çok konuda iddialı ve cesaretlisiniz. Artık daha kararlı bir şekilde yolunuza devam edeceksiniz. “Ohh” demenize çok az kaldı ama biraz daha sabır gerekli. İlişkilerinizi bir düzene koymak için verdiğiniz 2 aylık yoğun çabanın meyvelerini biraz daha geri planda kalmayı başarabilirseniz alacaksınız. Siz düşüncelerinizde netsiniz, lakin karşınızdaki insanların yanar döner tavırları karşısında sıkıntı yaşıyorsunuz. Ancak artık kendinizi daha rahat ifade ederek sorularınıza cevaplar bulacağınız bir döneme girdiniz. Eğer ilişkiniz yoksa kafanızı dağıtmak için karşı cinsle bir ilişkiye başlama kararı alabilirsiniz. Eğer hali hazırda bir birlikteliğiniz varsa bu aralar karşınızdaki insanın hareketlerini anlamakta zorluk yaşayabilirsiniz. Uzun süreli ilişkisi olan ya da evli olan Oğlak burçları birlikte oldukları kişiyle görmedikleri farklı yerlere gidebilir, yeni yerler keşfedebilirler. Karşınızdaki kişi size sürprizler yapabilir. Eşinizle/partnerinizle bu aralar maddi konulara girmemeye özen gösterin aksi takdirde yaşamanız olası fikir ayrılıklarından dolayı aranız bozulabilir. Tutulmaların da etkisiyle yepyeni çevrelere girebilir, keyifli tatiller yapabilir, sosyal yaşamınızı renklendirebilirsiniz. Önemli toplantılara girebilir, görüşmelerinizi zamanından önce gerçekleştirebilir ve birikimlerinizi değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz. İş hayatınızda güzel gelişmeler olacak, pozisyon değişiklikleri ya da terfiler gündeme gelebilir. Beklediğiniz ödemeler var ise bu konuda da olumlu gelişmeler mevcut.

Kova Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Kova Burcu (22 Ocak-19 Şubat)

Ağustos Ayı Kova burçları için oldukça yoğun geçecek. Maddi kaynaklarınızın artacağı, arzularınızın yükseleceği bir döneme giriyorsunuz. Öz güveninizin artması ile hızlı hareket etmeniz ve zekanız çevrenizdekilerin dikkatini çekecek. Bu aralar aileniz ile ilgili konularda hassas olabilirsiniz. İlişkiniz yoksa bu ay beklediğiniz kişi hayatınıza girebilir. Bu kişi sosyal alanlarda, grup içlerinde, kalabalık mekanlarda karşınıza çıkabilir. Evliyseniz eşinizle birlikte keyifli vakitler geçireceksiniz. Sıkıntılı bir evliliğiniz ya da ilişkiniz var ise ayın sonlarına doğru aranız düzelebilir. Hukuksal sorunlarınız varsa biraz canınız sıkılabilir. Uzun zamandır ilişkiniz varsa sevgilinizle sorumluluk almaması ile ilgili bir konuşma yapabilirsiniz. İlişkinizi sorguladığınız, geleceğinizle ilgili düşüncelere daldığınız bir süreç yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda hedeflerinize ulaşmak için yoğun çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Finansal becerilerinizi kullanmayı başarabilirseniz kazancınız artacaktır. İş yerinizde hırs ve rekabet ortamı var ise beklemediğiniz insanların yardımları sizi hayrete düşürebilir. Sağlık açısından stresten uzak durmanızı tavsiye edebilirim, aksi takdirde fiziksel ve ruhsal sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kilo sorununuz var ise sonunda bir uzmana danışmaya karar verebilirsiniz.

Balık Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

Kendinize olan güveninizin tazelendiği, kendi değerinizi keşfettiğiniz bir yıl yaşamaktasınız. Yaşam koşullarınızda geçen senelere göre artış var, bu da keyfinizi yerine getiriyor. İmkanlarınız arttığı için mutlusunuz. Bu ay kardeşler ve yakın arkadaşlarla ilgili konular gündeme gelebilir. Maddi açıdan miras konuları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bazı konularda karar merci siz olacaksınız. Hareketli ve eğlenceli günlere hazırlıklı olun. Bu sene sonuna kadar bir evlilik teklifi almanız mümkün olabilir. İlişkiniz varsa birlikte sosyal açıdan oldukça aktif günler geçireceksiniz. Eşiniz/sevgilinizle davetten davete koşmanız olası. Yalnızsanız hiç ummadığınız birinden duygusal yakınlık görebilirsiniz. Karşınızdaki bu sürpriz kişinin davranışlarını anlamakta zorluk çekseniz de kayıtsız kalamayıp tanıma sürecine geçebilirsiniz. Evli iseniz eşinizle onun başarıları sonucunda hırslanarak gereksiz rekabete girebilirsiniz. İş hayatınızda çalışma şartlarını, hedefleriniz ve kazancınız ile ilgili sorgulamalara girebilirsiniz. Paranızı yönetebilmeniz çok önemli, sezgilerinize güvenin. Sektörünüz iletişim ile ilgili ise olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatınızdaki değişiklere ayak uydurmaya çalışırken bazı riskler de alabilirsiniz. Oldukça yoğun tempoda çalışacaksınız ve geçen aylarda yaşadığınız belirsizliklerin bir bir sona erdiğini göreceksiniz. İş seyahatleriniz de artış olabilir. Sağlık açısından bu ay enerjik hissettiğiniz ve spora da vakit ayırdığınız bir ay olabilir.

Ağustos Ayı Burç Yorumları bu şekilde. Yaz ayının son haftaları hepimiz için keyifli ve mutlu geçsin. Gökyüzünün mesajlarını doğru alalım ve hayatımızı bir düzene sokmak için gökyüzünün bize sunduğu fırsatları doğru değerlendirelim.

Sevgiyle ve Shall We? ile kalın.

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu