Moda

Adriana Lima’nın Stili

Adriana Lima’nın stilini mercek altına aldık! Şu sıralar Metin Hara ile olan inişli çıkışlı ilişkisiyle gündemde olan ünlü modelin bir hafta ayrıldılar haberini alırken diğer hafta barıştı haberleri bozuk kaset gibi başa sarıyor. Mesleğini yıllardır hakkıyla yapan Lima, ne yazık ki ülkemizde magazin malzemesi olmaya devam ediyor.

Yüzlerce moda kampanyasında ve defilelerde yer almasına rağmen Victoria’s Secret defileleri ile Türkiye’de adını duyuran Lima, yerine göre giyinmesini bilen ünlülerden diyebiliriz.

Günlük hayatta rahat ve spor tarzından vazgeçmeyen Adriana Lima, renk uyumlarına ve spor şıklığına da özen gösteriyor. Kot pantolon modelleri ve tayt modelleri ile sıkça objektiflere yakalanan başarılı güzeli günlük hayatta makyajlı görmek ise neredeyse imkansız. Stili ile genç kızların hayranlıkla takip ettiği modelin en çok siyah ve koyu renkler tercih ederken görüyoruz.

Şık bir Lima’nın stilini ise gece ve gündüz olarak ikiye ayırmamız gerekiyor. Yıllardır moda sektörüne hizmet veren başarılı manken, nerede nasıl giyilmesi gerektiği konusunda rakiplerine ders veriyor adeta… Ünlü modeli özel davetler ve etkinliklerde de genellikle koyu renkleri tercih ederken görüyoruz. Muhteşem fiziğini göze sokmadan sergileyen Lima gündüz şıklığında, salaş ve şık bir stile sahip. Bu tarz davetlerde genelde ince bantlı ayakkabıları ve mavi gözlerini ön plana çıkaran doğal bir makyajla kombinini tamamlıyor.

Gece davetlerinde cesur ve bacaklarını ön planda tutacak kombinleri tercih eden Adriana Lima, makyajda da daha koyu tonlara ve vazgeçilmez kırmızı/bordo tonlardaki rujlara bayılıyor. Mavi gözlerini daha da ön plana çıkaran kırmızı tonlardaki ruju ise O’na seksi ve gizemli bir hava katıyor. Günlük ya da özel davetler farketmez! Eğer Adriana Lima’nın stilini beğeniyor ve uygulamak istiyorsan buna öncelikle gardrobunu siyah kıyafetlerle doldurmakla başlamalısın!

 

 

Doğru Ayakkabı Seçimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

[zombify_post]

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu