in

SinirlendimSinirlendim AğladımAğladım

Adrenochrome Nedir? Nasıl Elde Edilir?

adrenochrome nedir? nasıl elde edilir?

Dünya gündemini sarsan Wayfair olayından  sonra birçok farklı iddia peşpeşe geldi. Bu iddialardan en kan donduranı ise çocuk ticaretine maruz kalan kişiler üzerinden adrenochrome elde edildiği oldu. Peki, bilimsel olarak adrenochrome nedir, nasıl elde edilir?

İnsan tarafından üretilen adrenalinin yani epinefrinin oksitlenmiş haline Adrenochrome deniyor. Wayfair iddiaları sonrasında gündeme gelen dehşet verici  konulardan biri de bu oldu. Çocuk ticareti sonrası bu kişilerden adrenochrome elde edildiği söyleniyor. Peki, sosyal medyadaki iddialarda adı geçen adrenochrome nedir?

Adrenochrome Nedir? Nasıl Elde Edilir?

Vücutta salgılanan adrenalinin (epinefrin olarak da bilinir) oksitlenmiş haline adrenochrome adı verilir. Vücut bu kimyasalı korku veya heyecan sırasında gerçekleşen adrenalin patlaması ile salgılıyor. Adrenochrome’un, sünnet olan Koreli çocuklardan elde ettiği söyleniyor. Ancak bu konuyla ilgili oldukça rahatsız edici hatta kan dondurucu iddialar da mevcut.

Ortaya atılan bu iddialara göre, adrenochrome 0-9 yaş aralığındaki çocuklardan işkence edilerek hatta daha sonrasında öldürülerek elde ediliyor. Hem korku hem heyecan sırasında yaşanan adrenalin patlaması ile salgılandığı söylenen adrenochrome elde etmek için kan dondurucu yöntemler kullanıldığı iddialar oldukça fazla.

Potansiyel kurban yani 0-9 yaş arası çocuklar çeşitli işkence yöntemine maruz kalıyor ve bu işkence süresi de mümkün olduğunca uzatılıyor. Bu çocukların ölüm süresi uzun tutulmaya çalışılıyor ve buna bağlı olarak da vücudun salgıladığı adrenochrome miktarı çoğalıyor. İşkence edilerek öldürülen çocukların boynunun arka kısmından şırınga yardımıyla kimyasal alınıyor. Okuduğunuz zaman bile ne kadar zorlanıyorsunuz değil mi?

Bahsedilen bu işkence de öyle basit bir işkence tarzı değil. Gözünüzün önüne tokat atmak, dövmek gibi işkenceler gelmesin. Vücuttan parça kesmek, yakmak, tecavüz etmek gibi insan dışı işkenceler söz konusu. Yazması bile insanın tüylerini ürpertirken bu muameleye maruz kalan çocukların olduğunu düşünmek bile vahşiliğin ne kadar ileri derece olduğunun ispatı. Bu yapıldığı söylenen işkencenin şu an için sadece dehşet verici iddialar olduğunu belirtelim. Son olarak hiç bir gerçeğin sonsuza kadar gizli kalmayacağını da unutmayalım.

 

Arı Sokması Nedir? Arı Sokması Durumunda Ne Yapılmalıdır?

 

 

6 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wayfair açıklama

Wayfair Açıklama Yaptı! Kan Dondurucu İddialar Dünyayı Salladı!

kedilerle seyahat

Kedilerle Seyahat Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler