Teknoloji

Adobe Serisi Black Friday Etkisine Girdi!

Dünyanın en yaygın kullanılan programlar grubuna giren Adobe serisi, artık herkesin kolaylıkla ulaşabileceği fiyatlara erişti. Son yıllarda programlarını kendi cloud servisinden sunan Adobe şirketi, tüm uygulamalarını tek çatı altında toplamış ve deneme sürümlerine ulaşımı oldukça kolaylaştırmıştı!

Black Friday tüm dünyayı sardı!

Peki herkesin heyecanla beklediği ve merak ettiği ‘Black Friday‘ nedir?
İsminden de anlaşılacağı üzere Black Friday Kara Cuma anlamına gelmektedir. Aslında Türk Toplumunu ilgilendiren bir oluşum olmamasına rağmen son yıllarda ülkemizde de oldukça etkili olmaya başladı.

Black Friday, Hristiyan toplumların Şükran Günü’nden sonra gelen ilk cuma için kullanılan bir tabirdir. Şükran Günü’nden sonraki ilk Cuma, Amerika ve önde gelen Hristiyan ülkelerinde alışveriş anlamını taşıyordu. İlk olarak 1931 yılında ortaya çıkan bu hareket, sabahın ilk ışıkları ile açılan dükkanların gecenin zifri karanlığında kapanmasıyla başlamış ve bunu takip etmiştir. 1960’larda ise mağazaların büyük yoğunluklar yaşaması ve hatta bu yoğunlukların yaralanmalara kadar gitmesinin ardından ise bu güne Black Friday yani Kara Cuma demişlerdir.

Black Friday, son yıllarda ülkemizde de etkisini göstermeye başlamıştır. Dünya’nın önde gelen markaları ve yerli markalarımız %50-60 civarında indirime girmeye başlamıştır. Bu sene Kara Cuma oldukça erken başladı. Birçok e-ticaret sitesi ve markalar 20 Kasım’dan itibaren indirimlerini duyumaya başladı!

Adobe, büyük indirime girdi!

 

Adobe Serisi Black Friday Etkisine Girdi!

 

Özellikle grafik dünyasının lider ismi olan Adobe markası, tüm ürün yelpazesi genelinde %40’a varan Black Friday indirimine girdi. Türkiye’de uygulanan bu indirim, bireysel kullanıcıları, öğretmenleri ve öğrencileri kapsıyor.

Bu indirim Adobe Photoshop, Adobe Lightroom ve Adobe XD olmak üzere 20’den fazla ürünü kapsıyor. 23 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli bu büyük Creative Cloud indirimi, bireysel kullanıcılar için aylık 146 TL yerine 87 TL olarak karşımıza çıkıyor. Peşin olarak ödediğimiz 1.752 TL ise şu an 1.053 TL.

Öğrenciler ve öğretmenler ise çok daha düşük bir fiyata Creative Cloud’u edinebiliyor. Normalde 58 TL olan aylık bedel 23 kasım 2018 tarihine kadar 46 TL’den bizlere sunuluyor. 702 TL olan peşin ödeme fiyatı ise 561 TL.

Adobe, Black Friday çılgınlığı ile Creative Cloud ailesine ulaşımı kolaylaştırıyor. 

Kısaca CC olarak adlandırdığımız bu seri, artık her kesimden insanın sahip olacağı cazip fiyatlarla karşımızda. Ama unutmayın, %40 indirim yalnızca 23 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli!

 

Xioami Mi TV 4S Duyuruldu!

kayrovski

everything little little into the middle

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu