Gündem

Adnan Hocanın Kediciği Evleniyor. Ceylan Özgül Dünya Evine Giriyor.

Adnan hocanın kediciği evleniyor. Bir süre önce tutuklanan Türkiye’nin yakından tanıdığı Adnan hoca, programında konuk ettiği kedicik lakaplı kadınlarla adından sıkça söz ettiriyordu. İşte bu kediciklerden bir tanesi dünya evine giriyor.

Adnan Hocanın Kediciği Evleniyor. Ceylan Özgül Dünya Evine Giriyor.

Yaptığı programlarla sık sık adından söz ettiren Adnan Oktar yani adnan hoca, özellikle programa çıkardığı kadınlarla ve bu kadınlarla aralarında geçen diyaloglarla gündeme geliyordu. İşte bu kedicik dediği kadınlardan birisi olan Ceylan Özgül çok yakında dünya evine giriyor.

Ceylan Özgül Önemli Bir İsimdi

Adnan Oktar suç örgütünün yakalanması ile ilgili itirafçı olan Özgül, operasyon öncesi hem savcılığa hem de mali suçlara önemli itiraflarda bulunmuş kilit bir isimdi. Yine operasyon için itirafta bulunan Ümit Kuruca ile dünya evine girme kararı aldılar.

Zeytin Dalı Hediye Ettiler

Üsküdar, evlendirme dairesinde hayatlarını birleştiren genç çift, nikaha katılanlara zeytin dalı hediye ettiler ve üzerine “Bu mutlu günümüzde bizlerle birlikte olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bu fidanı dikmeniz ve sevgiyle yetiştirmeniz dileğiyle” şeklinde bir not yazdılar.

Ceylan Özgür Hakkında Kısa Bir Bilgi

Ceylan 1980 doğumlu ve refah seviyesi yüksek bir ailenin kızı. İstanbul Üniversitesi mezunu. Aslen Balıkesir, Ayvalık ilçesinin nüfusuna kayıtlıdır. 2007 yılında babası Ceylan Özgür’ü Adnan Oktar suç örgütünün elinden kurtarmaya çalışmış ve kızını alıp memleketine getirmiştir ancak babası ile ilgili “beni zorla alıkoyuyor” şeklinde şikayette bulunmuş ve yaşı reşit olduğu için babası tutuksuz yargılanmıştır.

Telefon Dinleme Nasıl Yapılır? Acaba Dinleniyor musunuz? Tüm Cevaplar Bu Haberde!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu