Gündem

Adana’da Silahlı Çatışma. Ölüler ve Yaralılar Var.

Adana’da silahlı çatışma. Ölüler ve yaralılar var. Ortalık kan gölüne döndü. Son alınan habere göre 1 ölü, 4 yaralı var. Yaralılar hastaneye kaldırıldı.

Adana’da Silahlı Çatışma. Ölüler ve Yaralılar Var.

Adana’da alacak verecek tartışması kanlı bitti. 2 grup birbirine girdi ve silahlı çatışma yaşandı. Sokak ortasında yaşanan silahlı kavgada 1 kişi kafasından vurularak yaşamını yitirirken, 4 kişi de yaralandı. Yaralılar hastanelere sevk edildi.

Çatışma Kanlı Bitti

Adana’da çıkan kavga kanlı bitti. Alacak verecek davası yüzünden 2 grup arasında çıkan silahlı kavga ne yazık ki Adana’nın bu konudaki haberlerine bir yenisini ekledi. Adana, haberlerin en çok konuşulan şehirlerinden olmaya devam ediyor.

adana'da çatışma

Mesele Alacak Verecek Meselesi

Kavga Adana’nın Seyhan ilçesinde yaşandı. Yeşiloba mahallesinde bulunan Yeni Metal Sanayi Sitesi’nde iddiaya göre emlak satışı yüzünden kavga çıktı. Önce sopaların ortaya çıktığı kavga bir anda büyüyerek silahlı çatışmaya dönüştü. Çatışma sonucu ne yazık ki 1 vatandaş hayatını kaybetti.

Adana'da Silahlı Çatışma

1 Kişi Başından Vurularak Hayatını Kabetti

Önce sopaların ortaya çıktığı kavga büyüyünce silahlar ortaya çıktı ve açılan ateş sonucu iş yeri sahibi Muhittin Bozca’nın yanında çalışan Mehmet Akif Yıldız kafasından vurularak öldürüldü. Mehmet Akif Yıldız henüz 26 yaşındaydı ve hayata gözlerini yumdu. Çatışmada yaralanan 4 kişi ise hastaneye kaldırıldı. Olayın ardından söz konusu bölgeye çok sayıda polis gönderildi.

adana'da silahlı çatışma

30 Kovan Bulundu

Yaşanan inanılmaz olayda sopaların yerini silahlar aldı ve 1 kişi öldürüldü 4 kişi yaralandı. Olay yerine intikal eden polis 30’a yakın boş mermi kovanı buldu. Bunun yanı sıra çevredeki bir çok iş yerine mermiler isabet ettiği görüldü. Soruşturma polis tarafından devam ediyor.

 

Ahmet Kural Sıla Gençoğlu Davasında Son Durum!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu