Gündem

Acun’un Kızının Kıyafet Parası Duyanları Şok Etti

Acun’un kızının kıyafet parası duyanları şok etti! Ilıcalı’nın kızı Yasemin, lüks giyimiyle dikkatleri üstüne çekiyor ve ağızları açık bırakıyor.

Acun’un Kızının Kıyafet Parası Duyanları Şok Etti

Acun Ilıcalı’nın kızı Yasemin Ilıcalı, giydiği ve kullandığı lüks kıyafet ve aksesuarlarla gündemde. Asgari ücretle çalışan bir insanın aylık kazancından bile fazla olan bu kıyafet ve aksesuarlar sosyal medyada bomba etkisi yarattı.

Kanal patronu ve sunucu Acun Ilıcalı’nın, Zeynep Yılmaz’dan olan evliliğinden doğan kızları Yasemin, kullandığı pahalı aksesuarlar ve kıyafetlerle sosyal medyanın gündeminde. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan küçük kızın kıyafet ve aksesuar ücretleri, asgari ücretle çalışan kişilerin 1 aylık maaşından kat be kat daha fazla.

Gözler O’nun üzerinde!

Lüks giyim tarzıyla dikkatleri üstüne çeken 12 yaşındaki Yasemin, geçtiğimiz günlerde annesi Zeynep Yılmaz ile Tyga konserine gitmiş, orada çekindiği fotoğraftaki detay ise takipçilerinin dikkatinden kaçmamıştı.

Konserde dünyaca ünlü moda devi Balenciaga’nın çantasını kullanan 12 yaşındaki Ilıcalı’nın çantası tam tamına 11 bin 690 TL değerinde!

Acunun Kızının Kıyafet Parası Duyanları Şok Etti
Acunun Kızının Kıyafet Parası Duyanları Şok Etti

Bu haber ilginizi çekebilir: Şeyma Subaşı Yatak Pozu Verdi. Fotoğraf Sevgilisinin Gözünden Kaçmadı.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Bu madalyonun görünen kısmı. Dünya kişinin işine son verdi maaşlari düzgün ödemiyolar yakindir iflas bayragı

  2. Senelik hesabını yapsak o parayla afrikada bir kabile doyar. İnsanlığın geldiği nokta işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu