Gündem

Acun Ilıcalı ve Itır Esen Görüntüleri Ortaya Çıktı. Herkes Şaşkın.

Acun Ilıcalı ve Itır Esen görüntüleri ortaya çıktı. Daha önceleri Amerika’nın Miami eyaletinde sarışın bir kadınla görüntülenen medya patronu Acun Ilıcalı’nın Itır Esen’le fotoğraflarının ortaya çıkması kafaları karıştırdı.

Acun Ilıcalı ve Itır Esen Görüntüleri Ortaya Çıktı

Tv8’in patronu medyanın tanınan ismi Acun Ilıcalı’nın Amerika’da sarışın bir kadınla görüldüğü iddiaları ortaya atılmıştı. Bunun ardından geçtiğimiz günlerde sarışın bir kadınla motora bindiği söylentileri konuşuldu. Daha bu görüntülere açıklama gelmeden ünlü ismin Itır Esen’le yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Henüz Açıklama Gelmedi

Amerika’nın Miami eyaletinde motosiklette bir kadınla görüntülenen medya patronunun birlikte görüntülendiği kadının Yalovalı bir basketbol oyuncusu olduğu söylentiler arasındaydı. Sosyal medyada Ilıcalı’nın takipçilerinden ilginç yorumlar gelmeye devam ediyor. Bir takipçisi “Acun’un sarışın aşkı hiç bitmeyecek galiba” derken, başka bir takipçisi ise “Şeyma Subaşı 2 başlıyor” dedi.

acun ılıcalı amerika kız arkadaşı

 

Instagram Storyleriniz İçin Çeşitli Hileler. Bu Haber Çok İşinize Yarayacak.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

11 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu