in

BayıldımBayıldım

Abonelik İşlemleri E-Devlet Üzerinden Yapılabilecek. Bakan Müjdeyi Verdi.

abonelik işlemleri e-devlet

Abonelik işlemleri E-Devlet üzerinden yapılabilecek. Bu büyük kolaylığın müjdesini Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan verdi. Özellikle büyükşehirlerin en büyük çilelerinden birisi olan abonelik açtırma olayı artık tarihe gömülüyor.

Abonelik İşlemleri E-Devlet Üzerinden Yapılabilecek. Bakan Müjdeyi Verdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan özellikle büyükşehirlerde çok büyük bir çile haline gelmiş abonelik işlemlerinin artık E-Devlet üzerinden yapılabileceği müjdesini verdi. Eski sistemde vatandaş Elektrik, Su ve Doğalgaz için ayrı ayrı semtlerde bulunan merkezlerine gidiyordu evraklarla birlikte sıra bekleyerek aboneliği üzerine alıyordu. Artık tek tuşla bu işlemler yapılabilecek.

Talepleri Dikkate Alarak Bu Sistemi Düşündük

Teknolojinin geldiği noktada artık bir çok şey ayağına gelirken, özellikle devlet dairelerindeki işler için vatandaşlar oldukça zorlanıyordu. İkamet için muhtarlığa gitmek, sabıka kaydı için devlet dairesine gitmek ve bunun gibi tüm konuların bir yerde toplanması devri bitti. Artık tüm bu işlemler internet sayesinde bir tık uzağınızda.

Her Saatte Yapılabilecek

Sanal sistemlerin belki de en büyük kolaylığı bu. Resmi kurumlar belli saatler arasında açık. Eğer çalışıyorsanız izin almak ve bu işlemleri gerçekleştirmek can sıkıcı bir hal alabiliyor. Fakat online yapılabilen işlemlerde böyle bir kaygı söz konusu değil. 24 saat işlem yapabiliyorsunuz. Bu da rutin hayatınızın önemli bir bölümünü bu işler için ayırmamak demek.

8 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Chloe Loughnan Aylık Kazancı

Chloe Loughnan Aylık Kazancı Duyanları Şok Etti. Sizce Ne Kadardır?

Selülitten Kurtulma Yolları

Selülitten Kurtulma Yolları. Selülitten Kurtulmak O Kadar Zor Değil!