Hayata Dair

80 Yaşında DJ’lik Yapan Tonton Teyze: DJ Wika

Bugün sizleri 80 yaşında DJ’lik yapan tonton teyzemizle tanıştıracağız… İşte karşınızda remixlerin kraliçesi, turntableların usta vicu vicucusu DJ Wika!

80 Yaşında DJ’lik Yapan Tonton Teyze: DJ Wika

80 yaşındaki DJ Wika, Polonya‘da yaşıyor. Wirginia Szmyt gece kulüplerinde DJ’lik yapıyor. Polonya’nın en yaşlı DJ’i unvanını elinde tutan ve yıllardır vicu vicu yapan tonton teyzemiz, mikserini ve bilgisayarını kaptığı gibi soluğu, kendi yaşdaşlarının yer aldığı gece kulübünde alıyor.

20 yıldır emekliler için vicu viculuyor!

Wirginia Szmyt, DJ’lik konusunda hiçbir zaman profesyonel eğitim almamış ve tamamen kendi kendini geliştirerek eğitmiş. 20 yıldır DJ’lik yapan Szmyt, bu süre zarfında Polonya’nın emekli kesimi için çaldı ve çalmaya da devam ediyor. Bu mesleği Polonya’da icra eden diğer DJ’ler ise kendisine büyük bir saygı duyuyor.

Dans ettiğim zaman melodi ve ritmi hissediyorum

Wirginia Szmyt, konu ile ilgili kendisine sorulan bir soruya şu şekilde açıklama yaptı; “İnsanların sahnede dans edip etmemesini umursamıyorum çünkü aslında ben oynamadan duramıyorum. Dans ettiğim zaman melodi ve ritmi hissediyorum.”

Her telden çalıyor

80 yaşındaki tonton DJ, rock müzikten discoya, sambadan pop müziğe her telden çalıyor ve tüm kalıpları alt üst ediyor! Her pazartesi gecesi sahneye çıkan ve yaklaşık 1000 kişiyi eğlendiren DJ Wika, eski bir özel eğitim öğretmeni.

Hayat 70 yaşında sona ermiyor!

40 yaş ve üstündeki insanlara hayatın 70 yaşında sona ermediğinin mesajını veren tonton teyze, yaşlı hissetmediğini ve yaşlanmadığını dile getiriyor.

İşte DJ Wika ve vucu vucuuuuuu!

Avila Pırlanta Modelleri Shall We? Üyelerine %10 İndirim Fırsatı İle…

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. Kendimi gördüm sanki :) Elbet birgün bende bu isteğimi gerçekleştircem Bencede yaşın hiç önemi yok hayaller için Artı müzikle insanları eğlendirmek harika bi duygu bence inşl yaşarım ilerde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu