AstrolojiGündem

8 Nisan 2020 Dolunay- Terazi Burcunda

8 Nisan 2020 Dolunay Terazi Burcunda… Bugün Terazi burcunun 18 derecesinde bir Dolunay olacak. Bu dolunay önemli bitişlerin ve yeni başlangıçların zamanı! 11 Nisan da iletişim gezegeni olan Merkür ise Koç burcuna geçecek. Gökyüzündeki bu olayların yeryüzüne etkisi nasıl olacak gelin hep birlikte bakalım… İşte 8 Nisan 2020 Dolunay ile ilgili detaylar…

8 NİSAN 2020 DOLUNAY- TERAZİ BURCUNDA

Öncelikle Terazi burcunun neleri temsil ettiğini bir hatırlamak gerekiyor. Terazi burcu ilişkiler, evlilik, ortaklıklar, iş bağlantılarımız, sosyal çevremizle olan ilişkilerimizle ilgilidir. Yani bizim karşımızdaki insanlarla olan irtibatımızdır asıl konu. İlişkilerimizin dengede olup olmadığı, ne kadar fedakar davrandığımız, ne derece samimi ve candan olduğumuz odağımız olur. Adil ve objektif olmanın gerekliliğini bize hatırlatır. Dengenin hayatın her alanında gerekli olduğunun altını çizer. Ben değil biz olmanın önemini vurgular.

DOLUNAYDA HANGİ KONULAR ÖN PLANDA OLACAK

Terazi burcu hava elementindedir. Ve gökyüzünde de hava elementinde olan enerjiler yoğun bu aralar. Bu nedenle de bu dolunayda iletişim ön planda olacak. Sosyal medya kullanımı, internet, dijital platformlar, reklam pazarlama, sanat, güzellik ve estetik konuları revaçta olacak. Halkla ilişkiler, insan kaynakları, hukuki konular, hak arama ve adalet konuları, adil ve demokratik olmak, eşitlik ve hümanizm önem kazanacak. Dolunay Terazi burcunda olacak dolayısıyla, dolunayın yönetici gezegeni Venüs. Gökyüzünde Venüs ise İkizler burcunda. Bu da iletişim konularının önemini bir kez daha vurguluyor. Genel olarak alternatifler üzerine eğilerek esnek ve çözüme yönelik bir bakış açısı içinde olacağız. İlişkilerimizdeki akışı rahatlatmak adına, daha çok dinlemeli, konuşmalı, düşüncelerimizi paylaşmalıyız. Bunları yaparken de rasyonel ve objektif olmaya özen göstermeliyiz. Güçlü ve doğru iletişim kurmak için elimizden geleni yapmalıyız.

DOLUNAYIN BURÇLARA ETKİSİ

KOÇ BURCU

Bu dolunayda ana konularınız; birliktelikler, ortaklıklar, evlilik olacak. Bu kişilerin sağlığı, hayatlarındaki yeni başlangıçlar, anlaşmalar ve sözleşmeler gündeminiz olacak. Hayatınızda bu gelişmelerle doğru orantılı olarak yeni enerjiler hissedeceksiniz. Evlilik düşüncesinde olanlar aksiyon alabilir. Yeni bir iş anlaşması içinde olanlar imzayı atabilir. Ortaklık gerektiren işlere girebilirsiniz. Bu işler dijital ortamlarla ilgili olabilir.

BOĞA BURCU

Çalıştığınız iş yeri ile ilgili bir takım değişiklikler meydana gelebilir, görev değişiklikleri olabilir. Bu değişimler pek hoşunuza gitmeyebilir. İş yükünüz artabilir, yeni projelerle ilgili olarak görevlendirilebilirsiniz. Evden yürütmeniz gerekebilir. Daha çok çalıştığınız halde az takdir göreceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda destekleyici etkiler mevcut.

İKİZLER BURCU

Çocuklar, aşk hayatı, hayattan keyif almak, yaratıcılık, hobiler gündeminizde olacak. İletişim ağırlıklı yeni bir hobi edinebilirsiniz, Yalnız olanlar için sosyal medyada flört durumları yaşamak mümkün olabilir. Bu şekilde yeni bir aşka yelken bile açabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Gelecekler ilgili olanlar yapabilirsiniz. Aile, ev, yerleşim, aile büyükleri ile ilgili konular gündemizde olabilir. İşiniz için ev değişikliğini düşünebilirsiniz. Aile içinde geçmişte yaşanan konular ortaya çıkabilir, bunları irdelemek durumunda kalabilirsiniz. Evde yapılması gereken değişiklik, tadilat, tamirat gibi konuların üzerine eğilebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Fikirleriniz ve söylediklerinizle oldukça dikkat çekeceksiniz. Bu düşünceler sayesinde bir takım ortaklıklar ve farklı işler başlayabilir. Sizi mutlu edecek haberler almanız mümkün. Bu dolunay enerjisi ile aklınızdaki web sitesi açma, kitap yazma ve yayınlama gibi projeleri gerçekleştirebilirsiniz. Online eğitim, seminer ve kurs gibi faaliyetlere girerek mesleki anlamda kendinize katkı sağlayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Finansal konular gündeminizde olacak. Güzel haberler alabilirsiniz. Yaptığınız işle ilgili yeni kazanç kapıları ve yeni projeler önünüze gelebilir. Dijital ortamda farklılık peşinde olabilirsiniz. İş yükünüz artabilir, yeni görev ve sorumluluklar alabilirsiniz. İçsel olarak yalnız kalmak, kendinizi toplamak isteseniz de bu pek mümkün olamayabilir.

TERAZİ BURCU

Dolunay terazi burcunda olacak. Hafta boyunca, maddi konular, krediler, borçlar, nafakalar, primler gibi ödeme işleri ile uğraşabilirsiniz. Bu konularda işler karışabilir, strese girebilirsiniz. Partneriniz ya da ortağınızın sık sık düşüncelerini desteklemeniz gerekebilir. Hızlı ve düşünmeden hareket ederseniz partneriniz tarafından sert bir eleştiri bombardımana tutulabilirsiniz.

AKREP BURCU

İş ve kariyerinizle ilgili konularda sizin kontrolünüz dışında bir takım gelişmeler olabilir. Sizden gizlenen bir takım olayları, arkanızdan çevrilen işleri öğrenebilirsiniz. Size zarar vermesi olası kişileri rahatlıkla görebileceksiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Alerji ile ilgili konular ortaya çıkabilir. Kötü bir alışkanlığınızı bırakmak için iyi bir zaman dilimi.

YAY BURCU

Bu dolunayda hayattan beklentilerinizin gerçekleşmesi olası. Sosyal çevrenizden bilgi ve iletişim olarak güzel destekler alabilirsiniz. Hayat yolunuzda size destek verecek kişilerle dijital platformlar üzerinden tanışabilirsiniz. Yeni gruplar içinde kendinizi ifade etme gibi durumlar yaşayabilirsiniz. İşle ilgili konularda kazanç artışı istiyorsanız biraz daha çaba sarf etmelisiniz.

OĞLAK BURCU

İş hayatınızdaki dengeler, kariyerle ilgili gelişmeler, yöneticilerle ilişkiler, toplum önünde olmanızı gerektirecek konular gündeminizde olabilir. Düşüncelerinizle üstlerinizi etkilemeniz mümkün. İşle ilgili dijital bağlantılı yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

KOVA BURCU

Bol bol kitap okumak ve araştırma yapmakla geçecek bir dönem sizi bekliyor. Rüyalarınıza dikkat etmelisiniz. Rüya günlüğü falan tutmaya başlasanız iyi olabilir. Online olarak şehir ve müzeleri gezebilir, yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Yazılması gereken bir tez ya da kitap varsa bunlar için iyi bir zamandasınız.

BALIK BURCU

Beklediğiniz davanız varsa, boşanma ve nafaka gibi bu dönemde gelişmeler olabilir. Harcamalarınızla ilgili dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Eşiniz ya da ortağınız bu dönemde size maddi anlamda destek olabilir. Elinize geçen para genelde borçlara gidecek. Önemli bir borcunuzu bu dönemde kapatabilirsiniz.

8 Nisan 2020 Dolunay ile ilgili bilgileri öğrendikten sonra dolunayın gerçekleşeceği burç olan Terazi burcunun seks hayatı ile ilgili bilgi almak isterseniz aşağıya linki bırakıyorum.

Terazi Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Yay burcu yine tanışma peşinde. Ne çektin be insanlardan. :D Dolunay anca kendini yesin. :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu