Astroloji

6 Ocak 2019 Güneş Tutulması-21 Ocak Ay Tutulması- Burçlara etkileri nasıl olacak?

Yeni yılı çok önemli bir gökyüzü olayı ile karşılayacağız. 6 Ocak 2019 Güneş Tutulması ve 21 Ocak Ay Tutulması bizlere nasıl etki edecek? Bugünkü yazım bununla ilgili olacak. 2019′ un ilk haftasına Güneş Tutulması ile girerken üçüncü haftasında ise bir Ay Tutulması yaşayacağız. Yeni yıla girmeden önce bu tutulmalarla ilgili bilgi sahibi olursak hayatımızı daha verimli bir şekilde düzenleme şansı elde edebiliriz.

TUTULMALAR BİZE NE ANLATIR?

Normalde her sene iki güneş ve iki ay tutulması yaşarız. Ancak 2018 ve 2020 yılları arasında Ay ve Güneş bir telaş içinde ve bize ikiden fazla tutulma yaşatarak bir şeyleri gösterme peşinde… Verdiği mesajları alabilirsek ne ala. Tutulmalar; güçlü transitler olarak tanımlanır. Olumlu ve olumsuz olayların etkilerini çok daha yoğun yaşarız.

Yüce bir amaca hizmet eden bu tutulmalar kozmik oluşumlardır. Amaçları ise bizim gelişerek ilerleme sağlamamızdır. Bize kadersel bazı olaylar yaşatırlar ve ilerleyemeyip durduğumuz yerde sayıyorsak bizlere duraksadığımız konular için itici güç olurlar. Yeni ay ve Dolunaydan çok daha güçlü etkiler ve sürpriz gelişmelerle bize farklı deneyimler yaşatırlar. Değişerek dönüşmemizin önünü açan tutulmalar, ruhsal aydınlanma yaşatarak beraberinde gelecek olaylara bizleri hazırlar.

6 OCAK 2019 GÜNEŞ TUTULMASININ VE 21 OCAK 2019 AY TUTULMASININ BURÇLARA ETKİLERİ VE BURÇLARIN DENGELEMESİ GEREKEN ALANLAR NELERDİR?

KOÇ BURCU 

Gündeminizde iş hayatı, kariyer ve sorumluluklar olacak.

*Kalbinizin ve ruhunuzun sesine kulak vererek hedefleriniz doğrultusunda ilerlemelisiniz.

BOĞA BURCU 

Gündeminizde yakın yerlere geziler ve yüksek eğitim olacak.

*Gerçekle yüzleşmeniz ve durumları her açıdan değerlendirmeye çalışmanız gerekli.

İKİZLER BURCU 

Gündeminizde para olacak. Senin paran benim param ikilemine düşebilirsiniz.

*Hayatı basite indirgeyerek yaşamaya çalışmalısınız. Başkalarının yaşamdan aldığı derslere odaklanmak yerine hayatın size göstermeye çalıştığı dersleri almaya gayret göstermelisiniz.

YENGEÇ BURCU 

Gündeminizde ben, sen ve ilişki kurduğunuz, gönülden bağlandığınız insan olacak.

*Bir konu ile ilgili kazanan taraf olmak istiyorsanız bunu başkalarını zor duruma sokmadan onları da düşünerek empati kurarak yapmalısınız.

ASLAN BURCU 

Gündeminizde kendi psikolojiniz, korkularınız, zaaflarınız ve fiziksel sağlığınız olacak.

*İnsanlar sizinle her zaman aynı şekilde düşünmek zorunda değil. Onları acımasızca eleştirmek yerine söylediklerine kulak verip onları anlamaya çalışmalısınız.

BAŞAK BURCU

Gündeminizde aşk ve arkadaşlıklar olacak.

*Kendi düşüncelerinizi başkalarına göre değiştirmek yerine, haklı olduğunuzu düşündüğünüz yerlerde bir konu ile ilgili fikrinizi savunmalı ve fikrinizin arkasında durmalısınız.

TERAZİ BURCU 

Gündeminizde ev- iş hayatı ve sorumluluklar olacak.

*Rekabetten kaçmamalı ama aynı zamanda merhametli de olmalısınız. Ne demişler dostunu yakınında, düşmanını daha da yakınında tut.

AKREP BURCU 

Gündeminizde uzaklar, iletişim ve eğitim olacak.

*Sürekli büyük hedeflerin peşinde hunharca koşmak yerine biraz da anın tadını çıkarmayı öğrenmelisiniz.

YAY BURCU

Gündeminizde para var. Senin paran benim param ayrımına düşebilirsiniz.

* Olaylara yüzeysel bakarsanız detayları kaçırırsınız, yargılama yaparken biraz da kıyıda köşede farkedilmeyi bekleyen  detaylara göz atmayı deneyin derim.

OĞLAK BURCU

Gündeminizde ben, sen ve karşınızdaki insanla kurduğunuz gönül bağı olacak.

*İlişkinizde kendi hayatınızı rafa kaldırmamalı, olduğunuz gibi kalmaya özen göstermelisiniz. Yeniliklerin peşinde düşünmeden koşmamalısınız.

KOVA BURCU

Gündeminizde günlük rutin koşturmalarınız ve kendinizle kalma ihtiyacı olacak.

*Her insan bir şansı hak eder ancak bir şans daha vermeyi düşündüğünüz insanlarla ilgili iç sesinize kulak vermelisiniz.

BALIK BURCU 

Gündeminizde aşk ve arkadaşlar olacak.

* Takım ruhunu biraz daha benimsemeniz gerekli. Ruhunuz biraz öfkeli, bu öfkeyi ve heyecanı grup çalışmalarında kullanarak başarı elde edebilirsiniz.

2019 Burç Yorumları- Yeni Yılda Burçları Neler Bekliyor?

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu