Astroloji

5 Mart 2019 Merkür Retrosunun Burçlara Etkileri Nasıl Olacak?

5 Mart Salı akşamı 21.18’de 2019 Yılının ilk Merkür retrosu başlayacak. 29 Derece Balık burcunda retro hareketine başlayacak olan Merkür, 28 Mart Perşembe günü 16 derece Balık burcunda retro hareketini bitirecek. Bu yazımda Merkür retrosunun burçlara etkileri nasıl olacak? sorusuna cevap bulabilirsiniz.

MERKÜR RETROSUNUN BURÇLARA ETKİLERİ NASIL OLACAK?

KOÇ BURCU 

Mart ayı boyunca sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bir rahatsızlığınız var ise ve rahhatsızlığınız ile ilgili bir teşhis aldıysanız tek doktorla yetinmeyip mutlaka başka fikirler de almalısınız. Eski sevgilinizden/eşinizden geri dönüş yapmak istediğine dair haber alabilirsiniz. Bu dönüşün gerçekliğine inanmak için retro bitimini beklemelisiniz. Ruhsal açıdan kendinizi negatif hissedebilirsiniz. Endişe ve korku sarmalı enerjinizin düşmesine sebep olabilir.

Koç Burcu ve Cinsellik – Burçların Cinsel Hayatı

BOĞA BURCU 

Mart ayı boyunca dostlarınıza verdiğiniz sırları başkalarından duyabilirsiniz. Kiminle ne konuştuğunuza dikkat etmelisiniz. Çevrenizdekiler tarafından eleştiri bombardımanına tutulabilirsiniz. İçinize kapanıp asosyal bir ruh haline bürünebilirsiniz. Maneviyatınız ön plana çıkabilir. Yardım faaliyetleri yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

İKİZLER BURCU 

Mart ayı boyunca iş hayatınızda attığınız adımlara dikkat etmeniz gerekiyor. Bazı aksilikler yaşayabilirsiniz, yaptığınız işlerin üzerinden bir daha geçmenizde fayda var. Patronunuzla aranızda sıkıntılar çıkabilir. Söylediklerinizi dikkatlice seçmeniz gereken bir dönemdesiniz. Çalışmayanlar gelecek ile ilgili endişe duyabilir. Hedeflerine ulaşamama korkusu ile yüzleşebilir.

İkizler Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

YENGEÇ BURCU 

Mart ayı boyunca çıkacağınız seyahatlerde dikkatli olmalısınız. Eşyalarınıza sahip çıkmalı, programlarınızı rötar olma durumuna karşı daha esnek hazırlamalısınız. Akademik konularda işler hızlı gitmeyebilir. Yurt dışı ile ilgili işleri iyice kontrol etmeden girişim yapmamalısınız. Ruh haliniz karamsar olabilir, zihninize yönelmeli ve farklı çalışmalar yapmalısınız. Evreni anlamaya çalışmak odak konunuz olabilir.

Yengeç Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

ASLAN BURCU 

Mart ayı boyunca maddi konulara dikkat etmeli, tutumlu olmaya çalışmalısınız. İnternet alışverişlerinizde dikkatli olmalısınız. Çevrenizde sizden borç isteyen olursa red etmenizde fayda var. Herhangi bir ameliyat durumunuz varsa ama aciliyeti yoksa retro bitimini beklemelisiniz. Miras konuları ile ilgili beklentileriniz varsa hakkınız yemeye çalışanlara karşı uyanık davranmalısınız.

Aslan Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

BAŞAK BURCU 

Mart ayı boyunca partnerinizle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Onun hakkında bilmediğiniz şeyler duyabilirsiniz. Retrolar aldatıcıdır, bu nedenle karşınızdaki kişiyle duyduklarınızı paylaşmadan kesin yargıya varmamak gerekir. Ortak işi olanların ortaklarıyla düşecekleri fikir ayrılıkları sebebiyle işlerinde yavaşlama olabilir. Yeni bir iş anlaşması durumu var ise şartları dikkatlice okumalısınız.

Başak Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

TERAZİ BURCU 

Mart ayı boyunca sağlıkla ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Geçmişte yaşadığınız bir hastalığınız tekrar edebilir. Bir teşhis koyulursa bir kaç doktora daha göstermeden kesin bir yargıya varmayın. Çalışma arkadaşlarınızla fikir uyuşmazlığı yaşayabilirsiniz. İş yükü size kalabilir. Evcil hayvanınızın var ise kontrollerini yaptırmayı unutmayın.

Terazi Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

AKREP BURCU 

Mart ayı boyunca aşk hayatınız biraz karışabilir. Partnerinizle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Sizden bir şeyler sakladığı kanısına varabilirsiniz. Bu şüpheler enerjinizi düşürebilir. İlişkiniz konusunda kafanız karışabilir. Bu düşüncelerden kurtulmak için bir hobi edinebilirsiniz. Ya da bir hobiniz var ise ona yönelebilirsiniz. Bu sizi rahatlatacaktır.

Akrep Burcu Ve Cinsellik – Burçların Cinsel Hayatı

YAY BURCU 

Mart ayı boyunca aile arasında sorunlar, yanlış anlaşılmalar, gerginlikler yaşanabilir. Ailenizin sizden sakladığı bir konu olabilir. Duygusal açıdan yoğun bir dönemde olduğunuzdan gerçekleri fark edemeyebilirsiniz. Retro bitiminde gerçeklerle yüzleşeceksiniz. Taşınmayı düşünüyorsanız kontratınızı iyice okumalısınız. Teknolojik aletleriniz bozulabilir.

Yay Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

OĞLAK BURCU 

Mart ayı boyunca elektronik eşyalarınıza dikkat etmelisiniz Yedeklemeniz gereken önemli dosyalarınız varsa ihmal etmeyin. İnsanlarla fikir ayrılığına düşebilirsiniz. İletişim konularında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Aile fertleri ile anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili konularla her şeyi iki kere gözden geçirmelisiniz.

Oğlak Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

KOVA BURCU 

Mart ayı boyunca paranıza ve önem verdiğiniz eşyalara dikkat etmelisiniz. İnternet alışverişlerinizde sıkıntılar çıkabilir. Para transferleri yerine ulaşmayabilir. Değerli eşyalarınızı kaybedebilirsiniz. Aklınız bulanık olabilir, adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Yeni yatırımlar için retro bitimini beklemelisiniz.

Kova Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

BALIK BURCU 

Merkür retrosunun sizin burcunuzda başlaması sebebiyle işleriniz yavaş ilerleyebilir. Yeni başlangıçlar yapma planınız varsa retro bitimini beklemelisiniz. Yine de başlama girişimi içindeyseniz her şeyi dikkatlice kontrol etmenizde fayda var. Teknoloji ve iletişim konularında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara açık bir dönemdesiniz. Ruhsal açıdan içe kapanık ve dalgın olabilirsiniz.

Balık Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

 

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu