Gündem

45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerine Kavuşuyor!

Türkiye’nin en büyük ödül töreni olan Pantene Altın Kelebek, Demirören Medya Grubu ve Hürriyet Kelebek gazetesi ile beraber organize ediliyor. Bu yıl 45.si düzenlenen ödül töreninde 38 kategoride birbirinden değerli adaylar bulunuyor. Bu sene ödül kategorilerine bir yenisini ekleyen Pantene Altın Kelebek ‘En iyi DJ’ dalında da ödül verecek. Ödül sahiplerini halkın seçtiği bu törenin sunuculuğunu Çağla Şikel ve Cem Davran üstlenmekte. İşte ödüller ve sahipleri!

Pantene Yıldızı Parlayan Ödülü

Bu sene 45.si verilen Pantene Yıldızı Parlayan Ödülü sahipleri; Afra Saraçoğlu, Aslı Bekiroğlu ve Merve Çağıran oldu. Ödülü ise ünlü oyuncu Neslihan Atagül Doğulu verdi.

En İyi Haber Programı Ödülü

En iyi haber programı dalında bu seneki ödülü Ahmet Hakan Akşam Haberleri aldı. Usta gazeteci ve yazar ödülünü Demirören Grubu İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal’dan aldı.

En İyi Erkek Haber Sunucusu

Cem Öğretir

En iyi erkek haber sunucusu dalında ödül sahibi bu sene Cem Öğretir oldu. Atv kanalının usta haber spikeri Cem Öğretir, ödülünü Demirören Grubu İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal’dan aldı.

En İyi Kadın Haber Sunucusu

Kanal D’nin en beğenilen yüzü olan Buket Aydın, bu seneki Pantene Altın Kelebek ödülünün sahibi oldu. Ödülünü Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar’dan aldı.

En İyi Dizi

Çukur Dizisi

Bu senenin en iyi dizi ödülünü hiç şüphesiz ki ‘Çukur’ dizisi aldı. Ödülü dizinin yapımcıları Kerem Çağatay ve Pelin Diştaş tüm Çukur ailesi adına Türker İnanoğlu’ndan aldılar.

Onur Ödülü

Gecede dağıtılan onur ödüllerinden birinin sahibi ise ünlü yapımcı Türker İnanoğlu oldu. Ödülünü Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı takdim etti.

25. Yıl Özel Ödülü

Kenan Doğulu

Sanat hayatında 25 yılı geride bırakan yakışıklı şarkıcı Kenan Doğulu bu ödülün sahibi oldu. Şarkıları ile ödül gecesini renklendiren Doğulu’nun ödülünü ünlü komedyen Cem Yılmaz verdi.

En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu Ödülü

Jet Sosyete dizisi ile bizleri güldüren BKM’nin komik oyuncularından Çağlar Çorumlu En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu ödülünün sahibi oldu. Ödülünü Gani Müjde verdi.

En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu Ödülü

17 yıldır hayatımızda yer etmiş Çocuklar Duymasın dizisinin güzel oyuncusu Pınar Altuğ Atacan En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu ödülünün sahibi oldu. Ödülünü Gani Müjde’den aldı.

En İyi Komedi Dizisi Ödülü

17 yıldır bizi güldüren ve hayata dair bir şeyler öğreten Çocuklar Duymasın dizisi ödülün sahibi oldu. Ödülü dizinin yapımcısı Birol Güven tüm Çocukları Duymasın ailesi adına Gani Müjde’den aldı.

En İyi Çocuk Oyuncu Ödülü

Kübra Süzgün

Yeri geldiğinde bizleri ağlatan, yeri geldiğinde ise güldüren çocuk yıldızlarımız da bu ödül töreninde ödüllerini buldular. Ali Semi Sefil (Kadın dizisi), Kübra Süzgün (Kadın dizisi) ve Demir Birinci (Sen Anlat Karadeniz) ödüllerini güzel oyuncu Özge Özpirinçci’den aldılar.

En İyi Erkek Sunucu

Televizyon dünyasının başarılı çocuğu Acun Ilıcılı bu seneki ödülün sahibi oldu. Futbol muhabirliği kariyerinden bu yerlere kadar gelen Ilıcalı ödülünü İlker Yasin’den aldı.

En İyi Kadın Sunucu

Bu seneki Pantene Altın Kelebek Ödül töreninde En İyi Kadın Sunucu ödülü sahibi Müge Anlı oldu! Başarılı sunucunun ödülünü İlker Yasin verdi.

Jüri Özel Ödülü

Filmleri ile, gösterileri ile ve bizleri etkisi altında bırakan zekası ile gönüllerimizde taht kuran Cem Yılmaz, jüri özel ödülünün sahibi oldu. Ödülünü Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı verdi.

En İyi Pop Müzik Erkek Sanatçısı

Edis

Hareketli şarkılarıyla, bizi ekrana kilitleyen dansları ile bu seneki Pantene Altın Kelebek En İyi Pop Müzik Erkek Sanatçısı ödülünü Edis aldı. Yakışıklı şarkıcıya ödülünü Demet Akalın verdi.

Onur Ödülü

Bu senekiPantene Altın Kelebek onur ödüllerinden bir diğeri usta oyuncu Cüneyt Arkın’a gitti. Ödülünü yapımcı Türker İnanoğlu verdi.
Diğer onur ödülleri ise şöyle;
Gökçen Kaynatan, ödülünü MFÖ verdi.
Nilüfer, sağlık sebepleri nedeni ile törene katılamayan Nilüfer’in ödülünü Samsun Demir aldı. Bu ödülü de MFÖ takdim etti.
Sıla, ödülünü MFÖ’den aldı.
Müslüm Gürses’in eşi, Muhterem Nur. Ödülünü Mustafa Uslu’dan aldı.

En İyi Gündüz Kuşağı Ödülü

Bu seneki Pantene Altın Kelebek En İyi Gündüz Kuşağı programı ödülünü Kanal D’de yayınlanan Gelinim Mutfakta programı aldı. Ödülü programın sunucusu ünlü şovmen Fatih Ürek, Hamdi Alkan’dan aldı.

En İyi Magazin Programı Ödülü

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programı ödülü hak eden program oldu. Ödülü Hamdi Alkan takdim etti.

En İyi Yarışma Ödülü

Ekranların en sevilen yarışmalarından olan Kelime Oyunu bu ödülün sahibi oldu. Ödülü yarışmanın sunucusu Ali İhsan Varol Milliyet Gazetesi yazarı Güneri Civaoğlu’ndan aldı.

En İyi Proje Ödülü

Bu seneki ödül töreninde En İyi Proje Ödülü kategorisinde ödül sahibi hepimizin çok sevdiği Yıldız Tilbe oldu. Ödülünü Ebru Yaşar takdim etti.

En İyi Pop Müzik Kadın Ödülü

Aleyna Tilki

Genç ve başarlı şarkıcı Aleyna Tilki bu seneki ödülün sahibi oldu. Ödülünü alırken göz yaşlarını tutamayan şarkıcıya ödülünü Demet Akalın verdi.

En İyi Klip Ödülü

Bu seneki En İyi Klip Ödülü’nün sahibi Farkımız Var klibi ile Hadise oldu. Ödülünü başarılı şarkıcı Gülben Ergen verdi.

Azerbaycan Yılın Kadın Sanatçı Ödülü

Başarılı şarkıcı Aygün Kazımova bu ödülün sahibi oldu. Ödülünü Aleyna Tilki’den aldı.

En İyi Romantik Komedi Dizisi Ödülü

Bu seneki ödülün sahibi başarılı yapım Erkenci Kuş oluyor. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut, tüm ekip adına ödülünü usta oyuncu Ediz Hun’dan alıyor.

En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncusu Ödülü

Genç kızların sevgilisi olan yakışıklı oyuncu Can Yaman bu seneki ödülün sahibi oluyor. Ödülünü Ediz Hun veriyor.

En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncusu Ödülü

Sanat hayatına başladığından beri başarılı yapımlarda kendini gösteren Demet Özdemir ödülünü Ediz Hun’dan aldı.

En İyi Dizi Çifti Ödülü

Başarılı bir dizi olan Sen Anlat Karadeniz’in iki güzel oyuncusu İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe bu ödülün sahipleri oldu. Ödüllerini usta oyuncu Perihan Savaş’tan aldılar.

En İyi Erkek Oyuncu Ödülü

Aras Bulut İynemli

Tüm Türkiye’nin gönlünde taht kuran, içerisinde bulunduğu her yapım ile kendini ispatlayan Aras Bulut İynemli bu ödülün sahibi oldu. Ödülünü başarılı kadın oyuncu olan Nebahat Çehre’den aldı.

En İyi Kadın Oyuncu Ödülü

Hem dram hem de komedi dalında başarısını kanıtlayan Özge Özpirinçci Pantene Altın Kelebek de 2. kez ödülünü Ödülünü Nebahat Çehre verdi.

En İyi Fantezi Müzik Erkek Sanatçısı Ödülü

Şarkılarıyla olmayan aşkımızı bile özleten adam, telefonun başında çaresiz bekleyen Hakan Altun ödülün sahibi oldu. Ödülünü usta sanatçı Selami Şahin’den aldı.

En İyi Fantezi Müzik Kadın Sanatçısı Ödülü

Çakmak çakmak gözleri, etkileyici sesi ile bu ödülü kazanan isim Sibel Can oldu. Ödülünü Selami Şahin’den aldı.

En İyi Senarist Ödülü

Atv’nin başarılı yapımlarından olan Sen Anlat Karadeniz’in senaristleri Ayşe Ferda Yılmaz, Nehir Erdem en iyi senarist ödülünün sahibi oldular. Ödüllerini Abdullah Oğuz’dan aldılar.

En İyi Dizi Müziği Ödülü

Toygar Işıklı

Yılın en başarılı yapımlarından biri olan Çukur dizisi ile Toygar Işıklı bu ödülün 4. kez sahibi oldu. Ödülünü Abdullah Oğuz takdim etti.

En İyi Yönetmen Ödülü

Bu gece 3. kez ödül alan başarılı yapım Sen Anlat Karadeniz’in yönetmenleri Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav En iyi yönetmen ödülünü aldı. Ödüllerini Abdullah Oğuz takdim etti.

En İyi İnternet Dizisi Ödülü

Fi dizisi ile ödüle layık görülen Puhu TV bu senenin  ödülünü aldı. Ödülü dizinin yapımcıları, yönetmeni ve Duru karakterine can veren Serenay Sarıkaya tüm Fi ekibi adına aldı. Ödülü Tarık Bayhan takdim etti.

En İyi Spor Programı

%100 Futbol programı ile Rıdvan Dilmen ve Mehmet Demirkol bu ödülün sahibi oldu. Ödülü program adına başarılı yorumcu Rıdvan Dilmen kabul etti. Şansal Büyüka ödülü takdim etti.

En İyi Türk Halk Müziği Erkek Sanatçısı Ödülü

Mümin Sarıkaya Ben Yoruldum Hayat şarkısı ile En İyi Türk Halk Müziği ödülünün sahibi oldu. Ödülü Mahmut Tuncer’den aldı.

En İyi Türk Halk Müziği Kadın Sanatçısı Ödülü

Sevcan Orhan, En İyi Halk Müziği Kadın Sanatçısı ödülünün sahibi oldu. Ödülünü Mahmut Tuncer’den aldın.

En İyi Müzik Grubu

Bu seneki En İyi Müzik Grubu ödülünün sahibi Atena oldu. Ödüllerini usta sanatçı Nejat Yavaşoğlları’ndan aldılar.

Yılın Şarkısı Ödülü

Bu Hayatın Heyecanı Meyecanı Yok şarkısı ile Gazapizm bu ödülün sahibi oldu. Ödülünü Deniz Seki’den aldı.

En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı Ödülü

Ezhel

Herkesin çok sevdiği rapçi Ezhel bu ödülün bu seneki sahibi oldu. Ödülünü İzzet Öz’den aldı.

En İyi DJ Ödülü

Bu sene ilk defa verilen En İyi DJ ödülünün ilk sahibi Mahmut Orhan oldu. Ödülünü İzzet Öz’den aldı.

En İyi Youtuber Ödülü

Bu sene ilk defa verilen ve gecenin son ödülü olan Youtber Ödülü’nün sahibi ise Orkun Işıtmak oldu. Ödülünü güzel oyuncu Nesrin Cevatzade’den aldı.

 

Gecede Aleyna Tilki, Edis, Eypio, Sibel Can gibi ünlü şarkıcılar unutulmaz bir görsel şov sergilediler.

https://www.youtube.com/watch?v=gfgbIhNW6dw

 

 

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Ne Zaman Başlıyor?

kayrovski

everything little little into the middle

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Bana da en minnoş ödülü verseler ne olurdu yani :) bu hayatın heyecanı meyecanı yok demişler yine

  2. çukur ekibi der susarım. Bu kadar mı hak edilir bir ödül sezonlarca süren bir başarı olur umarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu