Astroloji

4 Mart Haftalık Burç Yorumları

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak ve Balık 4 Mart haftalık burç yorumları sizlerle. Bakalım bu hafta hangi burcu neler bekliyor?

Haftalık burç yorumlarına geçmeden önce 2019 Mart ayı burç yorumlarını okumanızı tavsiye ediyoruz.

4 Mart Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta gökyüzünde 2 önemli olay yaşanacak. 5 Mart 2019 tarihinde yılın ilk retro hareketi gerçekleşecek ve Merkür retro hareketine başlayacak. 6 Mart 2019 tarihinde ise Yeni Ay yaşanacak.

5 Mart’ta yaşanacak olan Merkür gerilemesi ile birlikte karar mekanizmanız düzgün çalışmayabilir ve kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Duygularınız ön planda olacak. Özellikle yönetici gezegeni Merkür olanlar dikkatli olmalı.

6 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay’ın tüm burçlara etkisi olacak. Yeni Ay astrolojide yeni başlangıçlar anlamına gelir. Hadi şimdi detaylara geçelim.

4 Mart haftası Koç burcu:

Merhaba sevgili Koçlar, 21 Mart itibari ile Güneş burcunuza geçiş yapacak ve bu tarihten itibaren sizin döneminiz başlıyor olacak. Bu hafta sizi üzen, hayatınızda negatif bulunan ne varsa, bakış açınızı değiştirerek değerlendirecek, zihninizi bu sayede boşaltabileceksiniz. 5 ve 6 Mart tarihlerinde gerçekleşecek olan hareketler, geçmişten gelen kaygılarınız ya da korkularınızla yüzleşebileceğinizi gösteriyor. Bu hafta hayatı biraz akışına bırakmanızı öneriyoruz.

4 Mart haftası Boğa burcu:

Merhaba sevgili Boğa burçları, bu hafta yüksek bir enerjiye sahip olacaksınız. Bu da sizin istediklerinizi yapmanız konusunda tetikleyiciniz olacak. Lüks ve rahat yaşama isteğiniz tavan yapacak, maddi anlamda güçlenmek için yenilikçi çözüm arayışına girebilirsiniz.

4 Mart haftası İkizler burcu:

4 Mart haftalık burç yorumlarında sıra İkizler burçlarında… Merhaba sevgili İkizler burçları. Bu hafta topluluk içerisinde kendinizden bahsettirebilir, sağlam temele sahip ilişkilere adım atabilirsiniz. İş hayatında aktif birisiniz ve bu noktada yeni bir başlangıca yelken açabilirsiniz. İlişki, evlilik ya da iş ortaklığı konusunda şanslı bir hafta geçireceksiniz.

4 Mart haftası Yengeç burcu:

Merhaba sevgili Yengeçler. Bu yıllar sizin için değişim ve farkındalık yılları… Bu hafta gerçekleşecek olan Yeni Ay ile birlikte, geçmişte deneyimlediğiniz ya da eğitimini aldığınız bazı konularda harekete geçebilirsiniz. Hayat planlarınızı sorgulayacağınız ve gözden geçirmek isteyeceğiniz bir hafta olacak. Yurt dışı planları yapabilirsiniz.

4 Mart haftası Aslan burcu:

4 Mart haftalık burç yorumlarında sıra Aslan burçlarında… Bu hafta mahkeme, miras, ödemeler gibi konular gündeme gelebilir. Yeni Ay, hayatı akışına bırakmanız gerektiğini, yaşanan olaylar karşısında ani kararlar almamanızı ve karar almadan önce kendinizi dinlemeniz gerektiğini söylüyor. İlişki ya da evliliğinizde zorlanabileceğiniz ve anlamlandıramadığınız olaylar yaşanabilir.

4 Mart haftası Başak burcu:

Merhaba sevgili Başaklar. Bu haftanın en etkilenen burcu sizsiniz. Karşıt burcunuzda gerçekleşecek olan Yeni Ay, ev ile ilgili konuları ön plana çıkaracak. Yani ilişkileriniz, evlilik ya da ortaklık gibi konulara yoğunlaşacağınız bir haftadasınız. Bekar Başak burçları yeni bir ilişkiye adım atabilir.

4 Mart haftası Terazi burcu:

4 Mart haftalık burç yorumlarında sıra Terazi burçlarında… Sevgili Terazi burçları, bu hafta yaşanacak olan Yeni Ay, sağlığınız konusunda yenilik yapmanıza sebep olabilir. Mesela sigara içmenin zararlı olduğunu bilirsiniz fakat içmeye devam edersiniz. Ama bu hafta bu örnekten yola çıkacak olursak, sigarayı bırakmak isteyebilirsiniz. Bu hafta belki de spora başlayabilirsiniz. Hayatınızda alacağınız bazı önemli kararlar için Merkür’ün düz hareketine geçmesini beklemenizi tavsiye ediyoruz.

4 Mart haftası Akrep burcu:

Haftanın en çok kıskanılan burcu siz olacaksınız. 5 Mart 2019 tarihinde yaşanacak olan Yeni Ay, aşktan ve hayattan keyif alacağınız bir hafta geçireceğinizi işaret ediyor. Bekar bir Akrep burcuysanız, yeni ve sizleri heyecanlandıracak bir aşk hikayesinin başlayacağını söyleyebiliriz. İlişkisi olan ya da evli bir Akrepseniz, çocuk sahibi olma isteğinizde artış söz konusu olacak.

4 Mart haftası Yay burcu:

Sevgili Yaylar, bu hafta sizler için farkındalık haftası olacak diyebiliriz. Daha ayakları yere basan kararlar alacaksınız. Aklınıza gelen fikirleri anında hayata geçirmek yerine biraz daha sabırlı ve planlı davranmanızı tavsiye ederiz. Bu hafta gökyüzü tarafından koruma altında olduğunuzu da ekleyelim… Bu dönemlerde şans ve bereket sizinle olacak!

4 Mart haftası Oğlak burcu:

4 Mart haftalık burç yorumlarında sıra Oğlak burçlarında… Bir yandan bir takım insanlar tarafından eleştiri oklarına maruz kalırken, diğer yandan sizi seven insanların desteğini göreceksiniz. Merkür’ün retro hareketi sebebiyle geçmişte yaşadığınız bir konu gün yüzüne çıkacak. Fakat karşılıklı diyaloglar sayesinde kapatamadığınız geçmiş konuları kapatacaksınız.

4 Mart haftası Kova burcu:

Sevgili Kova burçlarının birincil gündem maddesi maddi konular olacak. Maddi konularda yeni gelişmeler yaşayabilir, maddi gücünüzle ilgili yenilenmeler yaşanabilir. Biraz yaratıcı ve kabullenici tavırlar sergilemeniz, önümüzdeki yıllarda daha da rahat yaşayabileceğinizi gösteriyor. Arkadaş çevrenizle ve aşkınız ile mutlu ve keyifli bir hafta geçireceksiniz.

4 Mart haftası Balık burcu:

Merhaba sevgili Balıklar. Sizin döneminiz devam ediyor. Karamsarlık ve duygusallığınızın yoğun olduğu günler devam ediyor. Şu sıralar, hayatınızın dönüm noktası olabilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizle ilgili tazelenme süreciniz devam edecek. Bu hafta 5 Mart’ta yaşanacak Yeni Ay, hayalini kurduğunuz şeyleri getirmeye hazırlanıyor.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu