Astroloji

4-10 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Şubat ayı ile birlikte yepyeni, heyecan ve umut dolu bir Yeni Ay haftasına da başlıyoruz. İşte 4-10 Şubat haftalık burç yorumları!

Bu Haber İlginizi Çekebilir: 2019 Burç Yorumları- Yeni Yılda Burçları Neler Bekliyor?

4-10 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Yeni Ay yüzünü gösteriyor ve bu ayla birlikte tatmadığımız heyecanları, uzun süredir varlığını unuttuğumuz umudumuzun canlandığı, yepyeni kararlar alınacağı Şubat ayı herkese bolluk, bereket ve şans getirsin!

Öncelikle Yeni Ay hakkında biraz bilgi…

5 Şubat 2019’da yan yana gelecek olan Güneş ve Ay, Yeni Ay’ı meydana getirecek. Yeni Ay,  15 derece Kova burcunda meydana gelirken, yükseleni de Terazi burcu olacak. Gezegenler ve yıldızlar arası olumlu açılar, Yeni Ay’ın bizlere şans getireceği anlamına geliyor.

Özellikle egolarımızdan sıyrılacağımız bu hafta içerisinde, arkadaş ortamında kendimizi daha rahat ifade edebileceğiz. Aynı zamanda bizlere şans getirecek bu Yeni Ay’da yepyeni başlangıçlar, projeler ve kararlar konusunda da yolumuz açık olacak. Yani bu kararlar akıcı bir şekilde gerçekleşerek bereketli bir döneme girmemize yardımcı olacak.

Haftanın son günü Balık burcuna geçecek olan Merkür, Balık burcunun dönemine girdiğimizin haberini veriyor olacak. Derin ve güçlü duygularımızın, mantığımızın önüne geçiyor oluşuna şahit olacağız ve biraz melankolik günler geçireceğiz.

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarının 4-10 Şubat haftalık burç yorumları sizlerle.

Koç burcu:

5 Şubat 2019’da gerçekleşecek olan Yeni Ay, arkadaş çevrenizde bazı yeniliklerin olabileceğine işaret ediyor. Bu dönemde yeni insanlarla tanışabilir, hali hazırdaki arkadaş çevrenizdeki insanların ilgi alanlarınıza ayak uyduramadığını fark edip, yeni ekipler arasına katılmak isteyebilirsiniz.

Platonik duygular beslediğiniz biri varsa, bu konuda da gelişmeler meydana gelebilir. Burcunuzda olan Mars, hayat enerjinizin daima yukarıda kalmasına yardımcı oluyor.

Boğa burcu:

Sevgili Boğa burçları, bu ay maddi durumunuz ve emekleriniz ile kazandığınız para hakkında hareketlenmeler söz konusu olacak. Harcamalarınız ve gelirleriniz arasındaki fark sebebiyle, ek gelir imkanlarına başvurmak isteyebilirsiniz.

Bu ay yaşanacak Yeni Ay, iş hayatınızda yaratıcı projeler geliştirebileceğinizi işaret ediyor. Bu gelişmeler ışığında şunu söyleyebiliriz ki, “şans şansı çeker” kelimesindeki gibi, bu gelişmeler de sizi bir hayli mutlu edecek yeni gelişmelerin kapısını açacak. İstediğiniz iş ya da pozisyon değişikliği çok yakında gerçekleşecek.

İkizler burcu:

4-10 Şubat haftalık burç yorumları sırası İkizler burcunda… Gökyüzü, ikili ilişkilerinizde tam destek vermeye devam ediyor. Evlilik, ortaklık ya da ilişki konularında Jüpiter’in olumlu etkilerini görmeye devam edeceksiniz ve Jupiter tüm hayatınıza etki etmeye devam edecek.

Şubat 2019 ile birlikte eğitim, yurt dışı projeleri ya da hobileriniz ile ilgili yepyeni çalışmalar da gündeminize gelebilir. Bu da Yeni Ay’ın kuvvetli yenilik enerjisinden kaynaklanıyor olacak. Herkesin gittiği yoldan gitmek yerine, farkınızı ve yaratıcılığınızı ortaya koyduğunuz bir hafta ve Şubat ayı sizleri bekliyor.

Yengeç burcu:

Kuzey ay düğümü etkisi altındaki Yengeç burçları, diğer insanlara karşı olan yaklaşımlarıyla ilgili yeni şeyler öğrenmeye devam ediyor. Venüs ve Satürn’ün birbirine eşlik ettiğini gördüğümüz bu hafta, özellikle de ilişkiniz konusunda sizleri daha da pozitif enerji altına alacak.

İçinde bulunduğunuz bir dava ya da mahkeme varsa olumlu ve şanslı bir gelişme yaşayabilirsiniz. Yeni Ay’ın da etkisiyle ailenizden alacağınız maddi destekler, miras ya da gelir konusunda bereketli bir hafta olacak.

Aslan burcu:

Sevgili Aslan burçları, bu hafta yaşanacak olan Yeni Ay ile birlikte en çok kıskanılacak, en çok gıpta ile izlenecek burç siz olacaksınız diyebiliriz. Yeni başlangıçların söz konusu olacağı bu hafta ilişkiler, evlilik ve ortaklık gibi konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Özellikle kafanızda evlenme gibi bir düşünce varsa, oluşabilecek pozitif gelişmelere kendinizi hazırlayın.

Bir ortaklık durumu söz konusu ise, bereketli günlerin sizleri beklediğini de ekleyelim. Yeni Ay’ın da etkisiyle son yıllarda değişen bakış açınızı sergileyecek, yaratıcı ve farklı kararlar alabileceksiniz. Yeni Ay etkisiyle bu kararlar hayatınıza fayda getirecek.

Başak burcu:

4-10 Şubat haftalık burç yorumları sırası Başak burcunda… 5 Şubat 2019 ile birlikte başlayacak Yeni Ay, günlük hayatınızda ve aşk hayatınızda bulutların üzerinde hissedeceğiniz enerjiler meydana getiriyor olacak. Artık kendi düzeninizi kurmak isteyeceksiniz. Yeni Ay’da buna yardımcı olacak ve hayattan keyif aldığınız bir hafta olacak.

Bu hafta yeni farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Geçtiğimiz ay yaşanan tutulmalar sizlere bir hayli sıkıntı vermişti. Şubat ayı ve Yeni Ay ile birlikte sıkıntılardan kurtulduğunuz, mutlu gelişmeler yaşayacağınız gelişmeler yaşayacaksınız.

Terazi burcu:

Uzun süredir ev ve aile konuları gündeminizi meşgul ediyordu. Artık bu konular ile ilgili yeni gelişmelerin yaşanacağı bir döneme gireceğinizi söyleyebiliriz. Yeni Ay’ın yükseleninin de Terazi olması, enerji konusunda en çok etkilenecek burçlardan olduğunuzu gösteriyor. Eviniz ve aileniz ile ilgili yepyeni değişikliklere imza atabilirsiniz. Hangi durumla karşı karşıya gelirseniz gelin, şanslı bir başlangıç ve mutlu bir son sizi bekliyor olacak.

Aile içinde ara buluculuk rolünüzü olumlu etkileyecek olan bu hafta, insanlarla iletişim tonunuza biraz dikkat etmeniz gerekebilir.

Burçların En Sık Karşılaştığı Sağlık Problemleri

Akrep burcu:

Geçtiğimiz ay yaşanan tutulmada kardeşleriniz, çok yakın dostlarınız ve akrabalarınız ile ilgili kritik konular yaşanmıştı. Bu hafta yaşanacak olan Yeni Ay ile konuların tekrar gündemde olacağını söyleyebiliriz. Uzun süredir görüşmediğiniz akraba ve arkadaşlarınızla bağlantıya geçmek isteyebilirsiniz.

Maddi anlamda şanslı günlere girdiğinizi belirtmek isteriz. Jüpiter, para evinize bereket ve bolluk getirmeye hazırlanıyor. Bu konuda geçmişteki hatalarınızı göz önüne alarak hareket etmenizi tavsiye ediyoruz.

Yay burcu:

4-10 Şubat haftalık burç yorumları sırası Yay burcunda… Diğer burçlar gibi maddi anlamda şansınızın yaver gideceği bir hafta sizleri bekliyor. İlmek ilmek işlediğiniz ve olağanüstü sergilediğiniz emeklerinizle yarattığınız işinizde gelirlerinizde artış meydana gelebilir. Bununla ilgili yeni iş teklifleri, yeni ek gelir kaynakları ya da yeni projelere de adım atabilirsiniz.

Genel olarak 2019 yılını düşündüğümüzde, gökyüzünün sizin yanınızda olacağını belirtmek isteriz. Yani yaşadığınız her durumun üstesinden kolaylıkla gelecek, her olayda dört ayak üstüne düşeceksiniz diyebiliriz.

Oğlak burcu:

Merhaba sevgili Oğlaklar… 2019’un Ocak ayında manşetlerde hep siz vardınız. Şubat ayının gelmesiyle birlikte bu durumun biraz değişkenlik göstererek devam edeceğini söyleyebiliriz. Hayatınızdaki olumlu gelişmelerin hız kesmeden devam edeceği bir hafta sizleri bekliyor. Yorucu ve yoğun dönemi geride bırakıyorsunuz.

Bu hafta Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, içinizi kıpır kıpır yapacak ve yenilik konusunda istekli ve enerjik adımlar atacaksınız. Bu yenilik dış görünümünüzden tutun, hayata bakış açınıza kadar her konuda meydana gelebilir. Sizi diğer insanlardan farklı ve özel kılacak bu değişimleri bir an önce hayata geçirmenizi öneririz.

Kova burcu:

Yeni Ay ile birlikte, Şubat ayının yükselen burcu siz olacaksınız sevgili Kovalar… 4-10 Şubat haftalık burç yorumunuzda enerji, şans ve bereketin yanınızda olacağını görüyoruz. Sizi diğer insanlardan farklı kılacak bazı yenilikler içerisine girecek, bu konuda sağlam adımlar atacaksınız.

Güneş ve Merkür Kova burcunda konumlanmıştı. Bunların yanına bu hafta Ay da katılıyor ve fazlasıyla şanslı bir döneme giriyorsunuz. Şanslı gelişmelere hazırlıklı olun. Özellikle maddi konularda atacağınız her adımda bereketli sonuçlar alacaksınız.

Balık burcu:

Balık burcu dönemine yaklaştığımız bu günlerde Yeni Ay enerjisi, geçiş sürecine daha kolay adapte olmanıza yardımcı olacak. 5 Şubat 2019 ile birlikte yaşanacak Yeni Ay, egolarınızdan arınmanız ve hayata dair korkularınızı atlatmanız için yeni yöntemler araştırmanıza yardımcı olacak.

Uzun zamandır monotonlaşan hayatınızda yepyeni, sürpriz yeni dönemler başlayabilir. Gözünüzü dört açın ve bu fırsatları kaçırmamaya özen gösterin. Yeni dönemde yaşanacak bu güzel başlangıçlar, bereket dolu bir sonuca ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Burç Özellikleri. Büyük Anket. Hangi Burçta Kaç İnsan Var?

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

17 Yorum

  1. Evet biraz platoniğim sanırım yani bilmiyorum. Koç burcu olmak kafa karışıklığını da beraberinde getiriyor :/

  2. Sabah sabah ne güzel bi haber bu ikizler için yani beni en çok sevindiren nokta da yurt dışı seyahati hadi inşl ☺️☺️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu