Gündem

3 Saat Boyunca Kapı Zilini Yaladı!

Şaşırtan ve bir o kadar da güldüren olay Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde gerçekleşti. 3 saat boyunca kapı zilini yalayan adam kameralara böyle yakalandı!

3 Saat Boyunca Kapı Zilini Yaladı!

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde meydana gelen olay izleyenleri ve polisleri şoke etti. Güvenlik kameralarına yakalanan adam, tam 3 saat boyunca Dungan ailesinin kapı zilini yaladı. Görüntüleri polise şikayet edilmesinden sonra polis, söz konusu şahsın yakalanması çalışmalarına başlandığını açıkladı.

Şüpheli kısa sürede yakalandı

ABD’nin Kaliforniya eyaletinin Salinas ilçesinde yaşanan olayda, Dungan ailesinin zilini 3 saat boyunca yalayan şüpheli, şikayetin ardından kısa sürede yakalandı. Şok eden görüntüleri izleyen ev sahiplerinin şikayeti üzerine harekete geçen Salinas polis departman sözcüsü açıklama yaptı. Görüntünün çok net olduğu, duruma çok şaşırdıklarını söyleyen departman sözcüsü, şüphelinin kimliğini kısa sürede belirlediklerini de ekledi.

Şüpheli Roberto Daniel Arroyo kimseye zarar vermedi

Dungan ailesinin kapı zilini 3 saat süresince yalayan şüphelinin Roberto Daniel Arroyo olduğu, olay sırasında Dungan ebevenylerinin evde olmadığı fakat çocuklarının evde uyuduğu ortaya çıktı.

Gülmeye Başladım…

Sylvia Dungan, sonrasında görüntülere gülmeye başladığını, şüphelinin kimseye zarar vermediğini söyledi. Ayrıca ailenin hafta sonunu zili dezenfekte etmeye uğraşarak geçirdiği de eklendi.

Okul Koridorunda İlişkiye Giren Öğrenciler Kameraya Yakalandı

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu