in

27 Yaşında 18 Çocuk Sahibi

18 çocuk sahibi Kyle Gordy

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan 27 yaşındaki Kyle Gordy, 18 çocuk sahibi olmasıyla gündemde ilk sırada yerini aldı. Para karşılığında çocuk yapıyor!

27 yaşında tam tamına 18 çocuk sahibi

ABD, Los Angeles’de yaşayan Kyle Gordy, 27 yaşına rağmen 18 çocuğun biyolojik babası olmasıyla ülke gündemine bomba gibi düştü. Geçimini bir Facebook’da bulunan pozitif gebelik sayfasıyla sağlayan 27 yaşındaki donör, sosyal medya devi Facebook üzerinden kendisine ulaşan kadınlarla buluşuyor ve onların hamile kalmasına yardımcı oluyor. Bunu para karşılığında yapan 18 çocuk sahibi Gordy, bu sayede bolca seyahat ettiğini söylüyor.

18 çocuğum var!

Şimdiye kadar tam 18 çocuk sahibi olduğunu göyleyen Kyle Gordy, ilerleyen zamanlarda bu sayının da da artacağını dile getirdi. Gordy’nin işi aslında para karşılığında biyolojik baba olmak. Sperm donörlüğü yapan 27 yaşındaki genç, bu sayede para kazanıyor.

4 yıl önce Facebook’ta ilan vermiş

Para karşılığı biyolojik baba olan sperm donörü genç, bu işe 4 yıl önce Facebook’ta verdiği bir ilanla başladığını da ekledi.

Her ay en az 100 kadın

Bir hayli popüler olduğunu söyleyen Gordy, her ay yaklaşık 100 kadının kendisiyle iletişime geçtiğini de ekledi. Genç adam aynı zamanda yüksek talep gördüğünü, herkese yetişemediğini ve her ay en az 2 olmak üzere 5 kadını hamile bıraktığını da belirtti.

3 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Venezuela'daki cinsel ilişki adası duyanları şaşkına çeviriyor!

Venezuela’daki Cinsel İlişki Adası Duyanları Şaşkına Çeviriyor!

Sessiz ol diyen kadının boğazını kesti

Sessiz Ol Diyen Kadının Boğazını Kesti