Astroloji

26 Ağustos 2018 Dolunay

26 Ağustos’ta yaşanacak bir Dolunay bizleri bekliyor. Yaz bitiyor artık, en sevdiğim mevsim sonbahara geçiş yapmamıza az kaldı. Tüm yaz boyunca bir çok gökyüzü olayı ile gerildik durduk, kendimizi sorguladık, mutsuz ve yorgun hissettiğimiz günler oldu. Ancak Eylül başından itibaren gökyüzünün biraz daha sakin olacağını söyleyebilirim.

Dolunay

26 Ağustos 2018’de Balık Burcunda Dolunay

Gökyüzü 2018 yılında tutulmalarla, retrolarla doldu taştı. Biz de bunların etkileri ile savaştık durduk. En sonunda biraz sakinleyebileceğimiz zamanlara doğru ilerliyoruz. Bu dolunayın etkileri diğerlerine göre biraz daha yumuşak olacak. Dolunay sonrası 28 Ağustos’ta ise Mars retrosu son bulacak. Bu da bizler için gayet olumlu bir haber.

26 Ağustos Pazar günü, saat 12.56’da Balık burcunda dolunay gerçekleşecek.

Tüm burçlar için olumlu etkilerini gözlemleyeceğimiz bu Dolunay zamanı için sizlere bir tavsiyede bulunabilirim. 22-30 Ağustos aralığında mutlaka yapmak istediklerinizi, hedeflerinizi ve hayallerinizi bolca düşünün, sevdiklerinizle paylaşın. Tüm mesajlar ve güzel enerjiler gökyüzüne ulaşsın ve kabul olsun. Şifalanacağımız, kendimizi iyi hissedeceğimiz, güzelliklerle dolu zamanlar yaşayacağız. Maddi açıdan hepimiz rahat bir nefes alabiliriz. Yeni bir iş girişimi, ticaretle ilgili atılımlar gündemimizde olabilir. Sanatla ilgilenen kişiler yetenekleri ile öne çıkabilirler. İkili ilişkilerimizde romantik zamanlar geçirebiliriz, baş başa yemeğe çıkabilir, birbirimize duygularımızı açıklayabilir, güzel sohbetler ile aşkımızı pekiştirebiliriz. Dolunay su grubu balık burcunda gerçekleşeceği için bu dönemde deniz kenarında olmak bizlere iyi gelebilir.

 

28 Ağustos’ta Mars retrosu sona eriyor. 

Mars geri hareketine bir son verip ileri hareketine başlayacak. Bu da bizi iş hayatımızda gelecekle ilgili hedeflerimiz ve yöneticilerle ilişkilerimiz açısından etkileyecek. Kararlı, azimli ve atılgan olacağız.

Şimdi bakalım Dolunay burçlara nasıl etki edecek?

Koç Burcu Dolunay

KOÇ BURCU

Maddi açıdan kazancınız artabilir. İş hayatınızda terfi alabilir, ekip değişikliği yaşayabilirsiniz. Zaman zaman işinizle ilgili stresli zamanlar geçirseniz de bunlar hep gelecekte güzellikler olarak size geri dönecek. Dolunay zamanında kendinizle kalmaya ruhunuzu dinlendirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Dolunay su grubu olan balık burcunda olacak bu nedenle deniz kenarlarında vakit geçirmek iyi gelebilir. Kendinize dönerek yaptığınız sorgulamalar sonucu doğru sonuçlara varabilirsiniz. İlişkiniz var ise evlilik ile ilgili düşünceler ve konuşmalar gündeme gelebilir.

 Boğa Burcu Dolunay

BOĞA BURCU

Bu dolunay size sürprizler getirebilir. Hazırlıklı olun. Güzel bir aşk, hesapta olmayan kısa bir tatil. Gideceğiniz tatilde ya da kalabalık bir etkinlikte bile hayatınızın aşkı ile tanışabilirsiniz. Sosyalleşecek, keyifli ortamlarda bulunacaksınız. Ağustos sonunda güzel bir organizasyona katılabilirsiniz. Bekar boğalar bu aralar fırsatları değerlendirirseniz aşk kapınızı çalabilir. Maddi açıdan da olumlu gelişmeler mevcut.

İkizler Burcu Dolunay

İKİZLER BURCU

Bu dönemde yaratıcılığınız hat safhada bunu mutlaka değerlendirmelisiniz. İş hayatınızda yaşadığınız tüm sıkıntıları geride bırakarak ilerleyebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bitirdiğiniz bir proje sonrası beğeni toplamış olabilirsiniz, iş bitmiş gibi görünse de bu sizin için yeni bir başlangıcın kapılarını açabilir. Ağustos sonunda maddi açıdan girişimler yapabilir, iş ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bir tatil planınız var ise güzel bir dönem, bence azıcık uzaklaşıp kafa dinleyebilirsiniz. Aşk konusunda güzel gelişmeler yaşanabilir.

Yengeç Burcu Dolunay

YENGEÇ BURCU

Yengeçler yaşanan tutulmalardan ne yazık ki olumsuz etkiler aldılar. Bu dolunay ile birlikte biraz rahatlayacaklarını söyleyebilirim. Gelecek planları, deniz kenarı yürüyüşleri ve tatil planları için harika bir dönem. Bugüne kadar mücadele verdiğiniz konular ile ilgili biraz daha kabullenme yolundasınız. Geçmişi geride bırakıp geleceği düşünmeniz gerekli artık. Zekanız  ve maneviyatınız doruklarda. İlişki bazından heyecanlı zamanlar yaşayabilirsiniz. İş ya da eğitim ile ilgili beklediğiniz haberler var ise olumlu gelişmelere hazırlıklı olun.

Aslan Burcu Dolunay

ASLAN BURCU

Bu dönemde gündeminiz para olacak. İş hayatınızda yaşayacağınız olumlu gelişmeler sonrası maddi kazancınız artabilir. Yapacağınız bir iş ile elinize güzel bir para geçebilir ama bunu çarçur etmek yerine mutlaka iyi bir yatırım olarak değerlendirmelisiniz.

Başak Burcu Dolunay

BAŞAK BURCU

Bu dolunay döneminde gündeminizde ilişkiler olacak. Nişanlanabilir, evlilik düşünebilir, yeni biriyle tanışabilir bu gibi konularda karar vermek durumunda kalabilirsiniz. İlişkisi olan başak burçları partnerlerinden sürprizler beklesin derim. Kötü giden ilişkisi olan başaklar ise ilişkilerini düzeltme fırsatı bulabilirler. İş hayatınızda yoğunluk olacak, yeni anlaşmalar yapabilirsiniz, parasal anlamda olumlu sonuçlanacak riskler alabilirsiniz.

Terazi Burcu Dolunay

TERAZİ BURCU

İş ile ilgili yapmak istediklerinizi yapabilir, projelerinizi, hedeflerinizi hayata geçirebilir, biraz rahat nefes alabilirsiniz. İş değişikliği düşünen teraziler için fırsatlar önlerine serilecek. Bir arkadaşınızın yönlendirmesiyle size kazanç sağlayacak bir işe başlayabilirsiniz. Var olan işinizde de yükselme söz konusu olabilir. Sağlık açısından sıkıntılarınız var ise bu dolunay size şifa getirecek. Yine de riskli hareketlerden kaçının ve kronik rahatsızlıklarınız var ise dikkatli olun. Aşk açısından da olumlu gelişmeler var, keyfiniz yerinde olacak.

Akrep Burcu Dolunay

AKREP BURCU

Akrep burçları duygusal anlamda bu dolunaydan oldukça etkilenecekler. Gerçek aşk ve romantizmi yaşayabilirsiniz. Bu dönemde başlayacağınız her türlü iş ya da ilişki size olumlu sonuçlar getirecek.

Yay Burcu Dolunay

YAY BURCU

Gündemizde ev ve aile olacak. Evinizde bitirmek istediğiniz bir sürü iş var, yaşam koşullarınızı nasıl iyileştirebileceğiniz konusunda kafa yoruyorsunuz bu aralar. Bu dolunay size bu düşüncelerinizi hayata geçirmek için fırsatlar sunacak. Taşınmayı ya da bir ev almayı düşünüyorsanız sizi destekleyen enerjiler var. İş hayatınızda da yükseliş görünüyor. Maddi açıdan da ciddi bir toparlanma sürecindesiniz.

Oğlak Burcu Dolunay

OĞLAK BURCU

Seyahat ve iletişim konuları gündemizde olacak. Biraz uzaklaşmak ve kendinizi bulmak adına bir kaç günlüğüne ruhunuza iyi gelecek kısa bir geziye çıkabilirsiniz. Karşınıza yaratıcı ve farklı bir iş anlaşması fırsatı çıkabilir. Kardeşlerle ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Aşk konusunda beklenmedik gelişmeler yaşayıp kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz.

Kova Burcu Dolunay

KOVA BURCU

Kova burçlarının gündeminde para olacak.İş hayatınızda bir terfi ya da zam söz konusu olabilir. Biri size borçlu ise tam da ihtiyacınız olan bir anda bu para gelebilir.

Balık Burcu Dolunay

BALIK BURCU

Burcunuzda yaşanacak dolunaydan olumlu etkiler alacaksınız. Yeni bir iş fırsatı, kısa bir tatil gündeminizde olabilir. Bu dolunay zamanında tüm burçlar için deniz kenarında olmak faydalı olacak ama siz mutlaka denize yakın bir yerlerde olmalısınız. Çok eğlenceli ve sosyal olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Sanat ile ilgili bir işiniz ya da hobiniz var ise bu konuda yaratıcılığınız bayağı fazla olacak, değerlendirmelisiniz.

Dolunay’ın burçlar üzerindeki etkisi bu şekilde olacak. Eylül ayı burç yorumlarında görüşmek üzere.
Sevgiyle…

 

 

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Balıklarda aşkı yaşasın dolunay benim içinde muhteşem olsun teşekkürler Müge ÖNEL eline kalemine sağlık

  2. Artık gökyüzü bizden yana olsunduu. Oğlak için güzel şeyler oluyor ;)) kalemine sağlık süper olmuş yine

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu