in ,

23 Nisan’da Oyuncak Dağıttık

Gülümsememe sen neden ol 12

23 Nisan’da Oyuncak Dağıttık. Shall we? Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çocuklarımızın yanındaydı. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün, Büyük Millet Meclisinin açılışı ile beraber Türk çocuklarına armağan ettiği “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” , Milli Bayram olarak 23 Nisan 1921’de kutlanmaya başladı.

23 Nisan’da Oyuncak Dağıttık. Bayramı Çocuklarımızla Birlikte Kutladık

98. yılını kutladığımız “23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı”nda geleceğin umudu çocuklarımıza oyuncak vererek onların yüzlerinde gülümsemeye sebep olabilmek için, Shall We? olarak Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında 18 Nisan 2018 Çarşamba Günü İzmir Alsancakta bulunan anlaşmalı olduğumuz İz Performans’ta “Gülümsememe Sen Neden Ol” sloganı ile 80’ler 90’lar partisi organize ettik ve oyuncak toplama kampanyası düzenledik.

Behçet Uz Çocuk Hastanesi’ni Ziyaret Ettik

Düzenlenen parti için herhangi bir ücret alınmadı, partiye katılım koşulu oyuncak getirmekti. Bir çok duyarlı üyemizin katıldığı partide toplanan oyuncakları, 23 Nisan 2018 Pazartesi günü Shall We? olarak “Behçet Uz Çocuk Hastanesi”nde tedavi gören çocuk hastalarımıza götürdük. Yüzlerindeki gülümseme görmeye değerdi, hepsi çok mutlu oldular, onlar güldükçe, onların mutluluğunu gördükçe bizler de mutlu olduk.

Çocuklar Gülsün Dünya Gülsün

Aydınlık bir gelecek için çocuklarımızın eğitimine önem vermek, onların gelişimine katkıda bulunmak, onlarla ilgilenmek ve gülümsemelerine neden olmak gerek. Onlar bizim umudumuz. Çocuklar mutlu olsun, çocuklar hep gülsün.

 

 

23 Nisan Etkinlikleri! Çocuğunuz İle Yapabileceğiniz Eğlenceli Aktiviteler.

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmler

Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmler

detoks nedir

Detoks Nedir? Detoks Yöntemleri Nelerdir? Nasıl Yapılır?