SON DAKİKA

23 Nisan’da Oyuncak Dağıttık

love
23 Nisan’da Oyuncak Dağıttık

23 Nisan’da Oyuncak Dağıttık. Shall we? Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çocuklarımızın yanındaydı. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün, Büyük Millet Meclisinin açılışı ile beraber Türk çocuklarına armağan ettiği “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” , Milli Bayram olarak 23 Nisan 1921’de kutlanmaya başladı.

23 Nisan’da Oyuncak Dağıttık. Bayramı Çocuklarımızla Birlikte Kutladık

98. yılını kutladığımız “23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı”nda geleceğin umudu çocuklarımıza oyuncak vererek onların yüzlerinde gülümsemeye sebep olabilmek için, Shall We? olarak Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında 18 Nisan 2018 Çarşamba Günü İzmir Alsancakta bulunan anlaşmalı olduğumuz İz Performans’ta “Gülümsememe Sen Neden Ol” sloganı ile 80’ler 90’lar partisi organize ettik ve oyuncak toplama kampanyası düzenledik.

Behçet Uz Çocuk Hastanesi’ni Ziyaret Ettik

Düzenlenen parti için herhangi bir ücret alınmadı, partiye katılım koşulu oyuncak getirmekti. Bir çok duyarlı üyemizin katıldığı partide toplanan oyuncakları, 23 Nisan 2018 Pazartesi günü Shall We? olarak “Behçet Uz Çocuk Hastanesi”nde tedavi gören çocuk hastalarımıza götürdük. Yüzlerindeki gülümseme görmeye değerdi, hepsi çok mutlu oldular, onlar güldükçe, onların mutluluğunu gördükçe bizler de mutlu olduk.

Çocuklar Gülsün Dünya Gülsün

Aydınlık bir gelecek için çocuklarımızın eğitimine önem vermek, onların gelişimine katkıda bulunmak, onlarla ilgilenmek ve gülümsemelerine neden olmak gerek. Onlar bizim umudumuz. Çocuklar mutlu olsun, çocuklar hep gülsün.

 

 

Organ Bağışı Hayat Kurtarır!

Yorumlar

1
Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
tatlicadi Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
tatlicadi
Editor

Çocuklarımız bizlerin geleceği herşey çocuklar için

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

21 Mart 2018, 10:59

Çiftlik Bank son dakika!

Sosyal medya üzerinden oynanan “ Çiftlik Bank ” isimli oyun üzerinden çok sayıda kişi mağdur edildi. Çiftlik Bank Nedir? Oyunu Mehmet Aydın, 2016 ağustosta kurdu. Facebook üzerinden oynanan FarmVille benzeri olarak tasarlanan oyundan esinlenmiş olan Çiftlik Bank’ın oyuncuları, farklı ücretlere tekabül eden farklı çiftlik hayvanlarını satın alma imkanı vardı. Tıpkı...

Devamını Görüntüle