in

23 Nisan Etkinlikleri! Çocuğunuz İle Yapabileceğiniz Eğlenceli Aktiviteler.

23 nisan aktiviteleri

23 Nisan etkinlikleri, çocuğunuz ile yapabileceğiniz eğlenceli aktiviteler oldukça renkli ve fazla. Aralarında en anlamlısı ise kuşkusuz Anıtkabir ziyareti! Detaylar haberimizde.

23 Nisan Etkinlikleri! Çocuğunuz İle Yapabileceğiniz Eğlenceli Aktiviteler.

Aralarında en anlamlısı ise kuşkusuz Anıtkabir ziyareti! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yaklaştı. 23 Nisan bu sene Pazartesi gününe denk geliyor ve resmi tatil! Sizler de bu anlamlı günde en kıymetlileriniz çocuklarınızla muhteşem bir gün geçirmek istemez misiniz? İşte sizlere 23 Nisan’da Çocuğunuz İle Yapabileceğiniz Eğlenceli Aktivitelerden birkaç öneri.

ANITKABİR VE DOLMABAHÇE SARAYI ZİYARETİ

23 Nisan’da yapılabilecek en anlamlı ziyaretlerden biri de kuşkusuz Anıtkabir ve Dolmabahçe Sarayı ziyaretleri. Her yıl ziyaretçi akımına uğrayan ve manevi değeri çok büyük olan Anıtkabir ve Dolmabahçe Sarayı’na hiç gitmediyseniz, 23 Nisan’da ziyaret ederek günü daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

LUNAPARKA GİDİN

23 Nisan’da Çocuğunuz İle Yapabileceğiniz Eğlenceli Aktivitelerin en unutulmazı kuşkusuz lunapark gezisi olacaktır. Aslına bakarsanız bu sadece çocuklar için değil her yaştaki bireyler için yapılabilecek en eğlenceli aktivite! Sizlerde içinizdeki çocuğu ortaya çıkarıp eğlenmeye ne dersiniz? Eminiz ki bu eğlenceli gün hem sizlerin hem de çocuğunuzun hafızasından silinmeyecek, tatlı bir anı olarak hafızalarda yer edinecek…

LUNAPARK ZİYARETİ

 

BERABER YEMEK YAPIN!

23 Nisan’da Çocuğunuz İle Yapabileceğiniz EğlenceliAktivitelerden biri de evde çocuklarınızla birlikte yemek yapmak! Hem el becerilerini geliştirecek hem de sizinle birlikte kaliteli ve keyifli vakit geçirmiş olacaklar. ‘Az Malzeme İle Kek Yapımı‘ yazımız hem pratik hem de uygulaması kolay bir tarif, öneririz.

OYUNCAK MÜZESİ ZİYARETİ

Neredeyse çoğu şehirde yer alan oyuncak müzelerine giderek dolu dolu bir an yaşamak istemez misiniz? Eski oyuncakları gördükçe geçmişinize gideceğinize eminiz… Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Oyuncak Müzesi, Antalya Oyuncak Müzesi, Ümran Baradan Oyun ve Oyuncak Müzesi (İzmir Oyuncak Müzesi), İstanbul Oyuncak Müzesi, Samsun Oyuncak Müzesi, Gaziantep Oyun ve Oyuncak Müzesi 23 Nisan’da ziyaret edilebilecek noktalardan birkaçı…

TİYATRO VE SİNEMA

23 Nisan’da Çocuğunuz İle Yapabileceğiniz Eğlenceli Aktivitelerden bir diğeri ise sinema ya da tiyatro gösterisine gitmek. 23 Nisan günü ve haftasında sinema salonlarında birçok çocuk filmi vizyona giriyor. Devlet ve özel tiyatro sahnelerinde ise çocuk oyunları sergileniyor. Çocuğunuz için kültür ve sanata doyacağı bir gün olsun istiyorsanız bu seçeneği mutlaka düşünün deriz.

ADALARDA HUZURLU BİR GÜN

23 Nisan günü çocuklarınızla şehirden uzaklaşıp, sakin ve huzurlu bir gün geçirmek isterseniz bunun için ilk adres kuşkusuz adalar olacaktır. Öncelikle adalar hakkında detaylı bilgi için ‘Prens Adaları’ yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

ANTİK KENTLERİ KEŞFEDİN!

23 Nisan’da Çocuğunuz İle Yapabileceğiniz Eğlenceli Aktivitelerden en keyiflisi kuşkusuz antik geziler olacaktır. Eğer 23 Nisan Pazartesi gününün de tatil olması sebebiyle kısa bir tatile çıkacaksanız, mutlaka antik keşfe çıkmanızı öneririz. ‘Türkiye’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Antik Kent‘ yazımızdan bilgi edinebilir ve rotanızı bu noktalara yönlendirmek isteyebilirsiniz.

shallwetr@gmail.com adresine içerikle ilgili görüşlerinizi belirtebilir, haberi paylaşmak isterseniz sayfada bulunan sosyal medya ikonlarını kullanabilirsiniz.

7 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

arkeoloji dünyasında geçen hafta

Arkeoloji Dünyasında Geçen Hafta. Heyecanlandıran Yeni Keşifler

siyah elbise cazibesi

Siyah Elbise Cazibesi