Astroloji

21 Mart Dolunayının Burçlara Etkileri

21 Mart Dolunayının burçlara etkileri ile ilgili yazımda Dolunayda hangi konuların gündeminizde olacağı ve hangi konularda gerginlikler yaşayacağınız ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz.

KOÇ BURCU 

İlişkiniz var ise veya evliyseniz dolunay bu konularda gergin olmanıza sebep olabilir. Partnerinizle bir takım fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olamazsanız ilişkiniz yıpranabilir. Yıkıcı olmak yerine yapıcı olmak da fayda var. Fevri çıkışlar yapmak yerine olumlu davranışlar sergilerseniz aranızdaki bağ güçlenebilir. Aynı gerginlikleri iş ortağınızla da yaşamanız mümkün olabilir.

Koç Burcu Ve Aşk – Burçların Aşk Hayatı

BOĞA BURCU 

Dolunay sağlığınızı etkileyebilir. Kendinizi ihmal etmemenizi tavsiye ederim. Herhangi bir sıkıntınız var ise doktora danışabilirsiniz. İş ortamınızda çalıştığınız kişilerle aranızda gerginlikler olabilir. Bir tartışma olursa hemen dahil olmayın, biraz gözlem yapın. Evcil hayvanınız var ise onun da kontrollerini yaptırabilirsiniz.

Boğa Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

İKİZLER BURCU

Bu dolunayda partnerinizle bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sakin olmazsanız karşılıklı kalp kırıklıkları olabilir. Çocuğunuz varsa sert tavırlar yerine sevgi ile sorunları çözmeye çalışmalısınız. Tepkilerinizi kontrol etmeyi başarabilirseniz aşkta şans sizinle olacak.

İkizler Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

YENGEÇ BURCU

Ailevi konularda sinirli bir tavır takınıp sesinizi yükseltirseniz en yakınlarınızı derinden yaralayabilirsiniz. Aile içi sağlık problemleri için sizden destek istenebilir. Aile içinde yaşanması olası sorun büyümesin istiyorsanız yapıcı olan siz olmalısınız. Bu dönemde ufak kazalar yaşamamak adına ev içerisinde riskli işlere girmeyin.

Yengeç Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

ASLAN BURCU

Merkür retro devam ederken yaşadığımız bu dolunay elektronik aletlerle ilgili biraz daha dikkatli olmamız gerektiğiniz hatırlatıyor. İletişim problemleri de gündeminizde olacak. İş ortamınızda söylediklerinize dikkat etmeli, mail ve mesaj gibi konulara da yanlışlıklar olmaması adına özen göstermelisiniz. Aile içinde kardeş ve akrabalarla ilgili gergin durumlar yaşanabilir. Eğitimle ilgili konularda zorluk yaşayabilirsiniz. Olayları pozitife çevirmek için ani çıkışlar yapmamalı ve olumlu davranmaya çalışmalısınız.

Aslan Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

BAŞAK BURCU

Maddi açıdan yeni yeni kendinizi toparladığınız bu dönemde düşünmeden para harcarsanız tekrar başa dönüp sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde dikkatli olmalısınız, aksilikler olabilir. Maddi sorunlar yaşarsanız mantığınızı ön plana alarak hareket ederseniz kolay toparlayabilirsiniz, hatta daha iyi bir noktaya gelebilirsiniz.

Başak Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

TERAZİ BURCU

21 Mart Dolunayı sizin burcunuzda olacağı için sizin ekstra dikkatli olmanız gerekiyor. Gerginlikler ne yazık ki hayatınızın her alanında sizi yorabilir. Tepkilerinizi düşünerek vermeye çalışmalısınız. Sevdiğiniz kişi ile yaşamanız olası sıkıntılarda biraz daha sağduyulu olmaya çalışmalısınız. Aksilikler yaşasanız da sakin kalabilirseniz güzel sonuçlar alabilirsiniz. İlişkiniz de yapıcı olmayı başarabilirseniz mutluluğunuz artacaktır. Dış görünüş değişiklikleri için dolunay zamanı mantıklı olmayabilir.

Terazi Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

AKREP BURCU

Riskli her türlü işten uzak durmalısınız. Ruh haliniz depresif olabilir. Geçmişe dönüp yaşadıklarınızı anımsayabilirsiniz, bu da sizi duygusal olarak yıpratabilir. Geçmişle ilgili korkularınızı artık geride bırakmalı ve geleceğe bakmalısınız. Sağlıkla ilgili kontrollerinizi yaptırmalısınız.

Akrep Burcu Ve Cinsellik – Burçların Cinsel Hayatı

YAY BURCU

Etrafınızdaki insanlardan alacağınız negatif enerji sizi agresif yapabilir. Aslında şanslı olduğunuz bir gündesiniz ancak çevrenizdekiler özellikle sorun yaratmak için üzerinize geliyor gibi hissedebilirsiniz. Tepkilerinizi kontrol etmezseniz eleştiri alabilirsiniz ve dostlarınızla aranız bozulabilir. Bu dönemde herkes gergin olabileceği için olaylara sakin yaklaşmaya çalışmalısınız.

Yay Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

OĞLAK BURCU

İşle ilgili sıkıntılı zamanlar yaşayabilirsiniz. Üstlerinizle ters düşmemeye özen göstermelisiniz. Ani çıkışlar yaparsanız geri dönülmez yollara girebilirsiniz. Yeni bir iş başvurusu düşünüyorsanız ertelemelisiniz. Daha önceden yaptığınız bir başvuru varsa olumlu geri dönüş alabilirsiniz. Şu anda bir işiniz yoksa karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz. Böyle düşünmek yerine biraz olumlama yaparak önünüzdeki engeller her ne ise onlardan kurtulmanın bir yolunu bulmalısınız.

Oğlak Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

KOVA BURCU

Dolunay döneminde seyahat düşünüyorsanız dikkatli olmalısınız. Rötarlar, aksaklıklar yaşamanız mümkün. Kendi kullandığınız araçla uzun bir yola gidecekseniz fevri hareketler yapmaktan kaçınmalısınız. Eğitim alanında stresli olaylar yaşayabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili durumlarda kontrollerinizi iyi yapmalısınız. İyimser, pozitif ve yapıcı olursanız bu gergin enerjiyi düzeltebilirsiniz. Bardağın dolu tarafına bakmaya çalışın

Kova Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

BALIK BURCU

Maddi açıdan sıkıntıya açık bir dönemdesiniz. Unuttuğunuz bir borç karşınıza çıkabilir. Mirasla ilgili bir konu varsa başkasına bırakmayın siz de mutlaka araştırın. Bir rahatsızlığınız varsa ameliyat gündeme gelebilir. Sağlık konularını ihmal etmemelisiniz.

Balık Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

21 Mart Dolunayının etkilerini en az hasarla atlatabiliriz umarım. Sinirlerimize hakim olursak, olumlu düşünmeye çalışırsak, bu davranışları uygulayamayıp yaralansak da sonunda şifa bulabiliriz. Gökyüzünün tek amacı bize doğru yolu göstermek ve farkındalığımızı yükseltmek için destek olmak.

Sevgiyle…

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Sakin ol diyor bana. Neyse bu aralar çok sabırlıyım sabretmeye devam :D Emeğinize sağlık bilgiler için efenim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu