Gündem

2030 Yılından Geldim Dedi… Dünya Bu Genci Konuşuyor!

Dünya bu genci konuşuyor! ” 2030 yılından geldim ” diyen gencin dedikleri bir bir çıkıyor! Peki; ilerleyen yıllarda başımıza neler gelecek? İşte 2030 yılından geldiğini iddia eden gencin kehanetleri ve tüm detaylar…

2030 Yılından Geldim Dedi… Dünya Bu Genci Konuşuyor!

Dünya bu genci konuşuyor. Zamanda yolculuk yaptığını ve 2030 yılından geldiğini iddia eden genç, bazı kehanetlerde bulunmuş ve anlattıklarının hepsi gerçekleşmişti. Noah isimli genç ve bulunduğu kehanetlerle ilgili tüm detaylar haberimizde…

2030 yılından geldiğini iddia etti ve…

2030 yılından geldiğini iddia eden Noah, anlatmış olduğu bazı kehanetlerin çıkmasıyla dünya gündemine oturdu. Noah, Amerika’nın orta – batı eyaletlerinde aşırı soğukların olacağını iddia etmiş, ABD bu kış son yılların en soğuk kışını geçirmiş ve kutup girdabı ile mücadele etmişti.

Gelecekten geldiğini iddia eden Noah, gelecek ile ilgili kehanetlerde bulunmaya devam ediyor. Bunu yaparken de insanları çektiği videolar ile bilgilendiriyor. Geçtiğimiz günlerde tekrar video çeken ve gelecekte yaşanması muhtemel olaylarla ilgili açıklamalarda bulunan Noah, gelecekten getirdiğini iddia ettiği kitap ve dergi sayfalarını kanıt olarak göstermişti.

Noah söylüyor, olaylar gerçekleşiyor

Kahin Noah, 2019 yılında UFO ihbarlarının artacağını ve UFO görüntüleri ile haberlerinin çokça karşımıza çıkacağını, ABD’nin en soğuk kışını geçireceğini söylemişti ve tuttu.

İşte Noah’ın gelecekte yaşanacağını iddia eden diğer kehanetleri

 • 2019’un nisan ayında görme engelliler için yeni bir tedavi yöntemi keşfedilecek ve görme engelli insanların görebilmeleri sağlanacak.
 • 2019’un haziran ayında ise tıp ve bilim dünyası yürüme engeli olan insanlar için sevindirici bir haber verecek, yürüme engeli olan insanlar bir çip yardımı ile yürümeye başlayacak.
 • 2020 yılının ocak ayında dünyanın tepkisini alacak ve protestolara sebep olacak A1 Machidan isimli insansı robot üretilecek.
 • 3 Kasım 2020’de ABD’de seçim olacak ve Trump yine başkan seçilecek.
 • 2028 yılının Ağustos ayında uzaylılar ve zaman makinesi dünya komuoyuna sunulacak.
 • Kasım 2028’de Martin Kuther King’in torunu olan Yolanda Renee King, henüz 20 yaşında iken Amerika Birleşik Devletleri Başkanı seçilecek.

Baba Vanga’nın 2019 Kehanetlerini Okuyunca Şok Olacaksınız!

 • 2028’in bir diğer önemli olayı ise, gerçekleşecek olan İkinci Sanayi Devrimi…
 • 2029 yılında insanlara takılacak olan The One adındaki çip ile sağlık durumu ve beyin fonksiyonları takip edilebilecek.
 • 2030 yılına kadar Kuzey Kore ve Amerika Birleşik Devletleri arasında savaş çıkacak.
 • 2030 yılında İngiltere’de tüm dünyayı şoke edecek olaylar yaşanacak ve ülke Avrupa Birliği’ne tekrar katılacak.
 • 2030 yılına kadar tüm AB ülkeleri tek bir çatı altında toplanacak ve Avrupa Birleşik Devletleri kurulacak.
 • Avrupa Birleşik Devletleri’nin kurulmasının ardından diğer ülkeler de bu trendlere uyacak ve birleşme kararı alacaklar.
 • Avrupa Birleşik Devletleri’nin kurulmasıyla birlikte sterlin ve euro tedavülden kalkacak, ortak bir para birimi kullanılmaya başlanacak.

 

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

18 Yorum

 1. Kehanetler umarım gerçek olur. Zira hepsi insanlığın yıllardır uğraştığı şeyler

 2. Avrupa Birleşik Devletleri imkansıza yakın. Tarihi kinleri var birbirlerine Alman, İngiliz ve Fransızların. Halk olarak halen daha bu düşüncenin var olduğunu söylemek mümkün.

 3. Gerçekten bir insan fütürist bakış açısıyla olayların gerçekleşmesini biliyorsa tebrik etmek gerek

 4. Verdiği haberlerin olmasına değilde o tarihli dergi filan göstermesi değişik olmuş :D ama inanmadim yokmu bunun anasi babasi danasi :/ kimligi filan yoksa doğum kaydi yoksa bir ihtimal derim yani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu