Gündem

2020’de Vizyona Girecek Filmler. İşte O Filmler.

2020’de vizyona girecek filmler hangileri biliyor musunuz? Evet, localar kiralansın 2020 ‘de vizyona girecek olan birbirinden süper bir liste bırakıyoruz şuraya.
En güzel sürprizi de sona bıraktık.

2020’de Vizyona Girecek Filmler Hangileri?

Dram / Romantik

Aşk Tesadüfleri Sever 2

İpek SORAK ve Ömer Faruk SORAK ikilisinin elinden çıkan konu itibariyle devam niteliğinde hem de içerisinde ayrı bir hikaye barındıran Aşk Tesadüfleri Sever 2 yeni yılla birlikte vizyona girecek .. Özellikle Erkan CAN VE Zuhal OLCAY sevenlerinin dörtgözle beklediği bu yapımda Nesrin CEVADZADE , Uğur POLAT ,Elif DOĞAN ve Aytaç ŞAŞMAZ ‘ ı da perde de göreceğiz ..
1960’lı yılların aşklarını sunacaklar ..

Şeker Çocuk

Shia Labeouf’un hem yazdığı hem de oynadığı Şeker Çocuk isimli filmde dram severler için .. Noah Jupe , Lucas Edges , Natasha Lyonne,Byron Bowers ise oyuncu kadrosunu oluşturuyor ..
Eylül ayının sonlarına doğru Hong Kong ‘ta gösterime giren bu filmi Şubat itibariyle ülkemizde de izleyebileceğiz ..
Shia Labeouf’un kendi hayatını uyarlayarak kaleme aldığı bu filmde alkolik babasıyla işleri düzeltmeye çalışan ufaklığı izleyeceğiz.

Richard Jewell

Clint Eastwood ve Warner Bros diyeyim siz zaten filmin ne kadar güzel olacağını şıp diye anlayacaksınız .. Richard Jewell isimli filmin konusu ne peki ? 96 olimpiyatlarında patlamak üzere olan bir bombayı önceden tespit ediyor .. binlerce insanın hayatını kurtarıyor ve mutlu son , değil .. Basın iftirasına uğrayıp terörist damgası yiyor ..

Judy

Tam 30 yıl önce Oz Büyücüsü’ndeki Dorothy’i canlandıran Garland hem hayranlarıyla yeniden buluşmak hem de yeni performanslar sergilemek için Londra’ya geri dönüyor .. 40 yılı aşkın süredir şov dünyasının içerisinde yeralıyor olmaktan iyice yorulmuş ve hassaslaşmış olan bu güzel kadın hem çocuklarına olan özlemi hem de ondan hayatını çaldığını düşünen Hollywood ‘a tepki olarak evine dönmek istiyor .. Tom Edge yazmış , Rupert Goold yönetmiş ..

1917

1. Dünya Savaşı’nı hayal edin .. Bu savaşta bir tabur askerin hayatı gittikleri tuzak nihayetli yolda yokolacakken onların hayatını sadece mesajı vaktinde iletebilen 2 asker kurtarabilir ..
Krysty Wilson-Cairns
Sam Mendes ‘ in yazarlığını yaptuığı filmi Sam Mendes yönetiyor ..

Korku / Gerilim

The Turning

Flora ve Miles, ailesini kaybeden iki kardeştir. Flora ve Miles’ın yeğeniçocuklarla ilgilenmesi için Kate adında bir kadını işe alır. Kate,çocuklarla ilgilenmek için konağa yerleşir.Hem çocukların hem de yerleştiği evin sırlarla dolu olduğunu ve hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfeder.

Seberg

60’ların sonlarında Los Angeles’taki sivil haklar hareketinde yer alan aktris Jean Seberg ‘ in hayatını araştırmakla görevlendirilmiş genç bir FBI ajanının yaşadıklarını izleyeceğiz .
Yönetmen koltuğunda Benedict Andrews’in oturduğu bu filmde oyuncu kadrosu ise Kristen Stewart’tan Jack O’Connell ‘e kadar yelpaze geniş tutulmuş

Underwater

Depremin ardından yeraltındaki laboratuvarları yıkılan araştırmacı sualtı mürettebatının güvenliği sağlamak için verdikleri ölüm kalım savaşını izleyeceğiz..Sahnede ise yine Kristen Stewart var.. Yönetmen William Eubank

Rem

Türk yapımı bir korku filmi.. Cinli minli böyle :) Berk Aygül yazmış yönetmiş .. Oyuncular ise
Öykü Bozkurt,Cemre Cansaatçı,Sebahat Adalar,Galip Akın

Tvar (Stray)

2020’de Vizyona Girecek Filmler yazımıza Olga Gorodetskaya’nın yazıp yönettiği Tvar (Stray),çocuklarının kaybolmasından dört yıl sonra kendi çocuklarıyla yaşıt Vanya’yı evlat edinen Igor ve Polina çiftinin, ailelerine katılan bu yeni üyeyi tanımaya başladıkça başlarından geçenleri konu ediniyor.

Komedi

Jumanji: Yeni Seviye

Arkadaşları için kendilerini oyunun içinde bulan gençlerin maceraları nefeslerini kesecek. Bir çok maceradan sağ kurtulmayı başaran dört genç, üniversitenin tatile girmesiyle New Hampshire Brantford’da bulunan evlerine geri döner ve kendilerini tekrar Jumanji dünyasının içinde bulurlar. Ancak; Jumanji artık değişti, sadece ormandan ibaret değildi ve daha tehlikeli bir oyuna dönüşmüştü.

Baba Parası

Ülkenin en zengin ve en saygın insanlarından birinin gayri meşru çocuklarını konu alan filmde; Birbirinden farklı bu iki çocuğun yüklü mirasa ulaşma çabaları anlatılıyor. Bu mirasa ulaşmak elbette kolay olmayacak ve içlerinden sadece birisi mirasa sahip olabilecek.

Biz Böyleyiz

Yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nın yaptığı Biz Böyleyiz filmi, kendilerini büyüten Nezihe’nin rahatsızlığı için yıllar sonra tekrar bir araya gelen bir grup yazlık arkadaşının hikayesini konu alıyor. Çocukluk, gençlik dönemlerinde bir araya gelmiş olan bir grup yazlık arkadaşı birbirinden komik olaylar beklemektedir.

Bad Boys: Her Zaman Çılgın

Will Smith ve Martin Lawrence’ın başrollerini paylaştığı Bad Boys for Life filminde, polis memuru olan Marcus ve orta yaş bunalımı yaşayan Mike’ın yolları, ağabeyini öldürdükleri Arnavut askerinin intikam için gelmesiyle, bir kez daha kesişir.

Dolittle

Karısı öldükten sonra, konuşabildiği hayvan dostlarıyla inzivaya çekilen veteriner Dr. John Dolittle’ı canlandıran Robert Downey Jr. genç Kraliçe Victoria’nın amansız bir rahatsızlığa yakalanmasının ardından, bu duruma bir deva bulmak için çıktığı yolda kendisini büyük bir maceranın içerisinde buluyor.

2020’de Vizyona Girecek Filmler Bilimkurgu / Aksiyon Kategorisi.

Ipman 4

Uzak doğu dövüş sporlarını konu alan belki de en iyi filmlerden bir tanesi olan Ip Man 4: Final, Kung Fu ustası Ip Man’ın kendisini bu sefer Amerika’da bir mücadele içerisinde bulmasını anlatıyor. Bruce Lee ile Ip Man 3’teki karşılaşmalarının ardından büyük bir merak uyandıran ikilinin arasında yaşanacaklar son bölümde tüm sorulara cevap verecek.

Yırtıcı Kuşlar

Belki de suç dünyasında yer alan kadınların en sempatiği Harley Quinn’dir. Filmin konusu; Joker’den ayrılmasından sonra Black Canary, Huntress ve Dedektif Renee Montoya’ya katılarak Cassandra Cain’i zalim suç lordu Black Mask’ten kurtarmaya çalışırken yaşanan olayları konu alıyor.

Durdurulamaz Güç

Vin Diesel’in başrolünde yer aldığı film, karısıyla birlikte öldürülen ancak özel olarak oluşturulan ve nanoteknolojik yenilikleri üzerinde uygulayan bilim insanlarından olaşan gizli bir teşkilat tarafından hayata, birtakım süper güçlerle birlikte döndürülen Ray Garrison’ın, kendisini hayata döndürenlere bile güvenemeyeceği olaylar silsilesi içerisinde intikamını almaya çalışmasını konu ediniyor.

Vahşetin Çağrısı

Yönetmenliğini Chris Sanders’ın yaptığı filmde, bir kızak köpeğinin, Alaska’da vahşi yaşamda hayatta kalmak için verdiği mücadeleyi ve başından geçen olayları ele alıyor.

Bacurau

Bir film yapımcısı, belgesel yapmak için Brezilya’daki bir köye gitmeye karar verir. Film yapımcısı günler geçtikçe, halkın göründüğü gibi olmadığını ve tehlikeli sırların saklandığını keşfetmeye başlar.

Geldik sürprizli, en lezzetli böyle nasıl minnoşlu kısma..

I Lost My Body

Sürpriz bir sebeple Pizza kuryesi olan Naoufel’den ayrılıp laboratuvarda inceleme altına alınmış bir elin evet evet bir elin kaçıp kendini yollara vurmasını konu almış bir animasyon filmi.

Ağız Kokusu Neden Olur? İşte Cevabı.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. bu şubat tatilinde izleyecek bir çok film çıktı. tatili bu şekilde değerlendirebilirim. güzel oldu bu şekilde.

  2. Ask tesadüfleri sever 2 umarım yanıltmaz kadro olarak gayet iyi… Tarz olarakta 1917 ve Turnıng takipte olucam…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu