Gündem

2019 Wings For Life World Run İzmir

2019 Wings For Life World Run İzmir’de 5 Mayıs Pazar günü koşulacak. Omurilik felcinin tedavisi için yapılacak olan araştırmalara kaynak sağlama amacı ile düzenlenen etkinlik tüm İzmirlilere açık…

2019 Wings For Life World Run İzmir

2014 yılında bir arkadaş grubunun koşmasıyla başlayan ve 2015’de Rundamental adı altında ekip oluşturan grup, Wings For Life World Run öncesi 4 Mayıs Cumartesi akşamı 18.00’de ev sahibi KSK One Team önderliğinde, İzmir Alsancak Vapur İskelesi’nde buluşup, diğer birçok koşu grubu ile İzmir sokaklarında koşacaklar.

Omurilik felcinin tedavisi için…

Wings For Life World Run, omurilik felcinin tedavisi için yapılacak araştırmalara kaynak sağlamayı ve farkındalığı yaratmayı hedefleyen, dünyanın en büyük yardım koşularından biri. Kayıt için ödenilen ücretin yüzde 100’ü doğrudan omurilik zedelenmelerinin tedaviye yönelik yapılan araştırmalarında kullanılacak.

5 Mayıs’ta 6 kıta ve 12 ülkede aynı saatte koşulacak olan Wings For Life World Run, Türkiye’de dördüncü kez İzmir’de gerçekleşiyor. Koşunun sponsorlarından biri olan Ford, Ford Team olarak omurilik felçlilerinin tekerlekli sandalye kullanırken ve her evrelerinde kol ve ellerinden güç aldıklarını simgeleyen “Benim Elim Senin Elin” yazılı eldivenlerle koşacaklar.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in de katılımıyla gerçekleşecek koşu için rekor katılım ve bağış bekleniyor. İzmir’de ki tüm koşucular ve vatandaşlar bu koşuya davetli… Sizde yerinizi almayı unutmayın!

#SenNedenKoşuyorsun

Melike KÖS

Anadolu Ateşi Yakmaya Devam Ediyor. İstanbul ve İzmir Sırada

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu