Moda

2019 Saç Rengi Trendleri

2019 saç rengi trendleri yine enerjik, yine cıvıl cıvıl! Saç renginden sıkıldıysan ve değişiklik arıyorsan bu haberi okumadan karar verme deriz!

2019 saç rengi trendleri

2019 yılıyla birlikte saç renklerimiz de değişiyor. 2018 yılında trend olan renkler yerini yenilerine bıraktı bile. Doğal tonlardan vazgeçemeyenlerdenseniz, bal renginden bakır tonlarına birçok alternatife sahip olduğunuz gibi, cesur bir seçim yapmak isterseniz de yine çok farklı ve iddialı seçimler yapabilirsiniz.

Saç renginizden sıkıldıysanız öncelikle bu haberi okumalı, renginize ona göre karar vermelisiniz. 2019 saç rengi trendlerine geçmeden önce belki bu haber de ilginizi çekebilir;

2019 İlkbahar Yaz Saç Trendleri

Yılın en trend saç rengi: Living Coral!

2019 saç rengi trendleri living coral

Pantone tarafından 2019 yılının rengi seçilen “Living Coral”, hayatın her noktasında olduğu gibi saçlarımızda da kendine sağlam bir yer edindi. Klasik saç renklerinden sıkılanlardansanız bu rengi mutlaka denemelisiniz.

“Living Coral” 2019 Pantone Yılın Rengi Oldu!

Turuncu saç rengi

2019 saç rengi trendleri turuncu

2019’un en enerjik diğer rengi turuncu! Yıllardır solgun ve cansız saç kullanmaktan sıkıldıysan, radikal ve cesur bir kararla saçlarını turuncuya boyatabilirsin. Kendindeki enerji değişimini anında fark edeceğine eminiz!

Yoğun siyah saç rengi

2019 saç rengi trendleri yoğun siyah

2019 saç rengi trendlerinden bir diğeri yoğun siyah. Siyahtan vazgeçemeyenlerin vazgeçilmezi olacak bu renk, bomba gibi geliyor! Genelde siyah deyince akla mat bir renk gelir fakat, bu sene siyah olabildiğince parlak!

Kül grisi saç rengi

2019 saç rengi trendleri kül grisi

Gri renk birkaç sezondur yerini koruyordu. 2019 yılıyla birlikte gri saç renklerinde patlama yaşanacak desek abartmış olmayız. 2019 yılında en çok göreceğimiz tonu ise küllü gri olacak. Koyu renk diplerden aşağıya doğru açılan gri, sezonun en favori renklerinden.

Pembe saç rengi

2019 saç rengi trendleri pembe

Yazımızın başında rengarenk, cıvıl cıvıl bir yıl olacak demiştik… İşte kanıtı! Turuncular, mercan renkleri v.s. v.s. derken sıra geldi pembeye! 2018 yılında hayatımıza giren pembenin pastel tonu, bu yıl da hükmünü sürdürecek. Kendinize güvenin, cesur olun! Bu renk size çok yakışacak.

Bakır saç rengi

2019 saç rengi trendleri bakır

2018 yılının favori renkleri ateş kırmızısı ve kızıl tonları, yerini bakır tonlarına bırakıyor. 2019’da ön plana çıkacak renk, doygun bakır… Klasik saç renklerinden sıkıldıysanız ve radikal kararlar vermekten çekiniyorsanız bakır saç rengi sizlere göre! Belki de saçlarınıza bakır tonlarda balyaj yaptırabilirsiniz.

Saç Bakımı Nasıl Yapılır? Sağlıklı Saçlar İçin Bakım Önerileri

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Kül gri, bakır ve pembe offf değişikliğe ihtiyacım var acaba hangisini düşünsem :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu