Müzik - Festival

2019 Manowar Final Battle İstanbul Konseri

2019 Manowar Final Battle İstanbul konseri, heavy metal tutkunlarını bekliyor… The Final Battle turnesi kapsamında heavy metal bayrağını yaklaşık 40 yıldır en yükseğe taşımış olan Manowar, sahne şovları ve eşsiz müzikleri ile unutulmaz anlar yaşatacak.

2019 Manowar Final Battle İstanbul Konseri

Heavy metal tutkunlarının vazgeçmeden dinlediği nadir gruplardan biri olan Manowar, 20 Temmuz 2019 gecesi İstanbullu müzikseverleri coşturacak. KüçükÇiftlik Park’ta yapılacak olan konserde unutulmaz sahne şovları yer alacak. The Final Battle turnesi ile hayranları ile buluşan grubun son Türkiye konseri olacak olan bu etkinlik Vera Müzik ve Hammer Müzik katkıları ile düzenleniyor.

KüçükÇiftlik Park’taki yerinizi alın!

The Final Battle turnesi ile ülkeleri gezen ve Türkiye’de de sahne alacak olan grup bugüne kadarki en büyük sahne prodüksiyonu ile karşınıza çıkacak olan efsane grup Manowar’un görkemli vedasını kaçırmayın. 20 Temmuz gecesi metal müzik severlerle buluşacak olan grubun hayranlarına da bir mesajı var.

“Onur duyuyoruz!”

40 yılı aşkın süredir yaptıkları metal müzik ile dünya çapında ün ve başarı elde eden gruptan Türk hayranlarına özel bir mesaj var. Grup, Türk hayranlarının yıllardır bağlılıklarını ve tutkularını tüm dünyaya gösterdiklerini, Manowar grubu olarak da bununla gurur duyduklarını dile getirdiler.

Zeytinli Rock Festivali 2019 Programı Çok Yakında Açıklanıyor!

“Sabırsızlıkla bekliyoruz”

Manowar’un türk hayranlarına verdiğin mesajda hayranları ile paylaşacakları bu unutulmaz gün için sabırsızlandıklarını da dile getirdiler ve bu unutulmaz deneyimi yaşayacağımız günü iple çekiyoruz dediler.

Grup 80’li yıllarda kurulmuştu…

80’li yıllarda kurulan ve çıkardığı kültleşmiş albümlerle dünyanın tüm metal listelerini alt üst eden grup, Eric Adams’ın tüyleri diken diken eden çığlıkları, Joey DeMaio’nun yürekleri hoplatan basları ve özgün sahne performansları ile isimlerini metal dünyasına altın harflerle yazdırmış bir grup.

Daha önceki zamanlarda da Türkiye’de konser veren grup, her geldiğinde inanılmaz performansları ile hayranlarının hafızalarında mükemmel anılar bırakmışlardı. 20 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta verecekleri konserin son olma özelliğinin yanında bir diğer önemli nokta; grubun hit parçalarından oluşan setlist ile sahneye çıkacak olmaları.

Manowar İstanbul konseri biletleri ne kadar?

Manowar İstanbul konseri biletleri sahne önü 390.50 TL, standart biletler ise 247.50 TL’den satışa sunuluyor. Konserde 18 yaş sınırı olduğunu da hatırlatalım… Etkinlikte kapılar saat 17.00 itibari ile açılacak. Konser başlama saati ise 19.00 olarak belirtildi.

Jolly Joker Vadistanbul Konser Etkinlikleri

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu