Müzik - Festival

2019 İzmir Rap Festivali Biletleri Satışta!

Türkçe Rap’e doymaya hazır mısın sevgili İzmirli! 2019 İzmir Rap Festivali 25 Mayıs’ta düzenlenecek. Biletler ise satışta! Hadi gelin festivalin detaylarına geçelim…

2019 İzmir Rap Festivali Biletleri Satışta!

İzmir’de düzenlenecek olan rap festivali bu yıl birbirinden başarılı müzisyenleri ağırlayacak. 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü Bornova Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Amfi Tiyatro’da düzenlenecek olan festivalde Eypio, Anıl Piyancı, Şanışer feat Sokrat ST., Sansar Salvo, Cash Flow, Kodes, Zeq, Grogi, Azap HG., Maho G. ve DJ  Brok Beatz gibi birbirinden başarılı müzisyenler sahne alacak.

Fun&Fest Organizasyon tarafından düzenlenen ve Mayıs ayının 25’inde düzenlenecek olan rap festivalinde ayrıca graffiti ile ilgili workshoplar, breakdance gösterileri ile beatbox performansları da yer alacak.

İzmir Rap Festivali biletleri

Bornova Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Amfi Tiyatro’da düzenlenecek olan rap festivalinin biletleri online ve kapıda olmak üzere 2 farklı fiyattan satışa sunuluyor. Online biletler 60 TL’den satışa sunulurken, kapıda satış fiyatları ise 70 TL olarak belirlendi. 10 saat kesintisiz sürecek olan festival 13.00’te kapılarını açacak ve 23.00’e kadar devam edecek. Düzenlenecek olan festivalde yaş sınırı bulunmuyor.

Gelin şimdi festivalde yer alacak olan müzisyenler ile ilgili kısa ve hızlı bir bilgi geçidi yapalım…

Eypio kimdir?

Gerçek adı Abdurrahim Akça olan müzisyen 83, Konya doğumlu. 2002 yılında Hollanda’ya giden A.P.O ilk kayıtlarını burada yaptı. Bu kaydını yabancı bir grupla yapan A.P.O, 2005 yılında ilk solo albümünü çıkardı. 2006 yılında ise ikinci albümü RapFabriek’i yayınladı. Ardından gelen albüm “Hırsız Var” oldu. 2008’de Türkiye’ye dönüş kararı alan müzisyen “Apollo” albümünü çıkardı. A.P.O, 2009’da Fuat’ın albümünde konuk müzisyen olarak yer aldı.

A.P.O, 2009 yılında vizyona giren Adab-ı Muaşeret’te Sultana ile düet yaptı. Yıl 2013’e geldiğinde A.P.O, mahlasını değiştirdi ve Eypio yaptı. Müzisyen asıl çıkışını Burak King ile birlikte yaptığı “Günah Benim” ile yaptı. Müzisyenin başarılı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Anıl Piyancı kimdir?

1990 yılında İzmir’de dünyaya gelen Anıl, çoğu rapçi gibi mahlas yerine kendi ismini kullanmayı tercih etmiş. Ergenlik yıllarında rap müziğe ilgi duymaya başlayan Piyancı, 16 yaşına geldiğinde ilk albüm çalışmalarına başladı. TV 8’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz adlı yarışma programına katılarak tanınırlığını artırmış. Genç rapçi, yaptığı müzik ile sağlam adımlarla zirveye doğru yavaş yavaş adım atmakta…

Şanışer kimdir?

Müzik hayatına 2000 yılında başlayan ve ilk kayıtlarını o yıllarda yapan müzisyen, ilk şarkılarını internette yayınladı. Yıl 2008’e geldiğinde ise Miller Music Factory tarafından düzenlenen bir yarışmada, kendi kategorisinin birincisi oldu. Bu yarışma ile birlikte tanınırlığı ve bilinirliği artan müzisyen, ilk bandrollü albümünü Rafet El Roman prodüktörlüğünde 2011 yılında çıkardı. 2015 yılında yeni iki albüm yayınladı. Popülaritesi artan müzisyen sosyal medyada içerikler üretiyor ve müzikal çalışmalarına da devam ediyor.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Black Coffee Konseri Haziran’da İzmir ve Muğla’da!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Şu sanatçılar diğer fenomenler kadar dinlenmiyor, listede gerçekten işinin hakkın veren isimler var. Sosyal medya fenomenlerinin isimlerinin yazılmaması gayet doğru olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu