in

SinirlendimSinirlendim YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım

2019 İlkbahar-Yaz Erkek Modası

2019 İlkbahar-Yaz erkek modası
2019 İlkbahar-Yaz erkek modası

Henüz 2018 bitmemişken yeni yıl, yani 2019 İlkbahar-Yaz erkek modası belli oldu bile. Deri ceketlerden, jarse pantolonlar, loaferlar, militer parçalar gibi birçok detayın yer aldığı 2019 İlkbahar-Yaz erkek modası detaylarına gelin hep birlikte bakalım.

Henüz 2018 bitmemişken yeni yıl, yani 2019 İlkbahar-Yaz erkek modası belli oldu bile. Gelin hep birlikte bakalım.

Bir süredir gündemimize oturan 2019 İlkbahar-Yaz erkek modası defilelerinde öne çıkanları sizler için inceledik.

Alexander McQueen 2019 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu

Alexander McQueen’in 2019 İlkbahar-Yaz erkek modasına yön veren defilesinde, işçilik ve terziliğin ön plana çıktığını görüyoruz. 50’li yılların Soho’sunun müdavimi olan Francis Bacon ve John Deakin’den ilham alan koleksiyonda sıçratılmış renklerle oluşmuş desenler, fit kesim deri ceketler, fırça izleri ve graffiti desenleri dikkat çekiyor. McQueen’in yeni koleksiyonundaki parçalar bir hayli maskülen formlarda. Bunlar arasında da en çok dikkat çeken ve beğeni toplayan parçalar dar pantolonlar ve uzun etekli ceketler. 2019 koleksiyonunun nir diğer dikkat çeken parçası ise tek düğmeli trençkotlar.

2019 İlkbahar-Yaz

Balmain 2019 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu

Moda dünyasının devi Balmain, 2019 İlkbahar-Yaz erkek modası defilesindeki ürünlerin ilham kaynağı Michael Jackson’ın “They Don’t Care About Us” şarkısı oldu. Bu şarkıdan ilham alınarak oluşturulan 100 kombin görüncülerin beğenisine sunuldu. Vintage esintili oversized kazaklar, pileli jarse pantolonlar, sökük kot ceketler gibi sezona damgasını vuracak kıyafet izleyicilerden tam puan aldı.

2019 İlkbahar-Yaz erkek modası

Dior Homme 2019 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu

Couture ve sokak dilinin başarılı bir şekilde harmanlandığı Dior Homme 2019 İlkbahar-Yaz modası defilesi izleyenleri büyüledi. Markanın tasarımcısı Kim Jones ilhamını, Dior’un 47 yılındaki porselen tabakları, duvar kağıtları ve buna benzer birçok nostaljik parçadan aldı. koleksiyonda dikkat çeken bir diğer şey ise kullanılan aksesuarlar oldu. Millennial’ları gayet sevindirecek bir koleksiyon diyebiliriz.

2019 İlkbahar-Yaz erkek modası

Dolce & Gabbana 2019 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu

Son defilelerinde yeni neslin hareket ve davranışlarından yola çıkarak koleksiyon oluşturan dolce&Gabbana, 2019 defilesinde 30 yıl öncesine yolculuk yaptı. DNA Evrimi adındaki defilede militer parçalar, basketbol şortları gibi öne çıkan parçalar bolca kullanıldı.

2019 İlkbahar-Yaz erkek modası

Fendi 2019 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu

Fendi 2019 koleksiyonunda koyu renklerin hakim olduğunu gördük. Balıkçı şapkaları, 2018 İlkbahar-Yaz modasında yavaş yavaş gelişini müjdeleyen bel çantaları, Küban gömlekler, tulumlar ve sandaletlerden oluşan koleksiyonda bomber ceketler fazlasıyla alkış aldı.

2019 İlkbahar-Yaz erkek modası

Giorgio Armani 2019 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu

Armani köklü bir değişimin adımlarını yumuşak bir şekilde atmaya devam ediyor. Ünlü marka logosunda olduğu gibi 2019 koleksiyonundaki çizgilerinde de yumuşamaya gitti. Japon kültürünün esintilerini batının çizgisiyle harmanlayan markada tiril tiril geniş pantolonlar, çift düğmeli ceketler, uçuk kaçık bluzlar ve gömlekler dikkat çekiyor. Şapka ve çanta gibi detaylarsa erkeklerin vazgeçilmezi olacağa benziyor.

2019 İlkbahar-Yaz erkek modası

Bakımlı Erkek Olmanın Yolları – Erkeklere Altın Değerinde Tüyolar

Hermés 2019 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu

Hermes, 2019 koleksiyonunda köklerini oluşturan detaylarla modern formları bir araya getirdi. Sade ve gösterişli parçalar erkeklerin dolaplarında mutlaka olması gereken parçalardan. spor sandaletler, bel çantaları, kısa şortlar, fermuar detaylarına sahip üst grup, izleyicilerden tam puan aldı.

2019 İlkbahar-Yaz erkek modası

Louis Vuitton 2019 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu

Neon renkleri koleksiyonuna dahil eden Louis Vuitton, 2019 koleksiyonunda izleyicileri büyüledi. Modasever beylerin merakla beklediği defile, Afro-kültürel akımdan esinlenilerek oluşturuldu. cıvıl cıvıl ve gümbür gümbür gerçekleşen defilede podyum adeta gökkuşağına çevrildi. Ünlü marka da salaş kalıplardan vazgeçmeyenlerden. Aksesuarlar ise incelemeye değer!

2019 İlkbahar-Yaz erkek modası
2019 İlkbahar-Yaz erkek modası

Prada 2019 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu

Miuccia Prada tarafından oluşturulan 2019 koleksiyonu özenle kurgulanıp ilmek ilmek işlenmiş. 60’lı yılların nod kültüründen esinlenen Prada, fırfırlı gömlekler, pileli şortlar, sneakerlar, aşınmış kotlar ile 2019 sezonu erkeklerin vazgeçilmezi olacağa benziyor. Koyu renklerin hakim olduğu koleksiyonda çantalar dikkat çekiyor.

2019 İlkbahar-Yaz erkek modası
2019 İlkbahar-Yaz erkek modası

Saint Laurent 2019 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu

Yves Saint Laurent’in 2019 koleksiyonu geçmişle günümüzü birbirine bağlayan bir köprü oldu adeta. Birbirine bağlanmış nesillerin oluşturduğu koleksiyonda 1970’li yılların New York’u ve o yılların ikonlarından esinlenilmiş. Yüksek belli flare paça pantolonlar, nostaljik desenli gömlekler, boyuna bağlanan fularlar maskülen tarzı seven beylerin vazgeçilmezi olacak. Defilede en çok dikkat çeken parçalar ise ceketlerdi.

2019 İlkbahar-Yaz erkek modası
2019 İlkbahar-Yaz erkek modası

2 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sokak Hayvanları İçin Bir Kap Su

Sokak Hayvanlarına Bir Kap Su Projesi

Retro Nedir?