Moda

2019 Gelinlik Modası – 2019 Trend Gelinlik Modelleri

2019 yılında dünya evine girmeye hazırlanan ya da planlayan gelin adayları buraya! İşte birbirinden muhteşem 2019 gelinlik modelleri!

2019 gelinlik modası ve trendler

Bu yıl gelinlik modelleri alışılmış kalıpların dışına çıkıyor. Klasik beyaz renge alternatif rengarenk gelinlik modelleri, kocaman fiyonklar, 2019 modasını ele geçiren metalik tonlar ve ışıl ışıl gümüş renkler, asla vazgeçemeyeceğimiz tüller…

2019 gelinlik modasıyla birlikte duvaklar uzuyor, geometrik desenler de gelinlikler üzerindeki yerini alıyor. Klasik gelinlik modellerinden sıyrılıp, bu yeni trende ayak uydurmaya ne dersin? Ya da klasikten şaşmam, bana klasik gelinlik modellerinden haber ver mi diyorsun? Hadi gelin 2019 gelinlik modasında öne çıkanlar ve detaylar neler hep birlikte göz atalım!

Gökkuşağı renkleri

2019 gelinlik modelleri

İşte klasik beyaz gelinlik algısını yıkmak isteyen gelin adaylarının tam da aradığı şey! Rengarenk gelinlik modelleri 2019 yılı gelinlik trendleri arasında ilk sırada çıkıyor karşımıza… Buz mavisi ise yılın gelinlik rengi olacak diyebiliriz. Öne çıkan diğer renkler ise şu şekilde; mavi tonları, sarı, mor ve kırmızı… Bu kadar radikal bir seçim yapmaya pek cesaretiniz yoksa ama yine de gelinliğinize renk katmak istiyorsanız, beyaz ya da nude tonlarda ve üzerinde renkli fiyonk yahut çiçek işlemeli gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Bir diğer seçenek ise renkli askılara sahip gelinlik modelleri…

Modern geometrik

2019 gelinlik trendleri

2018 ile beraber gelinlik ve düğün trendleri arasına giren geometrik desen, 2019 yılında da devam ediyor. Çiçek ya da dantel gibi klasik desenlerden sıkılan bir gelin adayıysanız, geometrik desenlere sahip bir gelinlikle daha modern bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Gelinliklerde gördüğümüz geometrik desenlerin duvaklara da sıçradığını söylemeden edemeyeceğiz. Geçen seneye göre uzayan duvaklarda geometrik desenleri sık sık göreceğiz.

Rol model: Meghan Markle

2019 gelinlik trendleri duvak

Günlerce beklenen ve gerçekleştiği andan itibaren günlerce konuşulan kraliyet düğününde, Meghan Markle’ın giydiği gelinlik çok beğenilmişti. Kayık yaka, uzun kollu ve sade gelinlik, kraliyet düğününden sonra birçok gelinin de hayallerini süsledi. 2019 yılında Meghan modeli adını verdiğimiz bu gelinlik de trendler arasında. Zariflik ve sadelik giyiminizde imzanız niteliğindeyse bunu gelinliğinize de yansıtmanın tam zamanı!

Derin Göğüs Dekoltesi

2019 gelinlik trendleri dekolte

2019 gelinlik modellerinde öne çıkan bir diğer detay da V yaka tasarımlar ve derinlikleri… Üst bedeni daha ince gösterecek V yaka tasarımlar ince ya da kalın askılarla rahatlıkla kullanılabilir. Sade, ışıl ışıl, beyaz, rengarenk farketmez… V yaka gelinliğiniz ile çok cool görüneceğiniz kesin!

Metalik etki!

2019 gelinlik modelleri metalik

Bu yıl ışıl ışıl bir gelin olmaya ne dersin? Açık havada ya da kapalı bir mekanda fark etmez… Rengarenk gelinliklerden sonra 2019 yılında bomba etkisi yaratacak bir diğer gelinlik modeli ise metalik tonlarda ya da gümüş renklerdeki gelinlikler. O gece ışığını yansıtmaya yardımcı olacak bu gelinlik modeliyle uzun süre hafızalarda kalacağınıza eminiz! Küçük bir not: Eğer tercihinizi bu tarz bir gelinlikten yana kullanacaksanız takılarınızı en minimum seviyede tutmaya özen gösterin.

Kabarık kollar

Hangi jenerasyondansınız? 1980’li yıllarda annesi gelin olanlar ve o fotoğrafları görenler, o yıllara geri dönüş olduğunu hemen anladı. Yeni yılda gelinlik trendlerinden biri de kabarık kol modellerine sahip gelinlikler. 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda, gelinliğinizde geçmişten izler olsun istiyorsanız kabarık kollu gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

2019 Gelin Makyajı Trendleri – Gelin Makyaj Modelleri

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu