in

2019 Çanta Trendleri Ve Modelleri

2019 çanta trendleri çift çanta modeli

2019 çanta trendleri birbirinden farklı modellerle kombinlerimizi zenginleştireceğe benziyor. Hadi gelin 2019’da hangi çanta modelleri trend olacak hep birlikte bakalım.

2019 çanta trendleri ve çanta modelleri

Muhtemelen dolaplarımız birbirinden farklı çanta modelleriyle dolup taşmıştır. Fakat biz kadınların ayakkabı ile birlikte en büyük zaafı çantalar… 2019 yılında da kalbimizi fethedecek birbirinden farklı çanta modelleri ve 2019 çanta trendleri de görücüye çıktı. Yeni trend çantalar için dolaplarınızda yer açmaya hazır olun! Ya da yeni bir çanta dolabı için bütçenizi şimdiden ayarlayın.

Kolye çanta modelleri

Büyük çanta modellerinden vazgeçemeyen kadınlar için tercih sebebi olur mu bilemiyoruz fakat kolye çantalar 2019 çanta trendleri arasında en başta geliyor. Minimal trendleri benimseyen kadınların vazgeçilmezi olacak bu çanta modelleri, boyunlardan düşmeyecek!

2019 çanta trendleri kolye çanta

Yuvarlak çanta modelleri

2019’da standart clutch çanta modellerine yeni bir yorum geliyor. Alışılagelen dikdörtgen ya da kare çantalar, yerini yuvarlak forma bırakıyor. Chanel, Oscar de la Renta ve Marine Serre gibi birbirinden başarılı moda markalarının defilelerinde izlediğimiz yuvarlak çantalar dolaplarınızda yer almayı bekliyor!

2019 çanta trendleri yuvarlak çanta

Torba çanta modelleri

Formdan ziyade fonksiyonelliğe önem veren kadınlar için biçilmiş kaftan torba çantalar… Özellikle spora giderken tercih edebileceğimiz bu modeller, tüm dünyayı içine almaya ant içmiş gibi…

2019 çanta trendleri torba çanta

Tüylü çanta modelleri

Valentino, Loewe, Ulla Johnson gibi moda devlerinin defilelerinde sıkça karşımıza çıkan tüyler, moda dünyasının vazgeçilmez aksesuarlarından… Önümüzdeki 20191 yılında da gündüzden geceye kombinlerimizi tamamlamada en büyük faktör olacaklar.

2019 çanta trendleri tüylü çanta

Bağcıklı çanta modelleri

New York’tan Paris’e modaseverleri en çok şaşırtan çanta trendi bağcıklı modeller oldu. Bağcıklı çanta modelleri özellikle spor şık kombinler yapmayı seven kadınların tercihi olacak.

2019 çanta trendleri bağcıklı çanta

Klipsli çanta modelleri

Klipsli çanta modelleri geçmişten günümüze neredeyse her sezon farklı formlarda karşımıza çıkıyor. Sportif çanta modellerinden, klasik çanta modellerine neredeyse her tarza uygun bu ayrıntı, 2019 çanta trendleri arasında yine kadrolu bir şekilde yer alıyor.

2019 çanta trendleri klipsli çanta

Transparan çanta modelleri

Birkaç sezondur görmeye alışık olduğumuz içi dışı bir olarak adlandırabileceğimiz bu çantalar 2019 yılında da trend olacak. Chanel, Fendi, Mary Katrantzou gibi birçok markanın yeni sezon defilelerinde gördüğümüz transparan çantalardan mutlaka bir tane edinmelisiniz!

2019 çanta trendleri transparan çanta

Battal boy çanta modelleri

Yeni yılın çanta trendleri arasında yer alan battal boylar, yanında her şeyi taşımak isteyen kadınların yardımına koşuyor. Belki kısa seyahatlerde, belki de tatile giderken… Battal boy çantalar dolabınızda yer almak için sabırsızlanıyor.

2019 çanta trendleri battal boy çanta

2019 İlkbahar Yaz Saç Trendleri

Çiftli çanta modelleri

Uzun zamandır görmediğimiz bir trend diyebiliriz çiftli çantalar için. İş hayatıydı sporuydu derken bir gereklilikten yola çıkan tasarımcılar, hem gün içindeki şıklığınızı hem de ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak bu tarz çanta modellerini hayatımıza soktu.

2019 çanta trendleri çiftli çanta

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

il il hava durumu

Meteoroloji’den Yağış Ve Buzlanma Uyarısı – İl İl Hava Durumu

ebru gündeş taşınıyor

Ebru Gündeş Taşınıyor. Peki Nereye?