Moda

2019-20 Sonbahar Kış Trendleri

New York ve Londra’da düzenlenen defilelerde gözümüze çarpan, 2019-20 Sonbahar/Kış trendleri neler, sizler için araştırdık ve derledik.

2019 yılı ile birlikte bizleri adeta büyüleyen fırfırlar, yön değiştirerek boyunları sarıp sarmalayacak. Adeta yazı aratmayacak parlak, canlı ve eğlenceli tüyler ise kürklerin yerini tamamen alıyor olacak. Bizi şaşırtacak en iddialı trend ise, 70’li yılların vazgeçilmez deseni yamalar olacak… İşte 2019-20 Sonbahar/Kış trendleri ve defilelerden bazı parçalar…

2019-20 Sonbahar/Kış Trendleri

2019-20 Sonbahar Kış Trendleri Beli Vurgula

1- Belleri ortaya çıkarma zamanı

Önümüzdeki Sonbahar/Kış sezonunda belleri ortaya çıkarıyoruz. Geçen sezonlarda hayatımıza giren ve trend olan bel kemerlerini dolaplarınızın derinliklerine saklamayın zira, onları önümüzdeki sezon bol bol kullanacaksınız. Adeam, Gabriela Hearst ve TIBI gibi moda markalarının defilelerinde, öne çıkan parça olarak denk geldiğimiz bel kemerleri özellikle ceket, kaban ve montların üzerine takılacak.

2019-20 Sonbahar Kış Trendleri Yama

2- 2019 model yamalar!

Michael Kors Collection, Oscar De La Renta ve Eckhaus Latta gibi moda markalarının defilelerinde karşımıza çıkan yamalar, 70’li yıllara flashbeckler yapmamıza sebep olacak cinsten… New York Moda Haftası’nda koleksiyonlarını görücüye çıkaran markalar, günümüz kadınına göre yorumladıkları yamalarla podyumu adeta salladılar.

Michael Kors modern, Oscar De La Renta nostaljik, Eckhaus Latta renkli ve eğlenceli… Annenizin ya da anneannenizin dolaplarını karıştırmaya hazır olun! Eminiz ki mutlaka dolaplarında yamalı birer parça bulacaksınız!

2019-20 Sonbahar Kış Trendleri renkli tüyler

3- Enerji veren tüyler

Markaların ve müşterilerin her geçen gün daha da bilinçleniyor olması, kürk sektörüne büyük bir darbe niteliği taşıyor. Ki, asıl olması gereken de bu! Öncelikle Kürke hayır diyerek sosyal mesajımızı verelim, sonrasında da trendimiz hakkında bilgi kısmına geçelim…

Evet sevgili modasever, 2019-20 Sonbahar/Kış trendleri arasında yer alan capcanlı, rengarenk, enerji deposu tüyler, kasvetsiz bir sonbahar yaşayacağımızın sinyallerini veriyor. Şimdiden bu tarzda ürünler satın alarak, önümüzdeki sezona hazırlıklar yapabilir, bulunduğun ortamda modayı takip ettiğini gösterebilirsin!

2019-20 Sonbahar Kış Trendleri fırfır

4- Fırfırlar bizi bırakmıyor!

2019 yılı ile hayatımıza hareket katan fırfırlar, 2019-20 sezonunda boynumuzu sarıp sarmalıyor olacak. Adeta Viktorya dönemindeymişiz gibi görünmemizi sağlayacak olan bu trend, önümüzdeki sezonun en gözdesi olmaya aday! Tory Burch, Marc Jacobs ve Brock Collection gibi moda markalarının 2019-20 sezonu defilelerinde karşımıza çıkan fırfırlar, dantelli ya da çiçek desenli parçalarla sıkça kullanacağımız bir detay olacak.

Parıltılı Neon Sütyen Trendi Kasıp Kavuruyor

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Zamanında yamalı kıyafetler utanç kaynağı olurdu özen gösterilirdi kıyafetlere. Şimdi bakıyorum da koskoca defile de yamalı elbiseler moda.

    Acaba moda denilen şey eskiye dönüş müdür ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu