SON DAKİKA

2018 GELİN MAKYAJI TRENDLERİ

ohaaa
2018 GELİN MAKYAJI TRENDLERİ

         2018 GELİN MAKYAJI
TRENDLERİ

 

2018 Gelin Makyajı trendleri bu sene daha naturel tonlar ile başladı. Günlük makyajda olduğu gibi bu yaz gelin makyajlarında da bu soft, doğal görünüme devam ediyoruz.

 

2018 GELİN MAKYAJI TRENDLERİ RUJ TONLARINA GÖZ ATALIM

Yine makyajın ağırlığı dudaklara yükleniyor. Kırmızı ruj her sene olduğu gibi bu sene de gelin makyajlarının favorilerinden. Beyaz tenli gelinlerimize kırmızının açık tonlarını önerirken, esmer tenli gelinlerimize daha koyu kırmızı ve bordo renkleri kullanmalarını öneriyoruz. Bir diğer önerimiz ise kırmızı dudak kalemi kullanmanız. Dudakları daha dolgun ve düzgün göstermek için kırmızı dudak kalemleri adeta biçilmiş bir kaftandır.Tabi ki kırmızı ruj istemeyenler içinde ”Şeftali veya pembe ” tonlarında parlak ruju öneriyoruz.

Gelin makyajlarının en dikkat edilmesi gereken hususu kalıcı olmasıdır. Bu nedenle makyaj yapılırken, makyaj bazının düzgün ve iyi kalite de olması çok önemlidir. Makyaj bazını ve makyaj sabitleyicelerini Rossman mağazalarından anında satın alabilirsiniz.

 

2018 GELİN MAKYAJI TRENDLERİ GÖZ ve KAŞ MAKYAJ TONLARINI İNCELEYELİM

Doğal kaşlar bu sene de bizimle ve görüldüğü üzere soft ve parlak görünüm kazandırılmış doğal bir cildin inşa edilmesi bu kadar da basit. Gözler de ince eyeliner kullanılırken, dumanlı göz makyajları bu sene gelin makyajlarının gözdesi olmadığını bize net bir şekilde gösteriyor.

 

Gelin makyajının bir diğer önemli konusu ise göz makyajıdır. Bu seneki kahve tonların yerini pembe, mürdüm ve şeftali renkleri alıyor. 2018 yılının düğünleri bu sene oldukça renkli geçecek. Eğer ki bu senenin yaz gelini olacak iseniz kesinlikle renkli tonlarda parıltılı veya pastel tonlarda makyaj tercih etmenizi öneririz.

 

 

CİLT KUSURLARINI KAPATMAK İÇİN NASIL YOL İZLEMELİYİZ?

Yüzünüze küçük kontür teknikleri uygulayabilirsiniz. Lakin bunu çok abartmamanızı öneririz. Zira görüldüğü üzere bronz allıklar yerini şeftali ve pembe tonlarına bıraktı. Highlighter’lar ise yüzlerde ki yükselişini bu sene daha da yukarıya taşıdı.

Son bir rötuş daha kusursuz görünmesini istediğiniz cildinize kullandığınız fondötenin üzerine transparan pudra kullanmayı unutmayın. Bu sene iddiaalı gelinlerin yerini masum ve doğal görünüme sahip gelinler aldı.

Yukarıda da belirtmiş olduğum gibi 2018 yaz gelinlerinin makyaj trendlerini sizlere sunduk. Dileriz ki mutlu mesut bir düğün geçirip huzurunuzu daim edersiniz. Bizim de çorba da bu yazıyla tuzumuz olsun.

 Bonus olarak da henüz gelinliklerini seçmemiş olan gelinlerimiz için geliyor. https://www.shallwe.com.tr/2018-gelinlik-trendleri/ Bu sene ki efsane gelinliklerin yazısı hemen linkte. Tıklayın ve bize katılmayı unutmayın.

[zombify_post]

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

05 Temmuz 2018, 21:51

2019 İlkbahar-Yaz Erkek Modası

Henüz 2018 bitmemişken yeni yıl, yani 2019 İlkbahar-Yaz erkek modası belli oldu bile. Deri ceketlerden, jarse pantolonlar, loaferlar, militer parçalar gibi birçok detayın yer aldığı 2019 İlkbahar-Yaz erkek modası detaylarına gelin hep birlikte bakalım. Henüz 2018 bitmemişken yeni yıl, yani 2019 İlkbahar-Yaz erkek modası belli oldu bile. Gelin hep birlikte bakalım....

Devamını Görüntüle