in

Erkek Parfümleri! İşte 2018 Yazının En İddialı Erkek Parfümleri!

2018 Yazının En İddialı Erkek Parfümleri

Erkek parfümleri! İşte 2018 yazının en iddialı erkek parfümleri! Shall We? editörleri olarak, siz Shall We? erkekleri için 2018 yazının en iddialı erkek parfümleri listesi yaptık! Bu yaz bu parfümlerle kitleleri peşinizden sürüklemeniz olası!

Erkek Parfümleri! İşte 2018 Yazının En İddialı Erkek Parfümleri!

Shall We? editörleri olarak, siz Shall We? erkekleri için 2018 yazının en iddialı erkek parfümleri listesi yaptık! Bu yaz bu parfümlerle kitleleri peşinizden sürüklemeniz olası!

Yazımıza başlamadan önce sizlere daha önce yayınladığımız bir haberimizi okumanızı tavsiye ediyoruz. “Parfüm Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler” adlı haberimize BURAYA tıklayarak ulaşabilir, sizin için en uygun parfüm hangisi öğrenebilirsiniz.

Evet gelelim bu yaz trend olan ve siz beylerin sıkmadan sokağa çıkmak istemeyeceği o iddialı erkek parfümlerine..

Prada Luna Rossa Black

Bergamot ve melek kökü notalarıyla bizlere merhaba diyen parfüm kumarin, paçuli ve odunsu notalarla da cezbedici kokular yaymaya devam ediyor. Enerjik, aromatik ve bir o kadar da gizemli olan Prada Luna Rossa Black, 2018 yazında mutlaka kullanmanız gereken parfümlerden.

Hermes Eau De Citron Noir

Birden fazla turunçgilin siyah çay notalarıyla birleşmesiyle oluşan Hermes Eau De Citron Noir, gece ve gündüz için ideal olan tatlı kokusuyla ideal ve pratik bir kullanım sağlıyor.

2018 Yazının En İddialı Erkek Parfümleri

Mr. Burberry Indigo

Mr. Burbbery’nin klasik kokusuna yenilik, tazelik ve modernlik katmasıyla piyasaya sürdüğü yeni kokusu Mr. Burberry Indigo ile ferahlığı her an teninizde hissedeceksiniz. Özellikle gündüzleri kullanabileceğiniz bu parfümde limon, biberiye ve nane bulunuyor. Yazın kavurucu sıcaklığına Mr. Burberry Indigo ile son!

Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu

Giorgi Armani’nin çıkardığı yeni parfümü Acqua Di Gio Absolu aromatik, floral ve odunsu notalardan oluşuyor. Acqua Di Gio Absolu bu notaların birleşmesiyle, kullanan beylere anında çekicilik katıyor! Çekici görünümüzü çekici bir kokuyla taçlandırmak istiyorsanız Acqua Di Gio Absolu’u mutlaka öneriyoruz.

Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Chinotto Di Liguria

Enerjik beylerin vazgeçemeyeceği Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Chinotto Di Liguria, birbirinden enerjik notaların harmanlanmasıyla ortaya çıkmış müthiş bir koku. Mandalina, kaküle, biberiye, yasemin, paçuli ve misk notalarının bulunduğu Akdeniz esintilerine sahip olan bu koku ile enerjik gecelere hazırsın!

Guerlain L’Homme Ideal L’Intense

Odunsu notaların hakim olduğu ve yaz akşamlarının vazgeçilmezi olacak bu parfümün içeriğinde vanilya, sandal ağacı, biber ve badem bulunuyor. Guerlain L’Homme Ideal L’Intense, imza kokunuz kesinlikle olacak!

Afrodizyak Etkili Kadın Parfümleri!

8 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Haziran Ayı Sergiler

Haziran Ayı Sergiler: Bu Sergileri Mutlaka Görmelisiniz!

2018 Yaz Festivalleri

2018 Yaz Festivalleri