Moda

2018 Yaz Sahil Modası Trendleri

2018 yaz sahil modası geçmişin naftalinli kokusunu buram buram hissedeceğimiz bir yaz olacak. 50’li yılların romantik silüetleri ve 80’li yılların güçlü renkleri ile uçsuz bucaksız enerjisini iliklerimize kadar hissedeceğimiz 2018 yazının trendlerini sizler için derledik.

2018 yaz sahil modası geçmişin naftalinli kokusunu buram buram hissedeceğimiz bir yaz olacak!

Bahar aylarının da bitmesiyle güneşin yakıcı sıcaklığını günden güne hissetmeye başladığımız günlere geldik… Böyle zamanlarda yapılacak en mantıklı şey kendimizi denizin serin sularına bırakmak. Peki bu yaz sahillerde hangi bikinileri ya da mayoları, hangi plaj kombinlerini göreceğiz? Trendlere geçmeden önce sizlere birkaç tüyo vermek istiyoruz.

Sahilde dikkat çeken bir kadın nasıl oluruz?

Dikkat çekmekten kastımız, seksi bikini ya da mayolarla sahilde boy göstermek değil. Sahilde dikkat çekici bir kadın olmanın ilk kuralı doğal ve rahat olmak. Bunun dışında vücut tipinize uygun seçeceğiniz bikini ya da mayo modeli ile de dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Uygun pareolar, plaj aksesuarları ve kıyafetleri ile rahat ve konforlu bir ortama sahip olursanız, plajın en dikkat çeken kadını siz olabilirsiniz!

2018 yazının sahil modası trendlerine gelecek olursak;

Moda dünyasında bu sezon oldukça sık duyacağımız ve sezonun anahtar kelimesi olan “kuralsızlık” sizlere her zamankinden daha fazla seçenek sunacak. Bu kuralsızlıkla istediğiniz parçaları, uyumlu ya da uyumsuz kolaylıkla kombinleyebileceksiniz. 1950’li yılların romantik görünümü 80’li yılların güçlü tonları ve enerjisiyle birleşiyor ve eğlenceli bir trend ortaya çıkıyor.

2018 Yaz Sahil Modası Trendleri

2018 yaz sahil modası trendleri arasında dikkat çeken bir diğer detay ise, “değişiklik”! Peki değişiklik derken neyi kastediyoruz? Ya 80’li yılların iddialı renkleri ve şaşasına ayak uydurup iddialı bir değişiklik yapacaksınız ya da 50’li yılların romantik esintilerini pastel tonlarla harmanlayıp iddiasız değişiklikler…

2018 Yaz Sahil Modası Trendleri

Her sezonun vazgeçilmez rengi olan siyah, 2018 yaz sahil modasında da vazgeçilmezimiz olacak. sarsılmaz yerini iddialı bir şekilde koruyan siyah özellikle yaz akşamlarının vazgeçilmez kurtarıcısı diyebiliriz. Yaz sezonunun trend parçalarından olan hasır çantalar ve mat altın aksesuarlarla mükemmel bir uyum yakalayacağınız kombininizle yazın en dikkat çekici kadını olacağınıza eminiz!

2018 Yaz Sahil Modası Trendleri

Erkek Sandalet Modelleri İçin Tıklayın.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Ay hepsi çok güzel. Daha deniz sezonunu açmamış biri olarak kesinlikle buradan bakacağım :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu