Moda

2018 Yaz Plaj Modası

2018 yaz plaj modası yine kıpır kıpır, yine capcanlı! 2018 plaj modasında neler var hep beraber bir göz atalım. Vücut tipimize göre mayo ve bikini modelleri renkler ve tabi ki plajların olmazsa olmazı pareolar.

2018 yaz plaj modası

2018 yaz plaj modası yine kıpır kıpır, yine capcanlı! 2018 yaz plaj modasında neler var hep beraber bir göz atalım. Vücut tipimize göre mayo ve bikini modelleri renkler ve tabi ki plajların olmazsa olmazı pareolar. Düşük bel modasının yavaş yavaş azalmasıyla birlikte artık sahillerde bol bol yüksek bel bikiniler görmeye başlayacağız.

Neon Renk Modası Geliyor

Bunun yanı sıra neon renkler yine yerini almış olduğundan daha renkli bir yaz bizi bekliyor, geçen sezon çok fazla görmesek de yavaş yavaş kendini gösteren örgü mayo ve bikiniler bu sezon da iddialı renk ve modellerle ön plana çıkmak için mağazalarda yerlerini aldılar bile.

Ve gelelim asıl meseleye vücut tipimizi biliyor muyuz ?

Bunun içinde yaz plaj modası için alışverişe başlamadan önce aşağıdaki görsele bi göz atalım..

2018 Yaz Plaj Modası

1) Beliniz ince kalça ve göğüs bölgeniz genişse kum saati vücut tipi siz oluyorsunuz ve bunun için de V yaka bikiniler düz ve desenli mayolar tercih edebilirsiniz.

2) Armut vücut tipine sahipseniz, göğüs ve vücudunuzun üst bölgesi kalçalarınızdan darsa bu görsel de sizi anlatıyor demektir. Bunun içinde yapmanız gereken üst bedene oynamak desenli ve renkli bikini üstlerini tercih etmeniz gerekiyor böylelikle bütün dikkatler üst bedene yönelecek alt kısım içinde düz renkler tercih etmelisiniz. Ama ben bikini giymiyorum derseniz eğer bunun içinde iki renkli mayoları tercih etmelisiniz.

3) Omuzlarınız genişse ve kalçalar darsa ters üçgen vücut tipine sahipsiniz demektir. Almanız gereken bikini modelleri üst bölge için düz sade ve straplez modeller tercih etmelisiniz burada da alt bölgeyi hareketlendiriyoruz ve desenli bikini altları tercih ediyoruz. Mayo da bence size mayokiniler çok yakışır .

4) Elmalar, bel bölgesinin kıvrımlı ve dolgun olduğu vücut tipleridir. Sizin yapmanız gereken çok basit 2018 yaz plaj modası bu sezon sizden yana yüksek bel bikini altı ve üste giyeceğiniz aynı renk bikini sizi hem daha zayıf gösterecek hemde fazlalıkları kapatmış olaca..

İşin püf noktalarını öğrendiğimize göre 2018 yaz plaj modası için yapılması gereken tek şey kalıyor alışverişe çıkmak..

Makyajda Kontür Nedir? Nasıl Yapılır?

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Aslında sadece 2018’in değil, 2019’un bile olabilir. Bazı şeylerde moda hiç değişmiyor gibi çünkü <3

  2. Denize giderken dikkat ettiğim tek şey mayomun üstümde olması :D ama okunması gereken bi haber tabiki :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu