Müzik - Festival

2018 İstanbul Komedi Festivali

BKM önderliğinde, ilki 2016 yılında gerçekleşen 2018 İstanbul Komedi Festivali detayları belli oldu. Türkiye’de mizahın trendlerini belirleyen ve sektörde alternatif işler yapılmasının önünü açan BKM, bu yıl da birbirinden iddialı konu ve konuklarla komedi ve mizahseverlere kapılarını açmaya hazırlanıyor. Festivalin bu seneki sloganı ise “Söyleyin de beraber gülelim!”

BKM önderliğinde, ilki 2016 yılında gerçekleşen 2018 İstanbul Komedi Festivali detayları belli oldu.

2017 yılında da Kasın ayında düzenlenen festival Kemal Sunal Sergisi, Doğu Demirkol, Vejetaryen Aslanın Hikayesi – Eaten, “Tosunlar” Daima, Naif Bey ve Yaveri Gökhan, Güldüy Güldüy Show Çocuk “Best Of”, Cem İşçiler, Hayrettin, Ali Biçim, Naz Osmanoğlu, Anlatan Adam, Ömür Özdemir, Mutfak Atölyesi, Doğaçlama Tiyatro Ligi, Ege Kayacan, Okan Çabalar, Yasemin Şefik, Güldür Güldür Show, Açık Mikrofon gibi ünlü komedyenleri ağırlamıştı. Bunun dışında Lauren Pattison, BKM Mutfak Yeni Çırak, Serra Yılmaz ve Ayşenil Şamlıoğlu, Sunay Akın, Gül Sunal, Suzan Kardeş, Enes ve Tolga, Ata Demirer Gazinosu, Deniz Alnıtemiz, Tuna Kalınsaz, Cihan Talay, Alper Kul, Yılmaz Erdoğan – Münaşaka, Erdil Yaşaroğlu Keynote Atölye, Alpay Erdem ve Nilgün Belgün gibi birbirinden ünlü konuk ve etkinliklerle dolu dolu geçmişti.

2018 İstanbul Komedi Festivali
2018 İstanbul Komedi Festivali

İstanbul’un şehir kültürüne yeni dinamikler kazandırmayı hedefleyen BKM, bu doğrultuda düzenleyeceği 2018 İstanbul Komedi Festivali ile bu senede mizah aleminin ulusal ve uluslararası en iyi isimlerini ağırlayacak.

Bu yıl 2 – 18 Kasım 2018 tarihlerinde gerçekleşecek olan İstanbul Komedi Festivali’nde de gülmeye ve doyasıya eğlenmeye hazır olun. “Söyleyin de beraber gülelim!” sloganıyla misafirlerine soluksuz bir komedi ayı yaşatacak olan etkinlik çeşitli mekanlarda gerçekleşecek.

Tüm 2018 Yaz Festivalleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

İstanbul Komedi Festivali 2 – 18 Kasım 2018 tarihlerinde gerçekleşecek

Komedinin her alanında yaratıcı ve yol gösterici unsurların bulunduğu festival Kasın ayını komedi ayına çevirecek. Komedi ve mizah alanında uluslararası bir platform oluşturmayı amaçlayan festival, geleneksel Türk mizahından da asla vazgeçmiyor.

Festivalin bu yıl Türkiye ve dünyadan birçok komedyen ve mizah ustasının katılımlarıyla gerçekleşmesi bekleniyor. Festivalde mizah temalı sergiler, komedi şovlar, stand-up gösterileri, paneller, komedi filmleri gösterimi gibi birçok etkinlik bulunacak. Geniş bir etkinlik yelpazesine sahip olan bu festival muhakkak takip edilmeli.

2018 İstanbul Komedi Festivali
2018 İstanbul Komedi Festivali

Kasımda gülmek başkadır!

Bu yıl 3. sü düzenlenecek olan 2018 İstanbul Komedi Festivali‘nin etkinlik programında ise şu isimler bulunuyor: Onur Gökçek, Yasemin Şefik, BKM Mutfak – Tek Tek, Stand-up Turkey, Alpay Erdem gibi komedyenler bulunuyor. Ayrıca liste Tuna Kalınsaz, Doğu Demirkol, BKM Mutfak Açık Mikrofon, Jim Gaffigan gibi başarılı isimlerle de devam ediyor.

Başta Beşiktaş BKM sahnesi olmak üzere, İstanbul ‘un çeşitli yerlerinde gerçekleşecek olan etkinlik biletleri için buraya tıklayabilirsiniz.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu