Moda

2018 İlkbahar Yaz Moda Saç Renkleri Hangileri?

2018 İlkbahar Yaz moda saç renkleri hangileri? Sürekli değişen trendlere ayak uydurmak gittikçe zorlaşıyor. Saçlarının rengini değiştirmek mi istiyorsun? Kararsız mı kaldın ? O zaman bu yazımızı okuyarak fikir sahibi olabilirsin.

2018 İlkbahar Yaz Moda Saç Renkleri Hangileri hep birlikte inceleyelim.

Bu Yazın Trend Renkleri:

1. Gümüş Sarısı:

Sarı saç rengi ve tonları her dönem moda olmuştur. Bu yaz biraz daha farklı ve gösterişli tonlarının moda olduğunu görüyoruz. Gri tonlarında görünen saç renginde platin sarı parlamalar da görülmektedir. Dikkatli kullanılması gereken, özel bakım isteyen bir renktir.

2. Bal Karamel:

Sezonun gözde tonlarından olan karamel, bu yaz da en moda renkler arasında yerini alıyor. Hollywood yıldızlarının da tercihi arasında sıklıkla yer alıyor. Kullanımı kolay, sıcak bir renk arayanlara şiddetle tavsiye ediyoruz.

3. Gökkuşağı Renkleri (Unicorn Hair):

Büyük cesaret isteyen, pastel tonlardan oluşan unicorn denilen saç rengi bu yaza damgasını vuracak gibi duruyor. Bu saç renklerini uygulamak zor olduğundan mutlaka profesyonel bir uygulama yaptırmak şart yoksa sonuçlar oldukça kötü olabilir. Bu saç rengini son zamanların ünlülerinden Christina Aguilera, Katty Perry ve Nicki Minaj gibi isimler uyguladığı için oldukça hızlı yayıldı ve bu yaz genç kızlar arasında revaçta olacak.

4. Gece Kızılı:

İrize denilen bu saç rengi 2018 yılı yaz ayına damgasını vuran bir diğer saç rengi. Oldukça iddialı olan kızılın bu tonunu kullanmak cesaret istiyor. Bakımı zor olmasına rağmen çekici ve tutkulu bir renk olması açısından tercih ediliyor. Düzenli bakım yapmanız şart.

5. Eriyen Saç Renkleri- Sombre:

Ombre modasının ardından yeni bir trend yayılmaya başladı sombre, ne demek sombre: Doğal saç renginden başlayarak aynı rengin farklı tonlarının saç uçlarına doğru açılarak yumuşak geçişler oluşturması. Ombre gibi sert geçişleri olmadığı için gittikçe daha çok tercih edilmeye başlıyor. Üstelik kendi saç rengini değiştirmek istemeyen kadınlar saç uçlarına rahatlıkla uygulayabiliyor.

6. Facelight Balyaj:

Saçlarının ön kısımlarını ve yüzünüzün etrafını saran bölümlerine, kullandığınız rengin açık tonlarını uygulayarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu yaz ışıltıyla parlamak ve daha doğal görünmek için oldukça uygun ve kullanışlı bir model olacaktır.

                           Perma Nedir? Merak Ettikleriniz Bu Linkte

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu