içinde

2018 Gelinlik Trendleri

2018 Gelinlik Modelleri

2018 gelinlik trendlerini sizler için araştırdık! İlkbahar ve Yaz aylarının da gelmesiyle başlayan düğün sezonunda en trend gelinliği giyip hafızalara kazınmak istemez misiniz? Eğer bu sene evleniyorsanız, gelinlik seçimi hakkında aklınıza gelebilecek her şey bu yazıda!

2018 gelinlik trendlerini derlediğimiz bu haber tam da size göre! 2018’in gelmesiyle hayatımızda yeni ve temiz sayfalar açmak için temennilerde bulunduk çoğumuz… Kimimiz iyi bir iş, kimimiz sağlık, huzur dilerken, kimilerimiz de mutlu bir yuva kurmak için dilekler tuttu. Evlilik dilekleri kabul olanlardansanız yazıyı dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. Klasik gelinlik modellerini geride bırakmaya ve yepyeni gelinlik trendleriyle tabuları yıkmaya hazır mısınız?

2018 gelinlik trendlerini araştırdığımız bu yazımızda sizleri en çok şaşırtacak olan şey kuşkusuz, beyaz gelinlik renginin dışına çıkacak olmanız! 2018 Pantone yılın rengi olan ultraviolet, gelinlik modelleri başta olmak üzere, düğün organizasyonunun her aşamasında karşımıza çıkıyor! Bunun yanı sıra kırmızı ve koyu tonlardaki gelinlik modelleri de 2018 gelinlik trendleri arasında yer alıyor. Klasik beyaz ve tonlarından vazgeçer misiniz bilemiyoruz ama, hayatınızın en unutulmayacak gecesinde farklı gelinlik rengi ile hafızalara kazınmak hiç fena bir fikir değil!

2018 İlkbahar – Yaz gelinlik trendlerinde dikkat çeken diğer noktalardan biri de, açıkta kalan omuzlar! Omuzları açıkta bırakan gelinlik modelleri romantik yanınızı ortaya çıkarırken, daha zarif bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Yine 2018’in trendlerinden biri olan ve duvakların papucunu dama atacak olan pelerinlerle de gelinlik kombininizi tamamlayabilirsiniz. Omuzlardan aşağı süzülen dantel pelerinlerle kendinizi gizemli bir filmin başrol oyuncusu hissedebilirsiniz!

Klasik gelinlik modellerini bu sene neredeyse hiç görmeyeceğiz diyebiliriz. Çünkü, 2018 gelinlik trendleri arasında dikkatimizi çeken noktalardan biri de kabarık ya da prenses modellerine çok fazla rastlamıyor olmamız. Alışılagelmiş kabarık ya da prenses gelinlik modellerinin yerine cesur bacak dekolteli balık gelinlik modelleri bu sezon revaçta olacak. Üst ve alt parçalarda kullanılan transparan detaylar ise fiziğine güvenen kadınların vazgeçilmezi olacak diyebiliriz.

2018 yılında yuva kuracak düğün sahiplerine şimdiden mutluluklar dileriz… 🙂

yym tarafından yazılmıştır.

Shall We? olmadan yapamaz O!

Prens Adaları – Adalarda Bir Gün

2018 GELİN MAKYAJI TRENDLERİ