SON DAKİKA

2018 Gelinlik Trendleri

love
2018 Gelinlik Trendleri

2018 gelinlik trendlerini sizler için araştırdık! İlkbahar ve Yaz aylarının da gelmesiyle başlayan düğün sezonunda en trend gelinliği giyip hafızalara kazınmak istemez misiniz? Eğer bu sene evleniyorsanız, gelinlik seçimi hakkında aklınıza gelebilecek her şey bu yazıda!

2018 gelinlik trendlerini derlediğimiz bu haber tam da size göre! 2018’in gelmesiyle hayatımızda yeni ve temiz sayfalar açmak için temennilerde bulunduk çoğumuz… Kimimiz iyi bir iş, kimimiz sağlık, huzur dilerken, kimilerimiz de mutlu bir yuva kurmak için dilekler tuttu. Evlilik dilekleri kabul olanlardansanız yazıyı dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. Klasik gelinlik modellerini geride bırakmaya ve yepyeni gelinlik trendleriyle tabuları yıkmaya hazır mısınız?

2018 gelinlik trendlerini araştırdığımız bu yazımızda sizleri en çok şaşırtacak olan şey kuşkusuz, beyaz gelinlik renginin dışına çıkacak olmanız! 2018 Pantone yılın rengi olan ultraviolet, gelinlik modelleri başta olmak üzere, düğün organizasyonunun her aşamasında karşımıza çıkıyor! Bunun yanı sıra kırmızı ve koyu tonlardaki gelinlik modelleri de 2018 gelinlik trendleri arasında yer alıyor. Klasik beyaz ve tonlarından vazgeçer misiniz bilemiyoruz ama, hayatınızın en unutulmayacak gecesinde farklı gelinlik rengi ile hafızalara kazınmak hiç fena bir fikir değil!

2018 İlkbahar – Yaz gelinlik trendlerinde dikkat çeken diğer noktalardan biri de, açıkta kalan omuzlar! Omuzları açıkta bırakan gelinlik modelleri romantik yanınızı ortaya çıkarırken, daha zarif bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Yine 2018’in trendlerinden biri olan ve duvakların papucunu dama atacak olan pelerinlerle de gelinlik kombininizi tamamlayabilirsiniz. Omuzlardan aşağı süzülen dantel pelerinlerle kendinizi gizemli bir filmin başrol oyuncusu hissedebilirsiniz!

Klasik gelinlik modellerini bu sene neredeyse hiç görmeyeceğiz diyebiliriz. Çünkü, 2018 gelinlik trendleri arasında dikkatimizi çeken noktalardan biri de kabarık ya da prenses modellerine çok fazla rastlamıyor olmamız. Alışılagelmiş kabarık ya da prenses gelinlik modellerinin yerine cesur bacak dekolteli balık gelinlik modelleri bu sezon revaçta olacak. Üst ve alt parçalarda kullanılan transparan detaylar ise fiziğine güvenen kadınların vazgeçilmezi olacak diyebiliriz.

2018 yılında yuva kuracak düğün sahiplerine şimdiden mutluluklar dileriz… 🙂

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

21 Temmuz 2018, 19:46

Topuklu Ayakkabı Çeşitleri – Topuklu Ayakkabının Tarihçesi

Topuklu Ayakkabı M.Ö ‘lerine dayanan bir çok belgeye rağmen topuklu ayakkabının tarihi kesin olarak bilinmemektedir. Fakat  topuklu ayakkabının yaygınlaşmaya ve kullanılmaya başlamasını ihtiyaç doğrultusunda tetikleyen olay ise 1533 yılında yaşanmıştır. Peki O tarihte ne oldu ? Dişiliğin Göstergesi Topuklu Ayakkabıların Tarihçesi 1533 yılında Floransa’nın ünlü ailelerinden olan Medicis’lerin kızı Cetherine...

Devamını Görüntüle