Teknoloji

2018 Yılının En İyi Yazıcıları

2018 yılının en iyi 5 yazıcısını sizler için derledik. En pahalıdan en ucuza doğru listelediğimiz yazımız sonunda ‘Hangi yazıcıyı almalıyım’ sorusuna umarız cevap bulabilirsiniz.

Yazıcıların günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden olduğunu söylesek yanılmış olmayız. Gerek işte gerek evde bir şekilde yazıcı kullanıyoruz. Bazen bir belge yazdırmak için bazense bir fotoğraf. Bu neticede piyasada ihtiyacımıza yönelik bir yazıcı bulmak mümkün. Kimi yazıcılar sadece fotoğraf baskısı üzerine uzmanlaşmışken, kimi yazıcılar ise ofis kullanımına uygun olarak çok hızlı baskı işlemi gerçekleştirebiliyorlar. Bunların dışında birde hepsi bir arada yazıcılar var. İşte 2018 yılının en iyi yazıcıları listesi:

1. Epson Sure Color SC-P400 Fotoğraf Yazıcısı

Epson Sure Color SC-P400 Model Yazıcı

Epson Sure Color SC-P400 listemizin ilk ve en pahalı ürünü. 5483₺ gibi oldukça yüksek bir fiyata sahip olan fotoğraf yazıcısı, satış fiyatını ise oldukça hak ediyor. Fotoğrafçılığı kendine meslek edinmiş veya edinmeyi düşünen insanlar için birebir olan ürün kullanıcıyı oldukça tatmin edecek düzeyde performans sergiliyor. 8 kartuşlu olan yazıcı oldukça kaliteli çıktı veriyor. Fotoğraf yazıcısının baskılarında, renklerde ki doğruluk ve doygunluk kalitesi oldukça iyi. 13×19 inçlik kağıt ebatlarına kadar çıktı verebilen yazıcının baskı süresi ise bir kaç dakika sürüyor. Bu ufak olumsuzluğu ise belirttiğimiz gibi baskı kalitesi gideriyor.

2. Brother HL-L2376DW Lazer Yazıcı

Brother HL-L2376DW Model Yazıcı

Brother HL-L2376DW model yazıcının satış fiyatı ise 1616₺. Güvenilir ve kompakt mono lazer yazıcı olan model, küçük veya orta ölçekli ofislerin tam olarak ihtiyacını karşılayabilecek bir işlevselliğe sahip. Dakikada tam 34 sayfaya kadar çıktı alabiliyor. Sınıfında lider baskı hızı ve otomatik çift taraflı baskı özelliğiyle işyerinde ki verimliliği oldukça artırıyor. Akıllı telefonlardan kablosuz olarak yazdırmaya olanak sağlayan yazıcı; dahili kablolu, kablosuz ve USB arabirimleri dahil çok yönlü seçeneklerle bağlantı kurmaya olanak sağlıyor. Yazıcının kağıt kapasitesi ise tam olarak 250 sayfa. Bu sizi yazıcıya sürekli kağıt koyma derdinden kurtarıyor.

3. Canon Maxify MB2750 Hepsi Bir Arada Ofis Yazıcısı

Canon Maxify MB2750 Model Yazıcı

Canon Maxify MB2750 Model hepsi bir arada özellikli ofis yazıcısının fiyatı ise 1350₺. Ev ve ofis kullanımı için birebir olan hepsi bir arada model ile; tarama, fotokopi, faks, ve fotoğraf baskısı gibi işlemlerin tamamını gerçekleştirebilirsiniz. Bulut entegrasyonu ve mobil baskı gibi farklı işlevlere sahip olan yazıcı, bitmeyen kartuş sistemine sahip ve tam tamına 500 sayfa kağıt kapasitesine sahip. Sürtünmeye dayalı mürekkepler ile koyu siyahlara, parlak renklere ve canlı metinlere sahip müthiş baskılar sunuyor. Baskı hızı da baskı kalitesi ile aynı oranda etkileyici. Yazıcı açıldıktan 6 saniye içerisinde ilk siyah beyaz baskıyı veriyor. 0.2 kWh değerinde ki son derece düşük enerji tüketimi ile de ekonomik bir kullanım sağlıyor. Diğer özelliklerinin yanında mürekkep verimliliği ile dikkatleri üzerine çeken cihaz, 1200 sayfa siyah beyaz ve 900 sayfa renkli baskı verimliliğine sahip.

4. HP Sprocket Taşınabilir Fotoğraf Yazıcısı

HP Sprocket Model Yazıcı

Hp Sprocket taşınabilir fotoğraf yazıcısının fiyatı 479₺. Fotoğraf çekmeyi sevenlerin, gezginlerin vb. bir çok kullanıcının oldukça işine yarayan ve beğendiği HP Sprocket, kullanımı ve ufak boyutları sayesinde taşınabilirliği oldukça kolay bir yazıcı. Akıllı telefonlarıyla devamlı fotoğraf çeken ve bu anları fiziksel bir şekilde saklamak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir ürün. Cihazı kullanmak için akıllı telefon ile yazıcıyı bluetooth ile eşleştirmek yeterli. Taşınabilir fotoğraf yazıcısı, ‘Zink’ adı verilen mürekkepsiz bir yazma sistemi kullanıyor. Yazıcının kağıdı ısıyla etkileşime geçiyor ve kağıt üzerine renkler oluşuyor. Bu sayede anlık fotoğraf baskısı alabiliyorsunuz.

5. Canon PIXMA E484 Ekonomik Yazıcı

Canon PIXMA E484 Model Yazıcı

Listemizin son ürünü olan Canon PIXMA E484 ekonomik yazıcının fiyatı ise 357₺. Ev veya küçük ölçekli ofisler için ideal olan yazıcı ile 4800 dpi çözünürlüğünde ve etkileyici ayrıntı seviyelerinde hızlı ve yüksek kaliteli baskı deneyimi yaşayabilirsiniz. Uygun maliyetli mürekkepleri daha az kullanmak için buluta bağlanıp, daha çok baskı alabilirsiniz.

Nokia 8810 Satışa Çıktı

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu