Astroloji

20-31 Ağustos Astroloji Yorumları

20- 31 Ağustos astroloji yorumları özeti için doğru yerdesiniz. Öncelikle herkesin bayramını kutlarım. Sevdiklerimizle birlikte huzurlu ve keyifli zamanlar geçireceğimiz bir bayram olsun. Bayram vesilesi ile ben de sizlere bayram boyunca nasıl enerjiler içinde olacağımızı genel bir şekilde yazmak istedim. Yaz boyunca bir çok gökyüzü olayı ile karşı karşıya kaldık. Ancak Ağustos bitimi ile gökyüzü biraz da olsa sakinleşecek ve daha rahat zamanlara doğru geçiş yapabileceğiz. 26 Ağustos’ta bir dolunay yaşayacağız. Bunun etkilerini de daha sonraki yazımda açıklayacağım. Biz şimdi 20 Ağustos itibariyle bayram haftası süresince ve ağustos’un son haftasında bizleri neler bekliyor bir bakalım.

Ağustos Astroloji Yorumları

20- 26 Ağustos Haftası Astroloji Yorumları

20 Ağustos 2018- Pazartesi

Haftaya başlarken kafamız biraz dağınık olabilir. Dışarıda olmak, sosyalleşmek, kısa geziler yapmak isteyebiliriz.
Hatta ani bir seyahat programı yaparak kendimizi bile şaşırtabiliriz.

21 Ağustos 2018- Salı

İşlerimizi planlamak ve programlı bir şekilde hareket etmek için doğru bir gün. Elimizden kaçtığını düşündüğümüz fırsatlar karşımıza çıkabilir bunları değerlendirmek yine bize kalmış ama güzel enerjiler var doğru kullanalım.

22 Ağustos 2018- Çarşamba

Bugün gökyüzü açıları bizlere der ki; intikamdan uzak durun. Üzerimizde biraz duygusal baskı hissedebiliriz. Hayatımızdaki kadınlar ile ilgili sıkıntılar gündeme gelebilir. Güç savaşlarından, fikir çatışmalarından uzak durmalıyız. Güzel enerjiler de var bunları da biriken işlerimize konsantre olmak için kullanırsak başarılı olabiliriz.

23 Ağustos 2018- Perşembe

Güneşin Başak Burcuna geçtiği gün bugün. Başak burcu olan kişilerin doğum günleri bugün itibariyle başlıyor. İçimizdeki enerjileri doğru yönlendirmemiz gereken bir gündeyiz ve bunun için çaba sarfetmemiz gerekecek. Sonunu düşünmeden bazı kararlar ve riskler alabiliriz, bundan dolayı da üzerimizde baskı hissetmemiz çok normal. Aklımıza gelen düşünceleri somut hale getirmek için çalışmalıyız.

24 Ağustos 2018- Cuma

Özgürlüğümüz bugün her şeyden önce geliyor. Geleneksel olana karşı tavırlı olabiliriz. Biraz agresif davranabiliriz, atılım yapma isteği içinde de olabiliriz. Enerjimizi dengelemek için spora yönelmeli kendimizi rahatlatmalıyız.  Hobilerimiz için para harcama eğiliminde olabiliriz. Eğlenceli keyifli zamanlar geçirmek için de doğru bir gün.

25 Ağustos 2018- Cumartesi

Düşüncelerimiz ve davranışlarımız birbiriyle örtüşmeyebilir. Aşk ve mutluluk için harika bir gün. Güzel konuşmalar yaparak, iletişim kurarak, istediklerimiz doğru şekilde ifade etmeye çalışarak geçirebiliriz bugünü. Zihnimiz açık, zekamız yüksek ve motivasyonumuz dorukta olacak bugün hedeflerimizle ilgili girişimlerde bulunabiliriz.

26 Ağustos 2018- Pazar

İşte geldik en önemli günlerden birine.. Bugün Balık burcunda bir dolunay olacak. Böyle günlerde enerjimiz düşük olabilir. Agresif, gergin ve karışık duygu durumları içinde olabiliriz. Duygusal dengemizi korumaya çalışmalıyız. Yarım kalan işleri bitirme telaşına düşebiliriz ve adapte sorunu yaşayabiliriz. Bazı durumlarla ilgili hayal kırıklığı yaşayabiliriz, böyle bir durumla karşılaşırsak hatalarımız nelerdi bunlar üzerine düşünmemiz gerekebilir.

27- 31 Ağustos Haftası Astroloji Yorumları

27 Ağustos 2018- Pazartesi

Tatil bitimi ilk iş günü geldiğinde Mars’ta retro hareketini bitirip ileri hareketine başlayacak. Sorumluluğumuz olan konularda girişimlerde bulunmak için atılım yapabiliriz. Kendimizi istekli, azimli ve hırslı hissedebiliriz. Aşk konularında da olumlu gelişmeler bizleri bekliyor.

28 Ağustos 2018- Salı

Aldığımız yaraların üstünü kapatmak, şifalanmak ve kendi kendimizi iyileştirmek için doğru bir gün. Bir konu ile ilgili bir türlü adım atamıyorsanız, bugün kendinizi cesur hissedebilirsiniz. Bir probleminiz var ise bugün çözüm yolu bulmak için destekleyici etkiler var.

29 Ağustos 2018- Çarşamba

Bugün önemli görüşmeler yapabiliriz, bu görüşmelerde kendimizi cesurca ifade edebilme şansı bulabiliriz. Bir anlaşma yapacaksak uygun bir gün. Çevremizdeki insanlarla aramıza soğukluk girebilir, gerginlikler yaşanabilir.

30 Ağustos 2018- Perşembe

Realist olacağımız bir gün bizleri bekliyor. Ruh halimizde değişiklikler yaşayabiliriz. Gülerken bir anda ağlayabilir, ağlarken bir anda sinirlenebiliriz. Akşama doğru enerjik hissedebiliriz, dışarıda sosyal aktiviteler yapmak isteyebiliriz.

31 Ağustos 2018- Cuma

Rahatımıza düşkün olacağımız ayın bu son gününde, kendimizi keyifli ve huzurlu hissedebileceğimiz ortamlar yaratabiliriz. Açık havada yürüyüş, konser, sohbet için ideal bir gün. Gelecek planlarımız ile ilgili düşüncelere dalabiliriz. Mantığımız ön planda, sağlam adımlarla ilerleme isteği içinde olabiliriz.

 

Ağustos Astroloji Yorumları yazımın sonuna geldim. 26 Ağustos Dolunay yazım için beklemede kalın. Burçlara göre detaylı Ağustos ayı burç yorumları yazım için de aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Ağustos Ayı Burç Yorumları 2018

Mutlu Bayramlar..

Sevgiyle…

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu