Sinema

2 Dakikalık Korku Filmi – İzlemeye Cesaretin Var Mı?

Korku filmi sevenlerden misiniz? Yoksa “almayayım alana da mani olmayayım”cılardan mı? Hangi tarafta olursanız olun 2 dakikalık bu korku filmini mutlaka izleyin!

Ödüllü kısa film “Salt” izlediğiniz en kısa ama en etkili korku filmi!

2 dakikalık bir korku filmi, kendi türünde ne kadar başarılı olabilir? Birazdan izleyeceğiniz kısa film, aldığı ödülden de yola çıkacak olursak baya başarılı diye düşünüyoruz. Korku türündeki filmler ilginizi çekiyorsa bu kısa filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Yönetmenlik koltuğunda Rob Savage’ı gördüğümüz 2 dakikalık kısa filmin senaryosu, Jed Shepherd ve yine yönetmenlik koltuğunda oturan Rob Savage’a ait. Bu 2 dakikalık korku filminin oyuncuları ise Alice Lowe, Beau Gadson ve James Swanton.

Mutlaka İzlemeniz Gereken Yabancı Diziler

2 dakikalık kısa filmde bir anne ve kızının gerilim dolu saniyelerini izleyeceksiniz. Gerilimi, korkuyu tüm benliğinizle hissedeceğinize eminiz! Horror Short “Hollyshorts Film Festivali’nde ödül alan korku filmi hakkında yorumlarınızı merak ediyoruz. İşte karşınızda “Salt”

London Film Festival 2018, Fantastic Fest 2018, LA Shortsfest 2018, Hollyshorts 2018, Frightfest 2018 gibi festivallere de katılan kısa filmin umuyoruz ki devamı gelir…

2019’da Vizyona Girecek Filmler

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

12 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu