Astroloji

18 Şubat Haftalık Burç Yorumları

18 Şubat haftalık burç yorumlarına hoş geldiniz! Bu hafta aşırı hareketli bir hafta olacak. 19 Şubat ile birlikte gerçekleşecek kritik geçişlere dikkat! Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık haftalık burç yorumları sizlerle.

18 Şubat Haftalık Burç Yorumları

19 Şubat günü, saat 18.54 itibari ile Güneş ve Ay karşıtlığı meydana geliyor. Yani bu ne demek diye soracak olursanız size cevabımız “Dolunay” olacaktır. Öncelikle 19 Şubat’ta yaşanacak bu Dolunay hakkında biraz bilgi verelim…

19 Şubat Dolunay’ın etkileri ne olacak?

19 Şubat Salı günü 18.54 sırasında bir Dolunay meydana gelecek. Balık burcuna geçen Güneş ve yine Balık burcunda olan Ay, karşı karşıya geliyor. Meydana gelecek bu Dolunay’ın yükseleni ise Başak burcu. Özellikle Başak ve Balık burcundan olanlar bu Dolunay’dan bir hayli etkilenecek.

Gökyüzünde oluşan Dolunaylar, astrolojide son ya da bitiş anlamlarına gelir. Bu dönemde ilişkinizi bitirebilir, hoşnut olmadığınız bazı şeyleri sonlandırabilirsiniz. Başak burcunun sahip olduğu enerji, Balık burcunun tam tersi bir enerjidir. Bu da olayların kontrolü konusunda hevesli olmak, hayatı akışa bırakamamak demek. Aynı zamanda aklın duyguların önünde olması anlamına gelir.

Şiron Koç burcuna geçiyor

Yine 19 Şubat günü, Şiron Balık burcundan Koç burcuna geçiş yapıyor olacak. 2027 yılına kadar Koç burcunda kalacak olan Şiron, zorluklara göğüs gereceğimizi, yalnızca kişinin kendisine değil, etrafındakilere de faydalı oldukça kendisinin de şifalanacağını hatırlatıyor olacak.

Şimdi gelelim 18 Şubat haftalık burç yorumlarına…

18 Şubat haftası Koç burcu yorumu:

Merhaba sevgili Koç burçları. Bu hafta bazı kaygılarınız ön plana çıkacak ve sahip olduğunuz endişeler ışığında bazı yeni kararlar alabilirsiniz. Yaşanacak Dolunay ile birlikte, kaygılarınız rutinlerinize baskın gelecek ve günlük işlerinizde yeni bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Koç burçları için bu hafta önemli bir gelişme daha yaşanacak. Balık burcundan Koç burcuna geçen ve 2027 yılına kadar Koç burcunda kalacak olan Şiron, kendinizi anlamanıza ve doğrularınızı bulmanıza ışık tutacak.

18 Şubat haftası Boğa burcu yorumu:

Merhaba sevgili Boğalar. Mars burcunuzdaki seyahatine devam ediyor. Bu da hayat enerjinizi istediğiniz gibi yöneteceğiniz anlamına geliyor. 19 Şubat Salı günü yaşanacak olan Dolunay, arkadaşlarınız ve aşk hayatınız ile ilgili konuları gündeme getirecek.

Hayattan keyif alarak yaşamak en büyük özelliğiniz. Bu hafta yaşanacak Dolunay, size büyük bir keyif yaşatacak olsa da, bazı konuları kapatma kararı alabileceğinizi de unutmayın. Aşk hayatınızdaki dalgalanmalar bu hafta tavan yapabilir. İlişkinizde yaşayacağınız bir farkındalık ile birlikte ilişkinizi başka bir boyuta getirmeyi düşünebilirsiniz.

18 Şubat haftası İkizler burcu yorumu:

18 Şubat haftalık burç yorumlarında sıra İkizler burcunda. Merhaba sevgili İkizler… Bu hafta iş ya da yuvanız ile ilgili değişimler yaşanabilir. Yuvanız ile ilgili, bu yaşadığınız ev ya da aileniz olabilir, bazı kararlar alacak ve bu kararlar doğrultusunda olaylara yön vereceksiniz. Ev değiştirmek ya da taşınmak gibi konular gündeminize gelebilir.

Bu sene ortaklıklar, evlilik ya da ilişkiniz konusunda çok şanslı olacağınızı tekrar hatırlatarak, ikili ilişkilerinizden aldığınız güçle ne kadar kararlı olduğunuzu çok iyi sergileyeceksiniz. Aileden kalacak bir miras ya da devam eden bir davanız varsa bu konularda yaşanılan gerginliklerin azalacağını da belirtelim.

18 Şubat haftası Yengeç burcu yorumu:

Merhaba sevgili Yengeçler. Yaşanacak olan Dolunay yakın arkadaşlarınız, akrabalarınız ya da kardeşleriniz ile ilgili konularda kritik kararlar ve farkındalıklar yaşayacağınızı gösteriyor. Bu farkındalıklar ile birlikte ilişkilerinizde geride kalacak bir döneme geçiş yapıp, yepyeni bir döneme başlayabilirsiniz.

2021 yılına kadar burcunuzda gerçekleşecek olan tutulmalar, yepyeni bir hayat anlamına geliyor. Yenilik kulağa güzel gelse de, bu yeniliklere geçiş sürecince zaman zaman çok yorulduğunuzu hissedeceksiniz. Ama dayanıklı olun sevgili Yengeçler… Sonunda mutlu olan taraf siz olacaksınız.

Bu hafta dostlarınız, kardeşleriniz ve iletişim tonunuz üçlüsüne dikkat etmenizde fayda var.

18 Şubat haftası Aslan burcu yorumu:

Merhaba Aslanlar. Bu hafta sizi zorlayacak en kritik konu parasal konular olacak. Kendi emekleriniz ile kazanmış olduğunuz şeyler ile ilgili bir dönem kapanıyor ve yepyeni bir döneme adım atıyorsunuz. Bu değişim ile ilgili uzun süredir düşünüyordunuz. Tamamen mantığınıza dayanarak aldığınız bu değişim kararında en büyük destekçiniz aileniz olacak.

İş hayatınızda yaşanan tempo, keyif ve huzur enerjinizi daha da yükseltecek ve bu sebeple orada daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Hayattan alacağınız keyif şu sıralar artıyor gibi. Aşk hayatınızda da sürpriz gelişmelere açık olun! Biraz da sağlığınıza dikkat etmeyi ihmal etmeyin.

18 Şubat haftası Başak burcu yorumu:

18 Şubat haftalık burç yorumlarında sıra Başak burcunda. Sevgili Başaklar, bu hafta yaşanacak olan Dolunay’da en çok etkilenecek burçlardan biri siz olacaksınız. Hayatı akışına bırakmak konusunda pek de iyi olmayan Başak burçları bu hafta, ısrarla kapamak istemediğiniz bazı olayları Dolunay ile birlikte kapatmanıza yardımcı olacak. Özellikle kendiniz ile ilgili olan bazı konularda, yani bu iş ya da dış görünüşünüz gibi konular olabilir, bazı kararlar almanız olası.

Karşıt burcunuz Balık’ta seyahat eden Güneş, ilişki, ortaklık ya da evlilik ile ilgili bazı gelişmeleri gündeme taşıyacak. Zihninizi toparlamakta zorlanacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili Başak burçları. Neptün ve Mars kavuşumu ile birlikte daha fazla melankolik olabileceğinizi de belirtelim.

18 Şubat haftası Terazi burcu yorumu:

Selamlar sevgili Teraziler. 12. evinizin yöneticisi olan Başak Ay burcuna geçtiği için, 6. evinizde olan Güneşle karşı karşıya geliyor. Meydana gelen Dolunay, bilinçaltınızda yaşattığınız kaygılarınız ve korkularınızı gün yüzüne çıkararak onlarla yüzleşmenize sebep olacak. Kaygı ve korkularınıza farklı bir pencereden bakacak, bu farklı pencere sayesinde aslında büyüttüğünüz gibi olmadıklarını anlamanıza yardımcı olacak.

Ailenizden maddi anlamda destek görebilirsiniz. Fakat bu destek konusunda bazı pazarlıklar gündeme gelebilir. Birkaç zamandır canınızı sıkan çeşitli ödemelerinizi yapılandırma yoluna girebilir, bütçeniz için en uygun hale getirerek ödemelerinize devam edebilirsiniz.

18 Şubat haftası Akrep burcu yorumu:

18 Şubat haftalık burç yorumlarında sıra Akrep burcunda. Bu hafta Akrep burçlarının hayatında platonik aşklar varsa, bitiş ve sonlanmalar gündeme gelebilir. Detaylar konusunda oldukça hassassınız. Bu sebeple olayları yorumlama şeklinizde değişiklikler meydana gelebilir ve bu sebeple önemli kararlar alabilirsiniz. Bu haftanın tadını en iyi çıkaracak olan burçlardan biri de sizsiniz sevgili Akrepler…

Çocuk sahibi olan Akrepler, bu konular ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Yay burcunda hareket eden Jupiter’in maddi anlamda size bereket getireceğini de ekleyelim.

18 Şubat haftası Yay burcu yorumu:

Sevgili Yaylar merhaba. 19 Şubat ile bilikte yaşanacak olan Dolunay, iş yaşamınızda yeni gelişmeleri işaret ediyor. Bu gelişmelerle yepyeni bir döneme de adım atacaksınız. Aileniz ya da eviniz konusunda kontrolünüz dışında gerçekleşecek durumlar söz konusu olabilir. Bu olaylar karşısında sert çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz.

Boğa burcunda seyir halinde olan Mars, rutin işlerinizi daha keyifli yapmanıza yardımcı olacak. Bu şekilde keyifle ilerleyeceğiniz hafta ile birlikte, gökyüzünün size göz kırptığını, bereket ve şansın 1 yıl kadar daha yanınızda olduğunu da ekleyelim. Bu şansınızı iyi değerlendirmenizi öneriyoruz.

18 Şubat haftası Oğlak burcu yorumu:

Merhaba sevgili Oğlaklar. Bu yıl evlilik, ortaklık ya da ilişkiler konusunda kontrolünüz dışında gelişecek sürpriz durumlar ortaya çıkabilir. Bu hafta gerçekleşen Dolunay, özellikle eğitim hayatınız ya da hobileriniz ile ilgili durumlara daha çok yoğunlaşacağınızı işaret ediyor. Yurtdışı seyahati ile ilgili planlarınız gündeme gelebilir.

Bu hafta kararlarınızı gözden geçireceksiniz. Bazılarını hayata geçirirken, bazılarını da ertelemeyi düşüneceksiniz. Hatta bazı kararlarınızdan tamamen vazgeçebilirsiniz de. Aileniz, arkadaşlarınız ve akrabalarınız ile aranızda geçecek olan iletişiminizde biraz dikkatli adımlar atmanızı tavsiye ediyoruz.

18 Şubat haftası Kova burcu yorumu:

18 Şubat haftalık burç yorumlarında sıra Kova burcunda. Merhaba sevgili Kovalar. 19 Şubat Salı günü itibariyle Güneş’in Balık burcuna geçiş yapması, Kovaların döneminin sona erdiğini gösteriyor bizlere. Bu geçiş ile birlikte Başak burcunda seyir eden Ay ile karşı karşıya gelen Güneş, Dolunay’a sebep olacak.

Dolunay yukarıda da detaylarını anlattığımız gibi bitiş ya da sonları ifade ediyor. Kovalar için bu durumu yorumladığımızda, ailenizden aldığınız maddi desteklerin sona erebileceğini görüyoruz.

18 Şubat haftası Balık burcu yorumu:

Selamlar sevgili Balıklar. Güneş’in Balık burcuna geçmesi, bu haftanın sizler için kritik geçeceğini gösteriyor. Yaşanacak Dolunay ile birlikte en çok etkilenecek burçlardan biri siz olacaksınız. Özellikle evlilik, ortaklık ya da ilişkiler anlamında bitişler ve sona ermeleri yaşayabilirsiniz. Bu sona ermeler sizleri korkutmasın, hemen akabinde yeni başlangıçla yelken açacaksınız.

Merkür ve Neptün gezegenlerinin burcunuzda yaptığı seyahatler, bazı durumlarda pek de mantıklı düşünemeyeceğinizi işaret ediyor. Bu gibi konularda yakınlarınızın fikirlerini almayı ihmal etmeyin. Bu sizin yararınıza olacaktır.

Merkür Balık Burcunda – Mantığımız 17 Nisan’a Kadar Devre Dışı!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Ya bir kere de akreplerin aşktan yana yüzü gülsün ya! o son 101’de kazanmicaktım. Kumarda kazanıp aşkta bodozlanıyorum ahahaha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu