Astroloji

17 Ocak Günlük Burç Yorumları

Haftanın bitmesine son iki gün kala, günlük burç yorumunuzun sizlere söyleyeceklerine kulak verin. Yazımıza geçmeden önce 2019 yılı burç yorumlarınızı “2019 Burç Yorumları- Yeni Yılda Burçları Neler Bekliyor?” haberimizden okuyabileceğinizi hatırlatmak isteriz. 17 Ocak günlük burç yorumları sizlerle.

17 Ocak günlük burç yorumları

Bakalım bugün Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, ikizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep ve Yay burçlarını neler bekliyor… İşte 17 Ocak günlük burç yorumları!

KOÇ BURCU (23 Mart – 20 Nisan)

Son zamanlarda bir hayli yoğun çalışıyorsunuz. Bu yoğun çalışma temposu, iş yerindeki veriminizi azaltıyor ve dikkat eksikliği yaratıyor. Sağlığınız konusundaki olumsuz etkilerine de değinmeden edemeyeceğiz. Var olan sorunlarınızı görmezden gelmeye çalışıyorsunuz. Bu sorunları görmezden gelmeye çalışmanız, onlardan kurtulacağınız anlamına gelmiyor ne yazık ki… Hatta ilişkinizde de var olan bazı görmezden geldiğiniz sorunlar, ilişkiniz için tehlike çanları çalmaya başladı bile… Biraz sakinleşmeli, gerçeklerle ve kendinizle yüzleşmelisiniz.

Koç Burcu Ve Aşk – Burçların Aşk Hayatı

BOĞA BURCU (23 Nisan – 23 Mayıs)

Tempolu çalışmaya bayılıyorsunuz. Sanki işleriniz rutinleştiğinde ya da yavaşladığında içiniz geçiyor, canınız sıkılıyor ve değişik şeylere yöneliyorsunuz. Ocak ayı içerisinde ve 17 Ocak itibari ile Ay’ın bulunduğu konum kendinize güvenmeniz konusunda yardımcı oluyor ve bu sayede de kendinize güveniniz artıyor. Aşk konusunda duygularınıza gem vurmak çok zor. Çok çabuk aşık olabilen bir yapıya sahipsiniz. Başınıza gelen olayları ise anlamak istediğiniz biçimde yorumlamak sizin yaşam tarzınız olmuş.

Boğa Burcu Özellikleri

İKİZLER BURCU (23 Mayıs – 23 Haziran)

İş hayatınızda en büyük silahınız yaratıcılığınız. Bu yaratıcılığınızı kullanarak olayları istediğiniz gibi yönetebiliyor, yönlendirebiliyorsunuz. Çevrenizdekiler tarafından yanlış anlaşılacak olan iyi niyetiniz sizi engelleyecek. Bu kişilerle ikna edici bir şekilde konuşmalı, bu şekilde de sorunlarınızı çözüme kavuşturmalısınız. Bazı durumlarda inatçılığınız başınıza iş açarken, bugün inatçı yönünüz sayesinde başarınızı bir adım ileri taşıyacaksınız.

İkizler Burcu Özellikleri

YENGEÇ BURCU (23 Haziran – 23 Temmuz)

Yaşadığınız duygu yoğunluğunu iş yerinize yansıtmamalısınız. Aynı zamanda öğrenmeniz gereken bir şey de, canınızı sıkan ve sizi üzen olaylara daha gerçekçi bakabilmeniz… Bugün başınıza gelen olaylara sağduyulu bir şekilde yaklaşacak. Bu nedenle de mantıksal hareketlenmeler yaşayacaksınız. İlişkisi olan bir Yengeç burcuysanız, partnerinizle aranızda olan paylaşımların artması ve gündeme gelmesi sebebiyle aranızdaki ilişki yepyeni bir boyut kazanacak.

Yengeç Burcu Özellikleri

ASLAN BURCU (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bugün sizin için heyecan dolu bir gün olabilir. Yeni atılımlar sizi her zaman heyecanlandırmıştır. Bugün yeni olaylar ile ilgili gelişmeler yaşayabilir, bu olaylara sımsıkı sarılabilirsiniz. Maddiyat, gündem konunuz olabilir. Hırslanacak ve para kazanmaya odaklanacaksınız. Hırsınız ve odaklanmanız sayesinde de başarıyı altın bir anahtar gibi elinizde tutacaksınız. İlişkisi olan bir aslan burcuysanız, partnerinizle ufak tefek uyuşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Özellikleri

BAŞAK BURCU (24 Ağustos- 22 Eylül)

İş hayatınızda bazı gelişmeler yaşanabilir. Bu gelişmeler de sizin lehinize sonuçlanacak. Sıkı ve disiplinli çalışmanın meyvelerini toplama zamanı geldi. Ay, bugün burcunuzda ilerliyor olacak. Bu da kendinizi ifade etme açısından daha güçlü olacağınız anlamına geliyor. İç sesinize fazlasıyla güveniyorsunuz. Bilmelisiniz ki, bu yönünüz her zaman sizin lehinize… Farklı bakış açısıyla yaklaştığınız bazı konular var. Bu bakış açınız sebebiyle, çevrenizdekilerin görmediklerini görebilir, düşünmediklerini de düşünebilirsiniz. Bu size artı puan kazandıracak.

Başak Burcu Özellikleri

TERAZİ BURCU (23 Eylül – 22 Ekim)

Çevrenizdeki giz siz mutlu ediyor. Bazı olayların açığa çıkarak konuşulmasından yana değilsiniz. Neptün sizi olumlu etkiliyor. Bugün, Ay’dan aldığınız etkileri yadsıyamazsınız. Aile içi olayların gündeme gelmesiyle, inatçı yönleriniz de atağa kalkıyor. Bugün, farklı konular üzerinde inatla duruyorsunuz.

Terazi Burcu Özellikleri

AKREP BURCU (23 Ekim – 22 Kasım)

İş hayatınız oldukça tempolu bir şekilde devam ediyor. Bu tempo içerisinde titiz bir şekilde çalışmaya devam ediyor, aynı zamanda çevrenizdekileri gözlemleyerek kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğini iyi analiz ediyorsunuz. Bugün çevrenizdekilere karşı biraz daha paylaşımcı olmanız gerekiyor. İlişkisi olan bir Akrep buycuysanız, partnerinizle bazı fikir ayrılıklarının yaşanacağı bir gün olacak. Fakat hiç telaşlanmayın. Bu durum sizleri geliştirirken, aynı zamanda ilişkinizin temellerini daha da sağlamlaştıracak. Akşam saatlerinde beklenmedik ve sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Özellikleri

YAY BURCU (23 Kasım-22 Aralık)

Bir Yay burcu olarak, her konuda gücünüzün olduğunu ispatlama derdindesiniz. Ve bu durum da sizin her seferinde yeni bir şeylere ilgi duymanıza neden oluyor. Bugün size ulaşmak isteyen insanlar olacak. Duygusal ve romantik bir kişiliğe sahip değilsiniz fakat, partnerinize aşkı sunuş şekliniz muhteşem. 17 Ocak günlük burç yorumunuzun sonuna gelirken şunu da eklemeliyiz ki; bu aşkı sunuş şekliniz sayesinde ilerleyen zamanlarda karşı taraftan ciddi bir adım gelebileceğini de eklemek istiyoruz.

Yay Burcu Özellikleri

OĞLAK BURCU (23 Aralık – 20 Ocak)

İş yerinizdeki hal ve tavırlarınız disiplin ve mükemmeliyetçilik arasında gidip gelirken bu durum iş arkadaşlarınız tarafından pek de hoş karşılanmıyor. İş arkadaşlarınızın sizden tek istediği şey; biraz esneklik! Eleştirilere açık değilsiniz fakat çevrenizdekileri sık sık eleştiriyorsunuz. Bu da çevrenizdekiler tarafından tepki alıyor. Bu huyunuzdan yavaş yavaş vazgeçmenizi tavsiye ediyoruz. Diş ile ilgili bazı problemleriniz ortaya çıkabilir. Doktora gitmenizde fayda var.

Oğlak Burcu Özellikleri

KOVA BURCU (23 Ocak – 19 Şubat)

Üstünde durduğunuz bazı yeni projeler var. Bu yeni projeler, günlük işlerinizin aksamasına sebep oluyor. Yeni projeleri ve günlük işlerinizi bir dengede tutmalısınız. Ay’ın bulunduğu konum sebebiyle inatçı yapınız ortaya çıkacak. Aynı zamanda da bilinç altınız bazı konulardan fazlasıyla etkilenecek. Farklı bir biçimde ele aldığınız yaşamınız, etrafınızdakilerin gözüne batıyor ve başınıza gelen bazı garip ve negatif olayların suçlusunun siz olduğunu düşünüyorlar.

6 Ocak 2019 Güneş Tutulması-21 Ocak Ay Tutulması- Burçlara etkileri nasıl olacak?

BALIK BURCU (20 Şubat – 20 Mart)

Bir balık burcu olarak, insanlar arasındaki güçlü bağlara inanıyorsunuz ve çevrenizdeki insanlar ile gönülden bir bağ kuruyorsunuz. Bugün özellikle arkadaşlarınızla bağlarınızı pekiştireceğiniz, onlara sarılacağınız, sorunlarıyla yakından ilgilendiğiniz bir gün olacak. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla küçük bir organizasyon yapıp, günün stresini onlarla atabilirsiniz. 17 Ocak günlük burç yorumunuzun sonuna gelirken şunu da eklemeliyiz ki; ilişkisi olan bir Balık burcuysanız, partnerinizin sorunları da ayrı bir günden konusu olabilir.

Burçların En Sık Karşılaştığı Sağlık Problemleri

17 Ocak günlük burç yorumlarımızın sizlere şans getirmesini dileriz.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Fanatiği oldum burç yorumlarının okumadan güne başlamıyorumm ohh ohh ne güzell bir gün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu