Gündem

1600 Derecelik Fırına Atlayarak İntihar Etti

Samsun’da bir demir çelik fabrikasında çalışan temizlik işçisi, 1600 derecelik fırına atlayarak intihar etti. O anlar güvenlik kameralarına böyle yansıdı.

1600 Derecelik Fırına Atlayarak İntihar Etti

Samsun’da yaşayan ve bir demir çelik fabrikasında çalışan 34 yaşındaki Adem A. isimli temizlik görevlisi, 1600 derecelik ısıda olan eritme fırınına atlayarak yaşamına son verdi. Fabrikanın güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, Adem A.’nın kendini bir anda 1600 derecelik kazana bıraktığı görülüyor.

Anbean kameralarda

23 Aralık Pazar günü gerçekleşen olay, Samsun’un Tekkeköy ilçesinde bulunan Yeşilyurt Demir Çelik Fabrikası’nda meydana geldi. 34 yaşındaki Adem A., saat 16.30 sularında çalıştığı fabrikaya geldi. Gelmesinin üzerinden yaklaşık yarım saat geçtikten sonra, 1600 derecelik eritme kazanının çevresinde temizlik yapmaya başladı.

Evli ve 2 çocuk sahibi baba intihar etti…

Demir eritme kazanının çevresinde temizlik yaptığı sırada, kendini kazanın içine bırakan Adem A., feci şekilde can verdi.

“Ruh sağlığım bozuldu”

Fabrikada 7 sene önce işe başlayan 34 yaşındaki Adem A.’nın, 1600 derecelik fırına kendini atmadan bir gün önce yakınlarına “Ruh sağlığım bozuldu” dediği öğrenildi.

Kendisini eritme kazanına atan Adem A.’dan sonra fabrikada üretime ara verildi ve eritme kazanının soğuması beklendi. Kazan soğuduktan sonra intihar eden işçinin geriye kalan kemikleri toplandı.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu